Отговори
# 750
  • Мнения: 695
Сега се сетих нещо, имам код за намаление в тоя Здравис дето все поствате 101 Simple Smile

# 751
  • Мнения: 79
Добро утро! Лелеееее,кога се изписаха 51 страници!? Не бях много акривна напоследък,но поне имам да чета дооста докато си пия кафето. Дсли пък има нова тема и съм я пропуснала някъде,мами?

# 752
  • София
  • Мнения: 2 415
Няма още, днес ще я пусне Дриймчето Simple Smile
Аз вися пред ЖК и чакам да дойдат да отворят, че съм подранила. На топло в колата, де Simple Smile

# 753
  • Мнения: 3 916
Добро утро, момичета Simple Smile
Мисля в събота да отида да си пусна една ПКК в служабната лаборатория+витамин Б и Д. Освен тях, какво друго да пусна, посъветвайте ме... Този белтък, включва ли се в ПКК?

# 754
  • Мнения: 921
Добро утро Simple Smile До 2 часа ще направя темичката.
Амели има го белтъка, но пусни и урина

Добро утро, момичета Simple Smile
Мисля в събота да отида да си пусна една ПКК в служабната лаборатория+витамин Б и Д. Освен тях, какво друго да пусна, посъветвайте ме... Този белтък, включва ли се в ПКК?

# 755
  • София
  • Мнения: 2 308
Добро утро и от мен 🌞
Аз от цибалаб утре ще пускам пакет макси - има допълнително белтък, желязо, глюкоза и други . На мен АГ всеки път ми иска АСАТ, АЛАТ (чернодробни), алк. Фосфатаза. Освен Б12 и Д, ще пусна и Б9. Аз пускам да има, така и така ще ме бодат 😁
За урината и на мен ми веднъж ми беше излязла 15 левкоцити, но АГ каза да не му обръщам внимание, на следващата контрола беше в норма. Искат ми ги на 3/4 седмици.
Фрест, Гет риъл успех на прегледите днес 🤗
И аз усещам понякога бебето много ниско долу, обикновено сменям позата или направя две кръгчета на апартамента. А аз още преди месец като писедя на стол повече време, не само опашката, ами имам дискомфорт в целия таз.

# 756
  • Мнения: 166
Момичета как сте с ходенето по малка нужда ? От час и половина съм будна и съм ходила 5 пъти . Чудя се дали да отида да си пусна една урина ,защото и два дни съм настинала .

# 757
  • Мнения: 147
Момичета как сте с ходенето по малка нужда ? От час и половина съм будна и съм ходила 5 пъти . Чудя се дали да отида да си пусна една урина ,защото и два дни съм настинала .

Aз досега не съм имала в периоди, в които да ходя много често по малка нужда. А през първата бременност имах сякаш в началото такъв период. Но и сега сигурно ще дойде, но по-към края сигурно. Също на което съм все още учудена е, че нямах период досега, в който съм била много изморена и заспала. За щастие! Smile

Веси, при теб честото ходене е сега сигурно заради настинката.

# 758
  • Мнения: 921
Да ни е само на здраве, хубаво, позитивно и щастливо Sparkling Heart
НОВА ТЕМИЧКА

# 759
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Добро утро Simple Smile
Дриймчето е на правила нова тема, нека се преместим там Simple Smile
https://www.bg-mamma.com/?topic=1179183

Общи условия

Активация на акаунт