Велислав Павлов* Димитър Захариев* Диана Димитрова Тема 61

  • 12 942
  • 758
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 400
Алмаджи, това, което мен ме прави напълно спокойна, е фактът, че вече съм си научила урока - това което дават в промото е такова каквото го виждаме и няма място за импровизации Joy
Щом ги виждаме щастливи, заедно и с положителен тест, такъв ще е финалът за тях. Иначе по пътя е ясно, че ще има зор и страдания.
Марио не вярвам да се проявява като ревнивец, защото опитът показва, че Зорница хич не го отразява в тези случаи Grinning Виж, обаче като майка орлица, особено ако забременее, майкоууууу, Зорница може и да му вкара някой скалпел в гърлото Joy

# 76
  • Мнения: 6 159
Доне , по някаква причина не отварям промото Imp
Ще опитам на телефона .

# 77
  • Мнения: 9 374
...Зорница може и да му вкара някой скалпел в гърлото Joy
Хахаха, радвам се, че това не са го загатнали в промото. Joy Вместо това ги виждаме спокойни, щастливи и един до друг, неотразяващи външните фактори сякаш. Всичко ми е точно, чакам сезона да почне. Blush

# 78
  • Мнения: X
Москита, не забравяй нарязаните моркови и краставици в кутия за хрупане по време на рапорт

# 79
  • Мнения: 12 400
Москита, не забравяй нарязаните моркови и краставици в кутия за хрупане по време на рапорт
Ахахаххаха, да! Тях ще му ги натика в гърлото със сигурност вече Joy
Не знам защо ама веднага се сещам за Анатомията, където след като оперираха Изи, Карев я изкарваше от операционната и й даваше вода и банан и я връщаше обратно Joy

# 80
  • Мнения: X
Карев Heart

Номномном, много са вкусни тези моркови, доктор Романова, не, не мога да спра да хрупам, разберете се с Ковачев.
КОВАЧЕВ!
Ковачев не отразява Романова.


Поезия желаете ли муахахаххахаххаха

# 81
  • Мнения: 9 374
Поезия желаете ли муахахаххахаххаха
Даа, давай я! Grinning

# 82
  • Мнения: 12 400
И друга мисла ми мина през главата. Тестът за бременност пада преди Зорница да го види. Дали пък няма да е известно време бременна без изобщо да знае за това?

# 83
  • варна
  • Мнения: 355
Дона, благодаря за промото!
Харесва ми заглавието на сезона и самото промо.
За нещата между М. И З. и аз мисля като вас, но ме притеснява малко това, че тестът пада на земята и двете чертички са черни. От друга страна пък и двамата са щастливи и спокойни, дори З. се усмихва. Ох, не знам, дано всичко е наред! Не искам да допусна, че може за трети път да я измъчат на темата за мечтаното от нея майчинство.
П.С. Сега пак гледах. Всъщност тя сякаш не се усмихва, а поглежда М. въпросително. Вие как го виждате?

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 11:14 от anebla

# 84
  • Мнения: 3 269
На мен ми се струва, че това със стажанта, който й избива теста от ръцете, всъщност препраща към история като на Мазови и Ванчето. Зорница и Марио са си щастливи и не подозират, че младежът по някакъв начин им мъти водата. Когато се усетят, положението ще е вече сериозно и ще има някаква драма. Нещо такова си представям.

# 85
  • Мнения: 12 400
Аз черния цвят на чертичките го тълкувам като, че ще се измъчат, докато се стигне до бременност. Няма да стане лесно и безпроблемно, но накрая ще имат мечтаното дете.
Марио обаче е сложил ръце на раменете й и гледа към младежа, което за мен е символ, че ще я брани. Интересно е, че Зорница изглежда тревожа, когато е сама и щастлива, когато Марио се появява. Честна дума, едно нещо не мога да намеря, дето да ме притесни Joy

# 86
  • Мнения: X
Рязко ми стана горещо

# 87
  • Мнения: 726
Прекрасна Диана!!! ❤ Магнетична и женствена.
Според мен черните черти са в смисъл, че явно ще има катаклизми покрай бремеността. Все пак са две обаче. Не знам как да го тълкувам.. Все пак има вероятност така хвърлен теста да олицетворява и друго, надявам се да не е аборт или нещо много проблемно, че ще бъде адски гадно спрямо Зорница, а и Марио.

# 88
  • Мнения: 9 374
Огън жена е тази Диана. Heart Eyes Много й ходи червеното.

# 89
  • София
  • Мнения: 2 300
Фатална жена! Heart

Общи условия

Активация на акаунт