Лидл 136 - Винено-любовна февруарска

  • 98 333
  • 2 011
  •   1
Отговори
# 1 290
  • In transit
  • Мнения: 11 829
Биляна, съжалявам, че съм те подвела. Но на вид и тежест изглеждаха като керамика.

# 1 291
  • Мнения: 1 967
По кое време на годината пускат в Лидл блендер тип Нутрибулет. И ако някой има такъв, може ли да сподели дали е доволен?

# 1 292
  • Мнения: 1 967
Момичета,доволни ли сте от зъбният душ,почиства ли добре между зъбието, имам флосера и изобщо не съм очарована🙄
Имам и флосера и зъбния душ. Флосера не става за нищо. Зъбния душ е добър, особено за цената си. Недостатък е, че бързо свършва водата, но на мен не ми пречи, ако се наложи доливам. Засега нямам други забележки към него.

# 1 293
  • София
  • Мнения: 6 142
По кое време на годината пускат в Лидл блендер тип Нутрибулет. И ако някой има такъв, може ли да сподели дали е доволен?

Не знам кога ги пускат, но онзи ден в Борово имаше останали бройки. Върти ми се, че струваха около 70лв, но не съм сигурна, защото не ме интересуват и само ги мернах.

# 1 294
  • Мнения: 25 750
Биляна, съжалявам, че съм те подвела. Но на вид и тежест изглеждаха като керамика.
Мики, и на мен на такива ми приличат, огледах ги. Много исках червените!

# 1 295
  • Мнения: 7 848
soul, благодаря. И аз чета порцелан, тук отзиви като за керамика.
Няма проблем, момичета. Heart
Предполагам тези, които съм харесала няма да свършат, докато успея да отида и сама да преценя.

# 1 296
  • Мнения: 12 666
При нас свършиха много бързо.

# 1 297
  • Мнения: 10 210
🙂 Порцеланът е вид керамика - най-здравата керамика. Освен това, чиниите не са от фин порцелан, че да искаме да са леки. По протокол са десертни чинии, но могат да се използват и за много други неща. Без супа, разбира се. 🙂

# 1 298
  • Мнения: 4 749
Блендера е супер ,вчера исках да завъртя едно лешници за торта ,заблях се и ги оставих по дълго и станаха на лешников тахан ,ей така от нищото,пък аз давам пари за тахан,направо от това ще си избие парите за отрицателно време.

# 1 299
  • Мнения: 25 750
По протокол са десертни чинии, но могат да се използват и за много други неща. Без супа, разбира се. 🙂
За какво могат да се ползват, напълно плоски, малки и тежки?

# 1 300
  • Мнения: 10 210
За ордьоври, примерно. За ежедневие - дори за основно ястие. Моите порции безпроблемно се събират в такава чиния - парче месо с печен зеленчук. Чиниите не са напълно плоски. Не ги намирам и за прекалено тежки. Е, не са пластмаса, нито бамбук, нито аркопал... За порцелан говорим. Имам един безразсъдно скъп италиански сервиз от костен порцелан, там теглото на чинията е сравнимо (няма да ги меря, че ме мързи), с разликата че не може да се мие в съдомиялна и трябва да му робуваш.

# 1 301
  • Мнения: 27 573
Аз питах за шлаух Blush Но търсех сребристия който е гладък...
Блендерите ги пускаха някоя събота, аз тогава се изказах за тях. Януари беше като че ли....

# 1 302
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
В Пловдив на източен, имаше доста блендери (като нутрибулет). Очудих се чак.

# 1 303
  • Мнения: 27 573
По повод печените червени чушки Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
Пародия на печени ЧЕРВЕНИ чушки... Joy




Снимах под различен ъгъл, за да видя няма ли все пак и някоя червена чушка като на снимката от етикета, но тц.... Joy За мен това са по-скоро презрели зелени чушки. Thinking

# 1 304
  • Мнения: 784
dolce miele
 Може да им е паднал цвета на чушките от много миене Grinning

Общи условия

Активация на акаунт