Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 346
  • 3 695
  •   1
Отговори

Анкета

Любим влогър за месец януари

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 29 фев 2020, 19:35
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 195
  • Мнения: 593
Сладкишке, знам, че четеш тук, затова ще ти кажа две три думи. За да не се нервиш после в стори спри да си качвяш видеа, снимки и сторита с неадекватни за теб дрехи. Отслабнала, отслабнала, ама не си чак толкова, да си позволяваш снимки с къси рокли и бански. И после ревеш,защото ти се подиграват.

# 196
  • Някъде там
  • Мнения: 15 941
Не вярвах, че ще го напиша, но изгледах влога на Валери и ми хареса. Все едно гледах друг човек, без пози, без лиготии, БЕЗ ГРИМ, естествена, уморена, весела и т.н. Браво, дано задържи така и не поддаде пак на детските инфантилни видеа.
И на мен ми хареса повече от друг път, но на моменти прозираше инфантилното...стойките и жестовете с ръката под брадичката и лигавото гласче.
Ако успее да ги контролира ще е много по добре.

Вие какво очаквате.Та тя Мима преди беше двойна на сега,няма как да стане фиданка колкото и да си мисли, че е  и да избяга от килотите без тренировки и някакви процедури..
Поне живее щастливо заблудена.

Новата която пуснахте се отказах да а гледам...вече имам непоносимост към маймунски устни.
Колкото и да ми харесва съдържанието, само като им видя устните и спирам видеото..Обикновено такива само ги слушам докато върша нещо.

# 197
  • Мнения: 1 859
Момичета, ще ме прощавате за странната молба, но знаете ли български гинеколози с Инстаграм? Намирам само руски такива.

Оная Деса така ме ядоса, че няма да я оставя на мира.

Искам да я тагна в Инстграма на темата заедно с лекар-специалист, който да обори поредната й безумица, че миомата може да се лекува в глад. Да видим голямата специалистка със сертификата от измисления американски институт какво ще каже пред сериозната наука.

# 198
  • Мнения: 5 563
И аз тъкмо изгледах Валери. Успях да го изгледам до края. И ми хареса, нямаше много пози, обясни си за продуктите, каза, че ще тренира, ама не се знае дали ще стане. Не беше така розово както обикновено.

# 199
  • Мнения: 12 885
Ами няма как да си кривя душата- Валерия има подобрение, не знам на какво се дължи, дано не е инцидентен проблясък. Може да е чела тук и да си е взела някои бележки. Ако спре и да я подпира таз брадичка, па ще я хваля. Вал, няма да падне, не бой се:)
Петканови много сладки, Габриелчо ми е най- любимито звездно бебе, няма такова слънчице, даже и болен все ухилен❤
И те рекламират, но не ме дразнят.
Момата Родопчанка може и да е приятна, щв видим по натам. Като и се разгради това в устните, сакън да не слага пак! Без него ще изглежда в пъти по- добре и симетрично лицето и.

# 200
  • Мнения: 1 859
Ха,  Acibadem City Clinic Болница Токуда ни затриха коментарите в онова събитие.

Браво, Acibadem...браво, City Clinic.

Канете влогърки, заченали на втория месец от почти непознат, за да инфлуенсват жени с репродуктивни проблеми да Ви посещават лекцията. Големи сте!

# 201
  • Мнения: 35 069
Така като гледам снимката на гащаруните на Мимозка...хич не са за 75 кг човечец. Май си ги е поръчала, когато е била 100 кг.

# 202
  • бургас
  • Мнения: 739
Може да пишете на пр на клиниките и да им кажете,че са доста смешни и със занижени стандарти.
Иначе и аз гледах Сладкишка снощи като казахте направо потрес. Нямам нищо против пълните/дебели хора - разни хора, разни идеали. Обаче да се гордееш,че банския ти е умалял и трябва да купуваш нов. Ми аз не го разбирам и не мисля,че е свалила толкова,че да и умалее банския. По тая нейна логика и килотите трябва да смени.
Не знам де може аз да греша

# 203
  • Мнения: 1 502
Ако е 'умалял' не трябва ли тя да е напълняла? Не съм гледала видеото, не мога да я слушам като започне да се обяснява как от съмнителни сайтове й предлагат пратки и тя приема.

# 204
  • Мнения: 1 784
Опитах се да гледам клипа на Адрѝ - ще я отпиша тотално, това монотонно боботене зад кадър просто не ми харесва, никаква емоция, отделно че сподели за дървените играчки през февруари?! Хубава инициатива са измислили хората, напъни се малко да ѝ дадеш гласност навреме, а не след 2 месеца, пак нескопосани оправдания, а некадърната ѝ реклама на добавка за отслабване е направо за инстаграма с изцепките. Направо се чудя как може да пропилееш толкова потенциал?

# 205
  • Мнения: 1 502
Адри не качва с месеци, но има ли нещо за рекламиране и хоп - я рутина, я нещо супер лежерно уж..айде няма нужда.

# 206
  • Мнения: X
Ама тия добавки на Адриан Зурков ли са? Същия, който разкостиха за фалшиви режеми преди време в една иг страница?

Аз Сладкиша не гледам, но предполагам защо я иронизират хората. От малкото, което съм виждала от нея, ми изглежда със самочувствие без покритие. Познавам доста хора, които са/бяха пълни (в което няма никакъв проблем) и при всяко сваляне говорят само за това, натякват и карат околните да се чувстват тъпо. Особено по-слабите. Предимно от пухкавелки получавам коментари тип - сигурно си на диета, кльощава си, не ядеш, нали и т.н. body shaming със злобна нотка. Не знам дали и при нея е така, дано не, но ако се фокусира и преекспонира реалността, вероятно предизвиква насмешка. Доста е натрапчиво.

Адри "няма право" да се включва тук, откакто започна новата работа ли? Или просто не иска вече?

# 207
  • Варна
  • Мнения: 1 461
Момичета, ще ме прощавате за странната молба, но знаете ли български гинеколози с Инстаграм? Намирам само руски такива.

Оная Деса така ме ядоса, че няма да я оставя на мира.

Искам да я тагна в Инстграма на темата заедно с лекар-специалист, който да обори поредната й безумица, че миомата може да се лекува в глад. Да видим голямата специалистка със сертификата от измисления американски институт какво ще каже пред сериозната наука.
Д-р Иван Сигридов има Инстаграм, но не знам колко ще ѝ обърне внимание. Според мен си направи профила заради Енджи Касабие и не е много активен, но може да пробваш.

# 208
  • Мнения: 4 385
Никога не съм коментирала Адри, защото никога не съм я следвала и не съм проявявала интерес към "творчеството" й. Но от включванията й в темата съм останала с впечатлението, че е човек, който държи да се хареса на всяка цена. И колкото и да се опитва да се изкара широкоскроена, всъщност е просто сервилна. Това са мои наблюдения от нейните включвания в темата и това, което споделяте вие за сторитата/ видеата й.

# 209
  • Мнения: 68
@yogurina не знам български гинеколози с Инстаграм присъствие.

Преди време Дани от "Наука и критично мислене" се беше захванал с нея(Деси Пеева) и бащата на Кармен.
Ноо и видео от Българско Рационално Общество с коментар на цялото й творчество би било много полезно. Приятелят на Изабел си изтри канала скорострелно след осмиването от БРО.

Общи условия

Активация на акаунт