Лидл 136 - Винено-любовна февруарска

  • 98 535
  • 2 011
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 69 235
И ти ще я върнеш...

# 691
  • Мнения: 6 491
След 3 месеца употреба..

# 692
  • Мнения: 69 235
Аз проблем не виждам.

# 693
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 893
Връщала съм уред за миене на прозорци, защото тече. Така си случи, че го купих, но само го пробвах дали работи и го прибрах. Извадих го след около 2 месеца да мия прозорците и видях, че тече доста. Върнах го и казах на касата, че има дефект. Върнаха ми парите. След това пуснаха от следващата им серия, която е доста сполучлива, взех и е супер.
Проблем няма да имаш, само кажи, че машината работи. Вероятно после ще я продадат на някоя разпродажба.

# 694
  • Мнения: 10 214
Естествено, че няма проблем да се върне в рамките на 90 дни на основание "така реших, не ми харесва". Що за коментари се правят. 🙄 На Лидл явно не им е проблем и се разрастват съвсем успешно при тези условия. Защото залагат на съотношение цена/качество и в общия случай изобщо не искаш да връщаш след 3 месеца това, което си купил. Да не говорим за впечатляващите им гаранционни условия, не малко народ е споделял. А на който му е проблем, да не пазарува от веригата.

# 695
  • Мнения: 36 853
Някой взе ли си от бонбоните на Mieszko, в розова метална кутия? Хубави ли са? Преди години последно взимах от тази марка и бяха средна работа, но тези са нови, а и харесвам кутията, затова се чудя дали да не взема.

# 696
  • Мнения: 4 841
Аз обаче никъде не виждам от Био балсамовия оцет. Не държа на табелата био, обаче го хванах намален преди време и много ми хареса. Искам пак да купя, че наличния взе да свършва. Децата не го харесаха, щото казаха, че салатата била сладка Joy

# 697
  • Мнения: 1 159
Аз взех 2 буркана капия вчера да не остана по-назад.

Купих и прахосмукачката за сухо и мокро почистване. Сега някой ако ми каже от къде мога да взема и приставка за пране на дамаски с нормална цена (аз намерих само такива на цената на прахосмукачката) ще е супер.

# 698
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Благодаря, че писахте за парфюмите, взех си и аз, и за ММ. Поиздирвах ги... както и за чушките пак гледах, но не ги видях при нас и туй то.

# 699
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 641
Това тесто за пица хубаво ли е?

# 700
  • софия
  • Мнения: 25 822
Заради вас купих 2 парфюма (за мен и половина)  и сироп от фурми. В нас съм се осиропила с най-различни сиропи, а палачинки правя крайно рядко.
Установих, че има парфюми, които не са описани в предишния пост: Essence Eternelle, Essence Stylish Girl, Essence Elegance, но никъде но мога да открия на кои парфюми са реплики. Ще помедитирам и може да взема още някой. Нямаше листчета, пръсках къде ли не и сега не знам кое какво е.

# 701
  • Мнения: 10 477
И аз така вчера. Не съм сигурна, но този, който харесах и още има при мен аромат, май е En Rose. Бих отишла да взема един, ама имам други вкъщи, някои даже неразопаковани. Дали ще пуснат същите аромати пак догодина?

# 702
  • софия
  • Мнения: 25 822
И аз имам много, но за 10 лв. няма да ги мисля.

# 703
  • София
  • Мнения: 5 547
Заради вас купих 2 парфюма (за мен и половина)  и сироп от фурми. В нас съм се осиропила с най-различни сиропи, а палачинки правя крайно рядко.
Установих, че има парфюми, които не са описани в предишния пост: Essence Eternelle, Essence Stylish Girl, Essence Elegance, но никъде но мога да открия на кои парфюми са реплики. Ще помедитирам и може да взема още някой. Нямаше листчета, пръсках къде ли не и сега не знам кое какво е.
Да, трябва лисчета,иначе 8 дамски и 4 мъжки , абсурд да запомниш кое какво е . Преди като че имаше листчета , ма те тогава бяха 2 парфюма, сега са 12.

# 704
  • Мнения: 10 477
Не е за цената. Като стоят си губят аромата. Дори и неотворени. Поне така знам.

Общи условия

Активация на акаунт