Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 895
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 35 111
Сигурно го е разбрала... късно

# 451
  • Мнения: 630
Прави ли ви впечатление от последните сторита на Полина (китайската), че кривото й зъбче е изправено?! Или аз нещо не довиждам.

# 452
  • Мнения: 6 604
Тони Попова е с НОВА стена. На пръв поглед много ми харесва. 😘

# 453
  • Мнения: 651
Йоанна Йоко и Йоанна Петрова имат нова поредица - Йо-Йо, преобразяват момичета във вид, в който да не се познаят. Първото видео доста ме забавлява - ето го https://www.youtube.com/watch?v=mRP6sKXEZ6M
преди малко Йоко постна в Инстаграм коментар на зрителка, че била държанка, а Бард шефче на Хербалайф Grinning И Йоко се е ядосала, разбира се.

Какво казват Наум и Теа за Петканови, че не ми се гледат, а това ми е интересно?

# 454
  • София
  • Мнения: 1 662
Не защитавам въпросната Ипси - за първи път и отворих инстаграма след това масово неодобрение, но и аз мисля, че изобщо не се е замислила, когато е публикувала снимката - видяла е нещо, което и се е сторило забавно и го е споделила. Да, не е най-умната постъпка, но едва ли е вложила някакви лоши чувства, споделяйки снимката. И, да, абсурдно е да се сравнява Джей Ло с която и да е жена на нейната възраст, нямаща нейните възможности и кариера, а и едва ли някой изобщо очаква от Николина Чакърдъкова (която аз лично намирам за хубава жена, чудесно изглеждаща за възрастта си) или от всяка друга 50-годишна да излгежда като Джени фром дъ блок.

Изгледах и видеото на Тони с новия фон - хареса ми, много нежни цветове (точно такива харесвам за цвят на стените на жилището), но малко ми се сливат буквите. Хубаво е, че приема обратната връзка от аудиторията и - това със сигурност е нещо, което нейните колежки могат да вземат за пример.

# 455
  • Мнения: 1 870
Впрочем, да ви споделя какво ми се случи.

Имам собствен Инстаграм, в който не съм качвала от години (за радост на Пепони, ВалериЕта и т.н, щото ще ги отвея...Laughing), обаче си имам фейк профил, през който следя героите на тази тема. Вече съм блокирана в някои от тях, но това е друга тема.

Вчера влизам и гледам, че докторчето от Българско Рационално Общество ми е пратило рикуест /на профил без никакви публикации/. Последвах го, така или иначе исках да го следвам, но не му позволих да ми стане приятел и гледам днес рикуестът му е изчезнал. Та, колкото и да ми е симпатичен, явно и той ползва бот програми.

# 456
  • Мнения: 4 355
Мен споменаваната тук наскоро Капитонова ме последва така преди време, аз я последвах обратно (не знаех още за практиката с ботовете) и харесах една дреха, питах я откъде е и ми отговори много любезно. По същия начин ме е следвал и Коби (от клиповете на Мъци), но ме отследва след време. И разни фитнес гурута. Явно си е честа практика.
Обаче мога да се похваля с няколко инфлуенсъра, които ме следват и даже ми реактват чат-пат. Фръц.
Между другото преди години много добър трик за трупане на последователи беше да последваш най-популярните профили (Кардашианките, Селена Гомез, Джъстин Бийбър и т.н.), да ги отследваш и така няколко пъти. Веднага ти се закачаха десетки профили, най-често на фенове. Ако някой иска по-бързо да получава PR пратки, може да го тества, още работи, но не в такива мащаби.
Скрит текст:
Не, че се оправдавам, но го знам, защото понякога изпадам в серия и последвам 10-15 нови профила на хора, които харесвам и веднага получавам по няколко нови последователи

# 457
  • Някъде там
  • Мнения: 16 071
Същото отговори и на мен, Ипси.
Няма да я коментирам повече. Не си заслужава.

Новата стена на Тони е разкошна. Много повече ми харесва.🌺

# 458
  • Мнения: 4 690
Тони Попова е с НОВА стена. На пръв поглед много ми харесва. 😘
Тъкмо си викам Дидито пък къде спа цяла тема Joy Kissing Heart и виждам видеото и тя наистина е с НОВА стена. Бързо действа, браво. Харесват ми цветовете на тапета. Да не излиза "Тая па все недоволна", но във видеото сякаш ми липсваше фокус и не можех да я видя добре, но снимките, които прикачваше внесоха яснота.

За Н.Чакърдъкова и аз се изненадах, че е на 50 години, понеже ми се струваше по-възрастна, но пак опираме дотова, че някои неща може да си ги помислиш, но не са толкова ценни и значими, та да бъдат споделени. Цялата тази истерия със социалните мрежи дотолкова ни притъпява сетива, че се губи представа за редно, възпитано, лично.

# 459
  • Мнения: 2 838
Мда де,ама сравнението е неправилно. Фолк певицата Камелия също е на 50, защо не беше сравнението с нея 😀 просто защото изглежда доста добре за годините си.

# 460
  • Мнения: 975
Или защо не сравни Джени фром дъ блок като стане на 80 г с Лили Иванова да видим дали ще е толкова готина 😄
П.п. Камелия на 50 уау

# 461
  • бургас
  • Мнения: 739
Какво казват Наум и Теа за Петканови, че не ми се гледат, а това ми е интересно?

Сега го гледах Теа обясни,че нямало драма просто те и Петканови и още няколко човека основали рекламна агенция обаче после вс задружно напуснали. Нямало скандали и караници. Теа била сигурна,че ако завънне на Алекс ще и помогне и обратното.
Но според мен им нещо как така напускате вс задружно пък после не се търсите. Тя дори спомена както и Наум,че понякога в живота не срещаш точните хора за теб. Малко са ми взаимо изключващи

# 462
  • Мнения: 7 573
Може да е нямало скандали , не са се разбрали, не е потръгнало и всеки по пътя си , по- добре отколкото да правят панаири и драми.

# 463
  • Мнения: 630
Прави ли ви впечатление от последните сторита на Полина (китайската), че кривото й зъбче е изправено?! Или аз нещо не довиждам.

Допълвам се: вижда се от снимките в ИГ, че Полина е с инвизалайнери. Похвално, много добре й се нареждат зъбите.

# 464
  • софия
  • Мнения: 773
Тази Йоанна Йоко все си мислих че говорите за певицата Йоанна. 😁😁😁 Онзи ден си пуснах малко нейн клип ама освен хубаво тяло, не видях нещо друго интересно. Иначе ако правилно разбитам те или поне този Бард са собственици на една "фитнес" зала, където са от "сектата" на Хербалайф. Момичето от клипа, което преобразяваха също е треньорка там и спазва техните режими, и ако не е бременна (защото видях корем в клипа), не мисля че им е добра реклама.
Иначе висях към 30 мин да чакам на Мегз предаването и накрая не успях и да изтърпя и 2 цели минути без да превъртам. Уж някакъв паралел направиха с двете участнички, но нещо ми убягна смисъла.

Общи условия

Активация на акаунт