Намаляване и повдигане на естествен бюст

  • 17 936
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 115
За сега на Юрий Асенов. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 40
Стискам палци да надмине очакванията ти. Чакаме мнения за операцията и за лекаря. И аз съм се решила, ама първо ми предстои друга операция и след някой друг месец - тази. Мен ми препоръчаха Д-р Желев (Пловдив). Моя позната си е
правила при него повдигане на бюст (без премахване на тъкани, само на кожа) и е доволна.

# 17
  • Мнения: 726
Привет Simple Smile има ли някакво развитие с някоя от вас?

# 18
  • Мнения: 115
Привет. Аз възнамерявам да се обаждам на доктора,  малко ми идват повече паричките, но ще го мисля. Страх ме е доста, но съм твърдо решена. И не искам в живота си никога повече да сложа сутиен 😀

# 19
  • Мнения: 3 887
Моят бюст не е голям, с чашка В съм. Затова аз искам по-скоро повдигане. Макар и малък, земното притегляне си действа и на него с годините. Замразила съм всякакви проекти от финансова гледна точка за сега, но оставам да чета. И ако някой е минал през повдигане, без намаляване да го прочета също.

# 20
  • Мнения: 726
Гледайки снимки преди и след по сайтовете на различни хирурзи, ми прави впечатление, че масово жените слагат и импланти или поне на мен така ми изглежда на снимките...може би греша. Хвърлете едно око примерно в страницата на д-р Енчев. Там има доста снимки в секцията за повдигане/намаляване.
Или стават толкова красиви, че са като с импланти Grinning не знам.
И другото, което забелязвам е формата на зърното. Пак може да видите в същия сайт. Винаги зърната са идеално кръгли, много изкуствено ми стои. Дали правят намаляване без да оформят така зърната.

Много ми се иска да прочета някъде коментар от някой, който е минал през това, да разкаже.

# 21
  • Мнения: 2 050
Днес откривам и аз тази тема, кубици нямам идея, но последно съм си купувала 85F май беше и леко ми малее 🙈 Още кърмя малкото дете, така че ще има известно отслабване като отбия, имам и много кг за сваляне, но после си представям, че ще мога да ги връзвам на фльонга гърдите си 😂 Ареолите ми също са доста големи, чак ми стана днес мъчно за хубавия ми, стегнат бюст като бях под 30 ама няма вече. Та да.. смаляване на ареоли, повдигане, наместване, направо виждам някакви ужасни картинки от онова шоу Botched. Така де, засега ще чета и ще мисля, досега четох темата с имплантите и леко съм в потрес хората как си мечтаят за дини, а аз се чудя как да се отърва от тях.

# 22
  • Мнения: 726
Днес откривам и аз тази тема, кубици нямам идея, но последно съм си купувала 85F май беше и леко ми малее 🙈 Още кърмя малкото дете, така че ще има известно отслабване като отбия, имам и много кг за сваляне, но после си представям, че ще мога да ги връзвам на фльонга гърдите си 😂 Ареолите ми също са доста големи, чак ми стана днес мъчно за хубавия ми, стегнат бюст като бях под 30 ама няма вече. Та да.. смаляване на ареоли, повдигане, наместване, направо виждам някакви ужасни картинки от онова шоу Botched. Така де, засега ще чета и ще мисля, досега четох темата с имплантите и леко съм в потрес хората как си мечтаят за дини, а аз се чудя как да се отърва от тях.

И аз се чудя кой би си причинил тскава тежест на тялото съвсем умишлено.
Ако попаднеш на някой интересен материал или информация, моля да споделиш.
Аз заглеждам една клиника в Истанбул - Естетика

# 23
  • Мнения: 115
Все още никой ли не си е правил операция, аз ли ще съм първа? 😀

# 24
  • Мнения: 726
Аз имам планувана още една бременност и тогава. Не препоръчват преди тпва, зщото може да се възвърне предишният размер Sad

# 25
  • Мнения: 40
А пък аз току що претърпя друга операция по необходимост и ще изчакам за тази до есента. Daninka7 ще чакаме отзиви

# 26
  • Мнения: 115
Аз имам планувана още една бременност и тогава. Не препоръчват преди тпва, зщото може да се възвърне предишният размер Sad


Аз искам и 2ро дете, но поне след 4,5 години и не ми се чака. Много ми тежат, съмнявам се пак така да станат...

# 27
  • Мнения: 2 050
Аз децата съм отметнала, но още кърмя. Като отбия със сигурност бих направила консултация, са разбера какво-що и може би да видя реални снимки. В силиконовата тема пишат дамите, че доста лекари вече нямат на сайтовете си преди-след, показват ги на консултация, която пък е платена. Daninka7, ти имаш ли вече насрочена дата? А лекарят показа ли случаи преди-след, както беше споменато по-нагоре, наистина и аз каквото повдигане съм виждала е все с имплант, дори и със съвсем достатъчно по моите критерии собствен материал.

# 28
  • Мнения: 115
Да разкажа Simple Smile)). Операцията за намаляване на бюста я исках от години. Нещо като мечта. Наистина имах огромен бюст, ама много голям. След раждането виснаха супер много. Добрата новина брше, че са рехави и като се редуцира кожата и мастната тъкан, ще са добре. Сега стоят супер стегнати,без сутиен пак ще са така. Абе ..малеят ми, че бях свикнала като са ми в сутиен да са дини 😀 Изглеждаха уникално, но само в сутиен. Иначе трагедия... Многи ме беше страх от операцията. Продължи 3 часа и единственото гадно нещо беше, че ми се гадеше зверски после цял ден. Болките са мижави в сравнение със секциото, но аз нямам импланти. Стоях 2 вечери и си тръгнах. С превръзки съм, шевове тип котва. Зашити са много, за да държи кожата. Едва дишам в тоя сутиен и като ми каза докторът минимум месец носене, ми призля 😀 Отделно имам бебок, помагат ми, ама си е трудно. Но ще се пазя. Той пак, не е съвсем бебе, по-ското тодлър, та се нагласяме. Хем го гушкам, хем се пазя 😀 Ами това е. Момичета...животът е твърде кратък, за да го изживеете нехаресвайки се. Тъй че, смело напред, преживява се 🥰

# 29
  • Мнения: 2 050
Честито Daninka7, възхищавам ти се на смелостта. Може би без импланти всичко си е меко и приятно, че за силикона чета твърд бил и т.н. Усещането сигурно е доста различно все пак, като си свикнал точно с две дини отпред и все нещо да тежи 😀 Има ли изискване после цял живот по гръб да се спи 😊 мен това би ме замислило сериозно. То и месец със сутиен не е супер, но ще мине. Ще е интересно като попреминат шевовете да споделиш снимка ✌🏻

Общи условия

Активация на акаунт