Лидл 136 - Винено-любовна февруарска

  • 98 341
  • 2 011
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 9 483
По повод печените червени чушки Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
Пародия на печени ЧЕРВЕНИ чушки... Joy




Снимах под различен ъгъл, за да видя няма ли все пак и някоя червена чушка като на снимката от етикета, но тц.... Joy За мен това са по-скоро презрели зелени чушки. Thinking

От коментара Ви, оставам с впечатлението, че всъщност си мислите, че има два вида чушки - зелени и червени; не! Те са един вид...просто първо са зелени, и после стават червени Wink
Сортовете са различни.
А тези на снимката, в буркана, просто не са узрели достатъчно. Не са "презрели зелени"-такова животно нЕма Wink

# 1 321
  • Мнения: 27 575
Зелени чушки никога не са ми ставали толкова червени като тези от етикетите...колкото и да презряват, макс до такова оранжево стигат. И разлика във вкуса има. Значи просто бутат по бурканите друг сорт чушки или пък не ги чакат да узреят- за мен все пак това в бурканите не е червената чушка която би трябвало да бъде вътре. Blush Да бяха сложили оранжева чушка на етикета Grinning

# 1 322
  • Мнения: 6 558
https://m.bg-mamma.com/?topic=1176524.675 Тук търси , че по името аз не се ориентирам. Виж има ли го като опаковка, отгоре е написан оригинала.
Да, ей този е (оградено с жълто), но не разбрах от изброените кой е.
Скрит текст:

# 1 323
  • Мнения: 10 210
Ами никой от изброените не е. 😃 Имаш 8 показани дамски аромата на снимката и 7 изброени имена на дамски парфюми. Ако е толкова неразпознаваем този и никъде в нета няма информация, значи репликата не е добра. На другите им личи от километри кое се опитват да копират.

# 1 324
  • Мнения: 68 669
А при нас нямаше Анжелика да речем, който е в списъка. Както и ню йорк...на място ги нямаше. В списъка ги имаше.
Няма пълно съвпадение между списък и наличност в магазина.

# 1 325
  • Мнения: 27 575
Тета, то по нашите Лидъл не бяха Аура, а Есенс кръстени.... Blush

# 1 326
  • софия
  • Мнения: 25 478
Да, няма, вадих снимката и кой на кой парфюм е реплика от някакъв английски форум.

# 1 327
  • Мнения: 10 210
И аз исках да видя репликата на Тиери Мюглер, но не видях да го има (Анджелика). 🙂 Ако я бяха издокарали, щях да съм от изкушените сигурно. Но трудно..този аромат особено лесно може да се изкриви към доста гаден.

# 1 328
  • Мнения: 68 669
И по амазон...ибей и т.н ги продават....тц..тц...😆

# 1 329
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте!
От тази седмица да похваля Средиземноморските кюфтета - пекох на фурна върху хартия за печене и нищо не се разтече.
Баничките със сирене и риган не са нещо особено. Взех и разни други хранителни, но не сме стигнали до тях. Въздържах се от баклавата Simple Smile Подправки също взех - една жена много целенасочено обираше само тази за Бифтеки. Явно е сполучлива.
От дрехите взех сивия суитчер - много ми хареса. Но панталон имаше само 2 бр. L в понеделник сутрин, а коша беше пълен с други панталони от стари акции (модела и материята беше друг). Маратонките не ми харесаха ама хич - балатум.
Спортните бюстиета изглеждаха хубави - имаше 3-4 останали.

# 1 330
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 999
Бифтеки е хубава подправка. Имам я и я ползвам доста. Слагам на пържени яйца (сол не слагам на пържените яйца, но вие можете да си сложите).

# 1 331
  • София
  • Мнения: 404
Някои купувал ли си е огледалото, което сега е на промоция?

Имам от това на крачето.

Не го намирам аз този Етернел на кое е реплика. В ибей гледам ги продават също, но не пише на кого е реплика.

Eternity на Calvin Klein.

# 1 332
  • Мнения: 8 227
Зелени чушки никога не са ми ставали толкова червени като тези от етикетите...колкото и да презряват, макс до такова оранжево стигат. И разлика във вкуса има. Значи просто бутат по бурканите друг сорт чушки или пък не ги чакат да узреят- за мен все пак това в бурканите не е червената чушка която би трябвало да бъде вътре. Blush Да бяха сложили оранжева чушка на етикета Grinning

Има черна и бяла капия - на черната стават червени, на бялата оранжеви.

# 1 333
  • Мнения: 68 669
Някой питаше колко е цената за кг ягоди...по 250г са кутийките, на 2.19лв ги взех...значи 8.80лв/кг се връзва цената.

# 1 334
  • Мнения: 114
Да попитам за мнение за играчките от утре, по конкретно:https://www.lidl.bg/bg/p/detska-radost/drvena-igra/p35547
Благодаря! Двоумя се между тази с ключалките и дъската...

Общи условия

Активация на акаунт