Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 229 028
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 325


Пореден ден за избори! Отивайте и гласувайте, все нещо може да се оправи в тази държава!

# 646
  • Мнения: X
Чак пък следене... Това е публичен регистър, някой ако реши и мен може да ме провери, а аз не съм на първо място на списание Форбс, като Тейчето.

# 647
  • Мнения: 51
Търсих в общия им профил и видях първия клип, който са направили:
https://www.youtube.com/watch?v=ffwIngcGypI
Ами тотално несъвместими са ...
Тея се чувства определено неловко покрай Алекс и са доста скучновати двамата с Наумченценцето.

ПС: Смехът на Дани ми е много забавен накрая на видеото, когато Алекс пее.
Според мен са крайно различни, затова не им се е получило. Дани си е палячо, с Александра им е доста весело и видимо се забавляват. Но са си такива.
Докато Наум и Теа са по-сериозни.
Може би там не са им се получили нещата Simple Smile

# 648
  • Мнения: 6 604
Гледах и Шопови и Петканови.
Шопови доста претупаха отговора на въпроса за раздялата с Петканови. 🤔
Отишли при нотариус, излезли, прегърнали се, па се разделили. 😜 😂 😂 😂 😂
Интересно ще ми бъде какво/дали ще отговорят и другото семейство. 😜
Петканови с РД на малкия не можах да издържа до края.
Като чуя Даниел да се смее, направо ме избива на агресия. Толкова фалшиво и лигаво ми звучи.
И Алекс по същия начин. То хубаво да си ведър и усмихнат, ама тяхното прекалено ми идва. Особено лигавия глас на Алекс.
И последно, относно красотата - и двете жени намирам за много красиви, а Теа има много хубава коса.

# 649
  • Мнения: 51
Имам позната, с абсолютно същият глас и тембър като Теа, със същото поведение като нея. Мога да кажа, че това си е такъв стил, и тя(моята позната) изглежда надута и надменна, а всъщност е много добър човек. Така че, не винаги външността и поведението в дадени моменти са показни за това, какъв е човека реално

# 650
  • Мнения: 35 140
Днес ден без скрити текстове ли е?
Да знам да не се моря. Пляскам си тук каквото искам и хич не ми е искате или не да гледате тоя и оня.

# 651
  • Мнения: X
Хайде хайде, проверката в ТР отнема по-малко от минута. Естествено е, че ще се провери междувременно докато върви на заден фон клипа.

Проблемът на Теа далеч не е гласа или интонацията. Поведението й е абсурдно, коментарите, които прави също. Много по-успели жени се държат в пъти по-земно.
За мен тя е пример как може да опропастиш една приятна външност с кофти характер. Може би е още много зелена.

# 652
  • Мнения: 440
В началото на видеото на Пепе само на мен ли ми направи впечатление едно петно от фон дьо тен на полото й? Grinning

Сега се загледах и наистина има нещо, но не мога да разбера петно ли е или сянка.
Иначе какво толкова им харесва на тези пуловери с поло? Аз лично не ги харесвам и не нося и съм малко пристрастна, но тя така ми изглежда много измъчена и болна.

# 653
  • Мнения: 6 887
Имам позната, с абсолютно същият глас и тембър като Теа, със същото поведение като нея. Мога да кажа, че това си е такъв стил, и тя(моята позната) изглежда надута и надменна, а всъщност е много добър човек. Така че, не винаги външността и поведението в дадени моменти са показни за това, какъв е човека реално
Сигурно си права. Външността наистина не дава знак какъв е човек отвътре.
Но пък поведението... Ами, как се разбира какъв е един човек, ако не по начина по който се държи?

# 654
  • Мнения: X
Инфлуенснах се да изгледам каквото ново е излязло след голямата ваканция. Трябва да се коментира.

Чудя се Пепе как не получава мускулна треска на устата?
Фешън гурутата в клипа й си мислят, че живеят в песента Vogue на Мадона. Ако я знаят де. То не бяха фасони, лигаво говорене, носово говорене.
ААААААА, видях булката - беглец. Тоест Филяка!!! ахаххахахахаха
Пепон като се облече по-мадамски, е готина. Филякът е симпатяга, само да оправи малко косата и да върне на Хари Потър очилата.

Ох, Валчето.
Повече ме "впечатли" дънковото яке, анцуга и конската опашка. Добре дошли в 80те хахахахаха
Оф, и другите дрехи ме потресоха. Всъщност Валери най-много ми хареса с мръсно бялото поло (когато говореше) - много отива на кожата и косата й. Лигави се една идея по-малко, има напредък.

# 655
  • Мнения: 1 502
Имала е и такъв период :
Скрит текст:

# 656
  • Мнения: 1 872
Заповядай, Лана:

Скрит текст:
https://www.youtube.com/channel/UCCOBou-RSxjSX0B4qYlEpJA/videos
Всъщност, сега като загледах- видях, че има доста малко абонати. Не искам да се налагам, но останах с впечатлението, че и други хора от темата я следят.

# 657
  • Мнения: 1 695
Теа според мен се комплексира от Александра, втората е доста по-освободена, в пъти по-чаровна и просто си личи Тея колко бледнее пред нея. Не е била център на внимание, тръшнала се е и са разпърдяли цирка. На фона на Наум, чак Даниел ме кефи. Като цяло първата двойка са крайно скучни, не е за тях тая работа, да си гледат бебето сега и да си се занимават с другите “ангажименти”. Алекс може да е всякаква /циркаджийските им номера в Бб и мен не ме изкефиха/, но не виждам нищо лошо в нея, докато Тейченцето си е злобичка и личи от доста нейни коментари в инстаграм.

# 658
  • Мнения: X
Лана, защо си била блокирана от Полина? Аз й гледах стори от днес - колко много променя усмивката, личи й, че вече е уверена да се усмихва широко. Дано после опише процеса, за да се вдъхновят и други хора.

Аз гледах видеото на Пепе - беше свежо, на Валери също беше приятно. Аз доста пазарувам от otherstories, дори имам същия гащеризон като последния й аутфит.

# 659
  • Мнения: X
Скрит текст:
Темата е "Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим", а не "Да обсъдим потребителите, обсъждащи блогъри и влогъри". Свободни сте да си направите тема и да си коментирате на спокойствие дали имаме или нямаме личен живот.
Иска ми се Сафия да качва по-често, вече никаква я няма. По американските форуми са я кръстили "Safiya Neveruploadgaard" 😆

Общи условия

Активация на акаунт