Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 904
  • 3 695
  •   2
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 2 323
Аз не виждам защо Полина да не сподели впечатления от поставянето на хиалуронова к-на и какъв е великия мисловен процес зад решението. Може да сподели по какъв начин е поставен филъра, дали я е боляло, отношението на Каляшева и първи впечатления, а на по - късен етап да сподели какво е усещането, резултат и тн. Ако има друга причина да сподели по - късно(за която не се сещам), то може изобшо да не казва при кого е поставяла филър, за да не прави излишно реклама.

Ще ти пиша на лично довечера, въпреки че е доста очевидно Simple Smile

# 1 426
  • Мнения: X
Но онзи ден Ипс се подигра публично с една талантлива жена, пазителка и разпространителка на българското,

Не е вярно. Това е твоя интерпретация. Това, което тя реално направи, беше да покаже колко различен вид и излъчване може да имат две различни жени на една и съща възраст.

Цитат
"Д-р  Каляшева ми сложи." Ми ок, ама отново - какъв филър, иглено или безиглено, боля ли, имаше ли странични реакции, налага ли се поддържаща процедура, каква е цената и т.н, и т.н. Идеята на инфлуенсърите е да споделят подробно личен опит, не да цитират брошури. Иначе количеството всички казват, все е я половинка, я най-много 1, сакън да не си помисли някой, че са налели литър хиалурон..

Замисли се за 1 секунда и ще разбереш защо поне за момента Полина избягва да говори в твърде много конкретика. Ако не се сетиш, пиши й на лично, ще се радва да ти обясни и ще видиш, че има дооста мисловен процес зад това решение.

Ами колажът, макар и не създаден от нея, е ироничен, а тя написа кооолко й е смешно, даже сама каза, че е просташко. Всички хора изглеждат различно, няма нужда тя да го показва. Не я „заклеймявам” като лош човек, но постъпката за мен е много тъпа и грам не кореспондира с имиджа, към който се стреми. Не си налагам мнението.

Полина е свободна да споделя или не каквото, колкото и както пожелае, както всеки друг. Просто дадох пример с нея, по повод обсъждания пост. Тенденциозно инфлуенсърките твърдят, че искат да са полезни, същевременно го играят, че не им пука кой какво мисли и говори, пък после им била важна обратната връзка и най-вече - винаги има мистерия около тях. Уникален проект, който е таен, много искат да кажат, но не можело още. Накрая се оказва нищо кой знае какво и пет думи на кръст за информация.

Та това ми е идеята на коментара, много питат, много се обясняват, а всъщност не казват нищо кой знае какво. Продават неща от али експрес и го наричат бизнес, тагват марки, салони, клиники, хора, но не споделят личен опит и така.

За мен нито отговорът на Ая е полезен, нито постът на Полина. Те въобще може да не са целели да са информативни, но това не променя факта, че първата сравнява несравними случаи, а втората просто уведомява, че си е уголемила устните. Това е.

# 1 427
  • Мнения: 1 790
На мен ми харесват новите устни на Полина, смятам, че ѝ ходят и че не е прекалила. Малко съм изненадана от избора ѝ - Каляшева има и доста несполучливи устни, доколкото помня на Гущерова също са нейно произведение. Не ми е полезно споделеното, Адрѝ като си слага филъри гледах с интерес, въпреки че не обмислям подобна интервенция.

# 1 428
  • Мнения: 435
Аз от поста на Полина дори не разбрах, че си е правила устните, явно на две на три съм го прочела и не съм стигнала докрая, но не ми се стори, че е точно с рекламна цел. Стори ми се, че просто си споделя за промените по нея напоследък.

# 1 429
  • Мнения: 181
Аз не виждам защо Полина да не сподели впечатления от поставянето на хиалуронова к-на и какъв е великия мисловен процес зад решението. Може да сподели по какъв начин е поставен филъра, дали я е боляло, отношението на Каляшева и първи впечатления, а на по - късен етап да сподели какво е усещането, резултат и тн. Ако има друга причина да сподели по - късно(за която не се сещам), то може изобшо да не казва при кого е поставяла филър, за да не прави излишно реклама.

