Велислав Павлов* Димитър Захариев* Диана Димитрова Тема 61

  • 12 938
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 374
Не мигат трети път да прецакат Зорница в тази насока. Изтърка се.
Ооо, да! Първоначално си помислих, че като пада теста на земята, то това може да значи, че тя ще загуби детето, но при положение, че тя има вече един аборт, после неуспешен опит да забременее и ендометриоза, това няма как да се случи. Просто няма да стане веднага, заради професионални ангажименти свързани с този колега.

В промото май само при Зорница и Марио ясно може да се предвиди какво ще се случва и къде ще му излезе краят. Другите са ми тъмна Индия. Grinning

# 61
  • Мнения: 1 740
И за мен промото  е малко психарско - всички с тези бели дрехи и свещи, и само Тасев е различен(като че ли ще е сам с/у всички), но пък е обещаващо и леко драматично.
За Марио и Зорница като че новият специализант ще е факторът или причината да не стигнат дълго време до този положителен тест за бременност(дали Зорница ще работи доста, както и тя каза и ще иска да се докаже като добър специалист и ментор и ще загърби малко личното). Но пък ги дават заедно, хванати и гледащи се, така че Зорница и Марио ще си минат през проблемите, но един до друг.

# 62
  • Мнения: 6 159
Първо ви "черпя" с едно диваче-Маугли , а после отивам да търся промото .

# 63
# 64
  • Мнения: 6 159
CocktailДоне , мерси Cake !
До сега го търсих , но не го намерих .

# 65
  • Мнения: 9 374
Но пък ги дават заедно, хванати и гледащи се, така че Зорница и Марио ще си минат през проблемите, но един до друг.
И друго - Марио на промото е зад нея и ако използваме символика тук, значи, че той ще стои плътно зад Зорница във всичко този сезон и ще я подкрепя.

# 66
  • Мнения: 3 269
И аз така изтълкувах, това че е зад нея. Ще я защитава, ще й бъде опора... Щом са си заедно и минават заедно през трудностите, аз ще съм повече от доволна 😊😎.

# 67
  • Мнения: 12 394
Изключително ценна информация има в промото.
Първо Марио и Зорница ще са от основните сюжетни линии. Има доста герои които липсват в промото.
Второ, изглеждат обичащи се и щастливи заедно. Интересно е, че Зорница дори не отрази младия, а погледна към Марио и му се усмихна. Още по-интересно е и че младия не я отрази, докато й взимаше теста от ръцете. Затова аз него го приемам като символизиращ работата,която по някакъв начин ще пречи на Зорница да забременее. Но категорично в основата на сезона за Марио и Зорница няма да стоят проблеми между тях.

# 68
  • Мнения: 3 269
Но категорично в основата на сезона за Марио и Зорница няма да стоят проблеми между тях.
А такъв сюжет колко сме се надявали да гледаме.... чак не смея да повярвам, че ще се случи 😁.

Марио и Зорница не ви ли изглеждат различни? Спокойни, улегнали, не намирам точните думи - все едно са пораснали, такова усещане ми оставят.

# 69
  • Мнения: 9 374
Марио и Зорница не ви ли изглеждат различни? Спокойни, улегнали, не намирам точните думи - все едно са пораснали, такова усещане ми оставят.
Спокойни, улегнали, сигурни в себе си, в чувствата си също, преборили страховете от миналото. Предполагам и още може да се изброява. Grinning

# 70
  • Мнения: 12 394
Дрийми аз наскоро гледаха напосоки няколко епизода от пети сезон и ми изглеждаха абсолютни дечковци в сравнение със сега Grinning
Изглеждат ми щастливи и силно свързани. Освен че Марио стои зад нея, тя е угрижена, а след това се усмихва, което ме кара да си мисля, че той наистина ще й бъде голяма опора.

Много ми е любопитно какво символизира срязаното бедро на Нора, нищо не мога да измисля. А там накрая какво се случва - дават Цонев, Ненева, хич не ги различавам какви ги вършат Grinning

# 71
  • Мнения: X
Нора ще бъде нападната от пациент.

Цонев, Ненева и сие палят свещи. Вуду муду ала бала хахаха

# 72
  • Мнения: 3 269
Свещите сигурно ще са свързани с Жени. За Нора идея нямам...

# 73
  • Мнения: 9 374
Свещите сигурно ще са свързани с Жени. За Нора идея нямам...
И аз това щях да пиша. Ако са минали да речем 40 дни, по този начин й отдават почит. А Нора може би ще е нападнатата от пациент, все пак споменаха на репортажа от болницата, че в първите епизоди ще има такъв случай с колега и то жена.

Това малко е за другата тема, ама ми е любопитно защо Пепе е под масата и целува по бузата някакво момиченце (може би, не видях добре). Grinning И жената, която подава червилото към офталмолога, а той я зашлевява. Някой да се изкаже по темата? Grinning

# 74
  • София
  • Мнения: 2 296
Какъв оптимизъм струи тук!:blush: Миналия сезон сценаристите спокойно ги водеха един към друг като успоредно с това връзката Марио-Нора се разпадаше. Втори сезон спокойствие?Thinking... Марио, който е ревнив по дефоулт, дали ще е ОК Зорница да оперира бременна?Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт