Отговори
# 705
  • Мнения: 62
Деси, ограничи сладките неща и въглехидратите, пии повече вода, и пусни нова кръвна захар, стерилна урита и пълна урина . Дано всичко да е в наред.

# 706
  • Мнения: 921
Дааа аз разбрах че мултиспорта важи там и затова ще се пробвам. Иначе за йогата в Щерев съм чувала много хубави работи, но тя не е с мултиспорт
И аз ще изследвам глюкозата другата седмица. Не знаех, че 12 часа не трябва да се храниш, мислех че само сутринта и не съм го спазвала никога. А това да ограничаваш захарта 2-3 дни преди изследването няма ли да доведе до грешни резултати?
Все си мисля, че не прекалявам с ВХ, но пък си хапвам всеки ден по нещо сладко. Вафла, сладолед, малко шоколад или 1-2 бонбона. Мисля си, че не е много, но преди изобщо пък не ядях. На 1 вафла можех да изкарам цял месец. Grinning
Към момичетата, които ходят на йога в София, с мултиспорт ли ходите ? Гледам, че в сайта на студио Янтра пише, че важат. Чудя се дали да си пускам карта за Март за последно.

# 707
  • Мнения: 584
Аз ходих в студио Янтра преди около месец и останах доволна 😊 Всичко са много мили там и да, важат картите Мултиспорт. Мисля в петък да ходя и аз, така че ще ми е много приятно да се запознаем с тези от вас които ще дойдат 🤗

# 708
  • Мнения: 166
Момичета имам въпрос , извинявам се ако на някой му се стори смешен ,но....  та въпроса ми е към тези мами с ниска плацента как ви взимат секрет като е не е позволен дори секса? На мен в 18 г.с ми взеха ,но тогава не знаех ,че съм с ниска плацента и слава богу не прокървих , макар че като вкара инструмента си ме заболя .

# 709
  • Мнения: 498
Минах да си покажа изследванията. За урината каза, че няма проблем, за б12 да продължа с хапчетата, а за глюкозата да повторя изследването като направя 12 часа глад преди да ме боцнат. Вода можело да се пие. Ако пак излезе завишена стойност, ще ме прати на ендокринолог.

# 710
  • Мнения: 1 104
Деси, за хемоглобинът каза ли ти нещо?
И моят е 116, но още не съм ходила при Иванов. Другата седмица имам редовен час и реших да изчакам до тогава.
Иначе, и моята кръвна захар беше 5,21 като не бях спазила 12 часа глад. Като я пуснах повторно, след последно ядене в 19:00, показа 4,5.
Така че, спази си го този период.
Иначе др. Грета Вълканова е добра ендокриноложка за Стара Загора и знам, че работи с Иванов. Аз при нея ходя и съм много доволна. /)

# 711
  • Мнения: 727
Взимам си Мултиспорт значи, решено е.
Аз този месец не знам дали ще се впиша, но следващия мисля да съм редовна. 🧘‍♀️

# 712
  • Мнения: 498
Галеона, за хемоглобина не каза нищо. Дано и аз да се похваля с нов по-добър резултат. Даже сега се сещам като удавник за сламка, че снощи пих един сироп за кашлица, който влиза в тези 12 ч. Качвам съдържанието му. Дали може да е повлиял???

# 713
  • Мнения: 1 104
Сиропите по закон са сладки и според мен можеш спокойно да го броиш като парче шоколад. 😄

# 714
  • София
  • Мнения: 7 645
Как урината ще е ок??
Има левкоцити, плоски епителни, следи от белтък...
Определено не е ок.


А за кз, не е ок да се ограничават въглехидратите 2-3 дни преди изследването, защото няма да покаже реален резултат. Иначе 12ч е ок. Тоест, в 20ч да кажем се спира с храната, през времето до лягане може да се пие само вода и в 8ч се дава кръв.
Така и така ще ходиш, повтори урината. И пусни стерилна

Аз с тия хапчета вдигнах моя б12, като ми беше така ниско смучех по 3...

# 715
  • Мнения: 498
Незнам, Брайда, не съм доктор . Но го питах изрично и засега поне не му се вижда странно. Може би нещо от бременността. Като цяло му вярва, така че няма да си самоназначавам изследвания още. Благодаря на всички, включили се по темата!

# 716
  • София
  • Мнения: 7 645
Щом може да му се вярва, сигурно има нещо в предвид.
Скоро да се похвалиш с хубава кз и това да ти отпадне като притеснение Simple Smile

# 717
  • Мнения: 439
И моята глюкоза е висока 5,33. Аг ми каза да повторя резултата, като не ям сладко предния ден. Като резултата ми след това беше 5.00. Сега ще трябва да посетя ендокринолог. Надявам се да нямам диабет, че само това ми т ябва. По принцип сега съм доста по - пухкава и никога не съм била тези кг, но ще видя след прегледа.
Ирина ти в кой град си? Много добри новини са това. Ех, да можеше и във Варна да увеличат еднократната помощ за деца..

# 718
  • Мнения: 1 104
Момичета, и аз да покажа каква количка сме харесали. Разбира се, ще я поръчваме чак след като влезна в 7ми месец. Ако зависеше от мен и по-късно, но искат поне 8 седмици предварителна заявка в случай, че я нямат налична.



Аз много исках да е изчистена и в неутрален цвят, и тази отговаря и на двете условия. Полска е и идва с всички екстри. Като допълнение е в средния ценови клас и се вписва в бюджета. Simple Smile

# 719
  • Мнения: 696
Момичета имам въпрос , извинявам се ако на някой му се стори смешен ,но....  та въпроса ми е към тези мами с ниска плацента как ви взимат секрет като е не е позволен дори секса? На мен в 18 г.с ми взеха ,но тогава не знаех ,че съм с ниска плацента и слава богу не прокървих , макар че като вкара инструмента си ме заболя .

Секрет се взима от влагалището, не от матката. Аз съм с ниска плацента и си правя секс Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт