Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 229 061
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 34
Не съм искала да засегна двете жени по никакъв начин, но ми беше интересно дали обръжението на Ипси е все с визията на Джей Ло. Не я следя, така че не съм видяла сторито. Ако има да каже нещо на потребителките в бг-мама, по-добре да го каже тук. Ще получи и отговор.
[/quote]

В интерес на истината, майка ѝ е голяма красавица, но според мен не трябваше да отговаря на това, както и тя е преценила тази сутрин. На мен също смешката с Джей ло ми беше забавна и не видях чак такава драма в нея, на всички е ясно, че известните личности в Америка разполагат със сериозни средства за поддръжка и че външния вид им е много важен за работата им, но все пак беше смешно.

# 691
  • Мнения: 6 930
Аз все още не стоплям смешката с ДЖЕЙ Ло и Чакардъчка. Едната ходи на фитнес и се тунингова, другата  - не. Е, и? В смисъл, може да ги сравниш в колаж (макар че пак би било нелепо), ей така за информация, че са на едни години, но самото смешно ми убягва.

# 692
  • Мнения: 18 602
Откъдето и да го погледнеш си беше просташко това сравнение на ДжейЛо и Чакърдъкова. Много важно, че една жена не изглежда като друга на същата възраст.

# 693
  • Мнения: 940
Скрит текст:
В началото на видеото на Пепе само на мен ли ми направи впечатление едно петно от фон дьо тен на полото й? Grinning

Теа е незабележима до Алекс.. не знам защо въобще се бута да е инфлуенсър и известна, ако беше просто негово гадже, щеше да е в пъти по-симпатична.

Е, аз от видеото подразбрах, че е известна Тейчето... секретарка на министър, асистент на директор на банка... Извинете, не са случайни позиции. Все е позната на някого, за да е назначена там. Лошо няма. В днешно време всеки се оправя както може. Но да реве, че не е била доволна, с двете магистратури, с които се хвали... ами да беше си намерила нещо друго. Например да тръгне от нулата и да стане тя директор или да заеме някоя ръководна позиция, да и позапуши главата. За мен лично все едно се оправдава. Никому не е нужно, нали си е намерила мястото вече.

# 694
  • Мнения: 2 664
Номинирам Мими Сладкиша за най-"народен "влогър на 2020 година!😜
Жената е отишла на кръчма, и съвсем нормално си снима салатата, а после и лайф изпълненията на певицата по песните на Лепа Брена! Коя друга може да се похвали с това? Коя?! Коя?!😜😜
#бъдиестествен #даотидешнакръчманеесрамно
Съвсем сериозно, евала за искреността към последователите. На мен точно това ми липсва при другите и затова се дразня на неадекватните им опити за спонсорирани видеа, постове и пр.

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 20:10 от butterfly_^^_

# 695
  • Мнения: 1 873
Не се обсъжда тук често, но понеже и тя се пусна по инфлуенсърската вълна в Инстаграм...

Та, видяхте ли на тази кака вдъхновените мисли за млякото и кравите? Stuck Out Tongue Closed Eyes...Отивам да си препрочета учебниците по биология за 4 и 5-ти клас, може би нещо ми изневерява паметта, въпреки че бях отлична ученичка:

Скрит текст:

Скрит текст:

Сега очаквам и включване на Никола Донев, който да обясни как се изнасилват пчелите.

# 696
  • Мнения: 18 562
Сладкиша продължава с тривиалните истории тип лексикони.

# 697
  • Мнения: 6 604
Скрит текст:
В началото на видеото на Пепе само на мен ли ми направи впечатление едно петно от фон дьо тен на полото й? Grinning

Теа е незабележима до Алекс.. не знам защо въобще се бута да е инфлуенсър и известна, ако беше просто негово гадже, щеше да е в пъти по-симпатична.

Е, аз от видеото подразбрах, че е известна Тейчето... секретарка на министър, асистент на директор на банка... Извинете, не са случайни позиции. Все е позната на някого, за да е назначена там. Лошо няма. В днешно време всеки се оправя както може. Но да реве, че не е била доволна, с двете магистратури, с които се хвали... ами да беше си намерила нещо друго. Например да тръгне от нулата и да стане тя директор или да заеме някоя ръководна позиция, да и позапуши главата. За мен лично все едно се оправдава. Никому не е нужно, нали си е намерила мястото вече.
Е, къде видя да се оправдава? 🤔
Когато разказа какво е работила просто отговори на въпрос.

# 698
  • Мнения: 6 930
Похвална просветна инициатива на Паскалева.
Аз да я питам, тя яйца яде ли, пилешко.. ? Дали знае какво се случва с мъжките пиленца, като се излюпят...?
ПС Аз съм един безсърдечен и жесток човек, и яйца ям, и пилешко, и понякога мляко в кафето си сипвам.

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 15:16 от tuali

# 699
  • Мнения: 6 604
Похвална просветна инициатива на Паскалева.
Аз да я питам, тя яйца яде ли? Дали знае какво се случва с мъжките пиленца, като се излюпят...?
ПС Аз съм един без сърдечен и жесток човек, и яйца ям, и понякога мляко в кафето си сипвам.
И аз пия мляко, ама ядково. В краен случай - соево. 😜

# 700
  • Мнения: 6 930
И аз напоследък ядково за кафето, харесва ми аромата на бадемовото, но невинаги съм заредена и подготвена у тоа живот 😂 Понякога не стигам до магазините с ядкови млека навреме.

# 701
  • Мнения: X
Какво са виновни Милка за това, че съществува млеко и месопреработвателна промишленост? Rolling Eyes

# 702
  • Мнения: 1 502
Това, което е написала Ралица е от онзи документален филм за индустрията.
Скрит текст:
Не е далеч от истината какво се случва с животните, но не виждам с това да променя нещо.
И да, хората нямат нужда от краве мляко. Зачеквайки темата обаче ще стане голяма дискусия и обикновено човек губи сили да се обяснява в един момент. После ти слагат етикет луд и си дотам, успех й желая Simple Smile

Какво са виновни Милка за това, че съществува млеко и месопреработвателна промишленост? Rolling Eyes
Е хайде сега...

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 15:06 от Tual 🧿

# 703
  • Мнения: 2 664
Абе направо да го спрат от производство тоя млечен шоколад! Какви са тия своеволия...не разбирам! Шейм! Шейм!🙃🙃🙃
ИИИ един мармот...завива шоколада в станиол...😜

# 704
  • Мнения: 9 486
Теа може много неща да е работила, но не беше известна преди Наум.
Него също не го бях чувала преди Откраднат живот.
Иначе мисля, че Тейчето има стабилен бекграунд от родителите си.

А и известността е субективно понятие.
Една Пепка, която се нарежда сред най-популярните, видяхме колко много хора въобще си нямат идея коя е покрай участието ѝ в Черешката.
/много ме разсмяна един коментар как една я мислила за Михаела Маринова и се чудила защо е по-различна 😂
имат лека прилика наистина/
Какво остава за Теа и първото място в тази измислена класация.

Общи условия

Активация на акаунт