Ще ти пиша на лично довечера, въпреки че е доста очевидно Simple Smile

И аз искам да знам 🤣

# 1 430
  • Мнения: 35 113
Не издържам, ще купя кашон мляко на Пиринка. Дм явно се правят на ударени, тия циции
Скрит текст:


# 1 431
  • Мнения: 158
Идвам директно от новото видео на Галя - изкуствена, мрънкаща, нахилена насила, кичозна и пренавита.  1200 лв й се струват много за Джими Чу, но на общата снимка беше важно да застане пред торбичката на Гучи. Joy Демонстрации ... Всичко крещи "чалга" в нея - от стила на обличане до маниерите на улицата. Гледайки лицето й, намирам прилика с Джефри Стар

😂😂😂 Това е най-точното определение, наистина приликата е поразително. Джефри Стар, ама от Илиенци.


Сравнението е обида спрямо Джефри Стар!

# 1 432
  • Мнения: 1 293
Хоп троп Пепа с вльог от черешката 🤣🤣

# 1 433
  • Мнения: X
Започнах вльога на Пепе - екипът на Черешката си е поръчал от Хепи Joy Не остава ли за тях от храната?

# 1 434
  • Мнения: 3 743
Най-досадното нещо е да се пише с недомлъвки, че и тон на превъзходство как видиш ли нЕкои сте толкова навътре в нещата и как всичко е очевидно елементарно, а останалите сме явно много  прости да не схванем. 🙄С моя скромен акъл предполагам, че тая свръх законспирирана причина Полина да не сподели подробно за процедурата е да не вдъхнови някоя непълнолетна почитателка. За главна мотивация на поста, обаче съм на мнението на Sunflower - да предизвика коментари и дискусия около нея, без особена цел да е  полезна на някого.

Bambinnah, явно нещо жестоко ти зависи от Полина, че така скачаш на всяко мнение с упрек към нея. Моето предположение е че е нещо свързано с шампоаните, но честно не намирам причина, ако серията е била успешна да се дразниш толкова на шепа непознати, които са изказали неодобрение за нея, представянето ѝ или която и да е изява на Полина. Че тя Пепе е по-мъдра в случая, работи си жената върху проектите и хич не ѝ дреме кой какво говори за нея.

Последна редакция: чт, 13 фев 2020, 08:40 от Emi_55

# 1 435
  • Мнения: 771
Аз лично няколко пъти съм си писала с Полина и я намирам за надменна. По тази причина и я отследвах и влизам в профила и само ако се коментира нещо интересно.

Във влога на Пепе пък, е толкова фалшива, че ми беше крайно неприятно да го гледам.

# 1 436
  • Мнения: 4 355
Добре де, Черешката не е ли снимана през декември? Пепка толкова ли не можа да намери време да монтира този влог и да го качи в седмицата след участието си (да речем в съботата), докато още е интересно на хората, ами сега - пляс от нищото в средата на февруари. Не разбирам.

# 1 437
  • Мнения: 6 930
Но онзи ден Ипс се подигра публично с една талантлива жена, пазителка и разпространителка на българското,

Не е вярно. Това е твоя интерпретация. Това, което тя реално направи, беше да покаже колко различен вид и излъчване може да имат две различни жени на една и съща възраст.


Това, което тя реално направи (явно си пишеш наизуст и отново за обичайния спорт да си на въпреки) е, че в ПРАВ ТЕКСТ написа колко ѝ е смешен оня колаж

# 1 438
  • Мнения: 1 870
Но онзи ден Ипс се подигра публично с една талантлива жена, пазителка и разпространителка на българското,

Не е вярно. Това е твоя интерпретация. Това, което тя реално направи, беше да покаже колко различен вид и излъчване може да имат две различни жени на една и съща възраст.


Това, което тя реално направи (явно си пишеш наизуст и отново за обичайния спорт да си на въпреки) е, че в ПРАВ ТЕКСТ написа колко ѝ е смешен оня колаж

Е, остави Робин Худ-а на темата да защити слабите и онеправданите.

@Ипси, мила, явно си чела и публикациите в профила, и темата тук. Ако мислиш, че така ще ни омилостивиш да ти махнем гафа, жестоко се лъжеш. И, да, надявам се Николина да предприеме законови мерки.

# 1 439
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Мисля, че Ипси го е написала това, защото самата тя е споделяла, че имат проблеми в това отношение и изразява възмущението си.
А тоя колаж обиколи всичко живо във фейсбук и инстаграм..

Между другото чета ви от тема 1, но не съм писала, не мога да ви смогна и нямах толкова време да пиша 😁 Вече имам повече време и може и да се включвам по-често.

Общи условия

Активация на акаунт