Дъщеря ми и съпругът ми,а аз по средата

  • 8 361
  • 153
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Е, много прекрасен човек е мъжа ти, няма що. Да си псува детето.

# 46
  • Мнения: 3 786
Очакваме с нетърпение следващи теми "мъжът ми доведе любовница в къщи дали да се ядосам?"
"Мъжът ми ме изхвърли от вкъщи ..но аз си бях виновна ..дали да му се извиня"
и тн има мегдан за безумия още.
Ако темата не е пързалка ,живях в такова кофти семейство и тази отровна среда ме съсипа максимално.
Ти си виновна точно колкото и него,че допускаш детето ви да понася всичко това и някой ден ще те мрази и обвинява за бездействието ти.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Acer, на квартира са, жилището е ничие.

# 48
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Казах на детето което е на 21г все пак ,да му се извини без да е виновно,за да има мир и повече няма смисъл да му казва тези неща,няма смисъл.Не знам много съм объркана.
Детето твърди че е право и няма да му се извини.
Браво на дъщеря ти, въпреки теб е стигнала до правилното решение. Права е и няма да му се извинява за псувните и грубостите, които той си позволява да отправя към вас. Да псува детето и аз да го карам да му се извинява?! И не я учи да отстъпва, да се извинява, че да имало мир, защото утре ще попадне на някой такъв и ако почне да прилага тия съвети, ще стане страшно. За нея. А мъжът ти като не може да си владее нервите, да ходи на лекар да му предпишат хапчета. По мое мнение едни по-адекватни и твърди реакции са щели да го озаптят, ако ги е имало навреме, но сега си изтървала нещата. И всеки път, като стане нещо такова, с тия си действия му засилваш убеждението, че вие сте виновни за всичките му капризи и подскачаници и той има правото да ви псува и третира като отпадъци.

# 49
  • Мнения: 19 848
Нищо няма да изгони.
Живеят в Англия, малкото момиче починало (съболезнования, за което), тя има странно и налудно поведение,, което от 2018 година се люшка от "той е страхотен човек" до "той ни унижава и мачка".
През този период е успяла да мине през козметични операции на корем, гърди (дето му се чуди на разстоянието между тях и те някак се изкривили настрани), оформяне на корем, слагане/махане на спирали против забременяване и комични въпроси дали веднага действа спиралата или трябвало да чака. И щяла ли да се извади спиралата с тампона. Туш в залата, признавам си, посмях се здраво.
Очевидно папа нервак плаща за всички тези екстри и там някъде, в главата, вече всичко е счупено.
А, прочетох и някакво питане за "приятелка" с компулсивно разстройство с облизване на ръцете за цвят в цялата ѝ странна форумна биография.
Та, пак да кажа, ако имате наистина дъщеря, моля ви отделете я от вас.

# 50
  • Мнения: 31 669
Не знам от къде да започна,но имам нужда от чуждо мнение,много съм объркана.
Съпругът ми е добър човек когато е спокоен ,но избухва от най-малкото нещо и тогава става ужасно заядлив и лош,започва да ни обижда с децата,и все ние сме виновни.
Та този път ситуацията е следната съпруга ми ни помоли мен и голямото дете да. У помогнем с компютъра трябваше да наорави едни таблици за работата но той не е много на ти с компютъра.
Та ние започнахме,и той се изнервира по едно време и каза че много се мотаем той щял да си ги направи сам по-бързо,започна да ни обижда,псува както всеки път като се нервира.
При което детето избухна и му каза защо все ни псува  като се ядоса и че все ние сме му виновни и че един ден ще остане сам ако така продължава.Неща,които аз сто пъти съм му казвала.
Сега той е кръвно “обиден” на детето,аз вече се примирих,че той никога няма да се промени и че когато е в това състояние трябва да не го закачам,да го оставя да му мине.
Казах на детето което е на 21г все пак ,да му се извини без да е виновно,за да има мир и повече няма смисъл да му казва тези неща,няма смисъл.Не знам много съм объркана.
Детето твърди че е право и няма да му се извини.
В началото и аз съм се извинявал при такива скандали без да съм виновна,за да няма скандали вече не го правя и не ми пука изчаквам да му мине.
Забрани ми да давам джобните на детето то е студент и все още живее с нас.
И сега никой не отстъпва,а аз съм между двамата .
Казвала съм му сто пъти че когато не е нервиран е прекрасен човек,но когато се нервира става ужас псува ни с децата,обижда ни казва лоши неща за.  нас,които вече не знам мисли ли ги наистина или ги казва само когато е ядосан.
Щр се радвам да чуя вашите мнения

Детето е право. Не е дължи извинения. Бащата дължи.
Даже може да ходи на психиатър и да си лекува нервите и злобата.
Защото е ненормално да се държиш така с най-близките си.
Никой не е длъжен да търпи подобно отношение.
Ти се радвай на псувните и обидите, щом си решила да си му изтривалка, но да караш другите да го правят е малоумие.
Да живееш с боклук е твое решение. И не, не е прекрасен човек.
Прекрасните хора не се държат така.
Още по-тъпото е, че искаш дъщеря ти да търпи подобно отношение. Утре ще търпи и насилие от други мъже.
И тогава сигурно ще и казваш - извинявай се дъще, падни на колене, целувай крака.
Гади ми се.
Нито ти си читава майка, пък за мъжа ти да не говорим.

# 51
  • Мнения: 18 530
И как ще изгониш такъв мъж? А и нали великото жилище явно е с по-голям наем?? да търсят нещо по-скромно и да се махат.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Тя дъщерята ще се махне. Сигурно доста скоро.

# 53
  • Мнения: 674
Благодаря на всички включили се за съветите

# 54
  • Мнения: 31 669
И как ще изгониш такъв мъж? А и нали великото жилище явно е с по-голям наем?? да търсят нещо по-скромно и да се махат.

В другата и тема авторката мрънка, че мъжа и казал, че не искал вече да живее с нея.
Жената иска да я обиждат и унижават.
То като си свикнеш...

# 55
  • Мнения: 674
И всеки път казва как виждаш ли всичко това го прави заради нас,живее “насила” в тази държава щял да си тръгне и на др ден започва как и на др място не било ок хората били такива,онакива,всички хора са под неговото ниво...

# 56
  • Мнения: 18 530
strawberry, и какво - оплакваш се тук и после обратно на пост да изпълним повелите на шефа? Жалко...

# 57
  • Мнения: 31 669
Защо не му кажеш просто, че той е под нивото на всички останали.
Кажи му и че ако ще си тръгва да го направи, че става досаден и смешен.

# 58
  • Мнения: X
Само да ти кажа, че момиче на 23 години може много лесно да си намери "джобни". Скандалите с мъжът ти са си твоя работа, но не забърквайте детето, както и не спирайте парите, които й давате - това като леко намигване.
Въобще, защо си забъркала дъщеря си да му прави таблици на компютъра, след като му знаеш характера?

# 59
  • Мнения: X
И какъв е смисълът на темата ти авторке, защо ни занимаваш с това, не мога да разбера? Ти си ок с това, ще си  кюташ като безропотно добиче до гроб - ми хубаво, живей си както винаги, защо е нужно да пускаш теми.

Общи условия

Активация на акаунт