Лаковe за нокти - 135

  • 29 176
  • 740
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5 832
Неразмазващи печатите:

Скрит текст:


Къде да ги търся? Не са ми познати.

# 421
# 422
  • Мнения: 27 500

В левчето са заредили някои нови ваденки които ми харесаха (досега почти нищо интересно, предимно черепи имаха) и си взех. Както и любимите ми А-713 (карето- с такава съм сега).

# 423
  • Мнения: 4 403
Танч, аз ползвам InstaDri на Сали Хенсън. Не ми размазва печатите (90%), но и гледам да не повтарям на едно място. Мисля, че си се продава и в бг, поне в наше квартално магазинче го имаше преди време.
Румяна, много слънчево! Heart Eyes

# 424
  • Мнения: 2 239
Нещо забавно по повод свинското розово Laughing Като го видях веднага се сетих за темата Grinning

Скрит текст:

# 425
  • Мнения: 5 478
Хахахха много добро!

https://www.instagram.com/p/B8vSXxhj_oX/?igshid=198qo9szxyigd

От мен синьо. Оказа се, че досега съм нямала точно такова синьо и съм много доволна Grinning

# 426
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
И аз съм със същото синьо Grinning Наистина се оказа много хубаво Sunglasses

# 427
  • Мнения: 20 162
Вай, Арабеск, точно с едно синьо се лакирам, дали не е същото, отивам да погледна. Хаха, същото е, ще падна, имам го отдавна но за първи път го слагам, май.

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 09:46 от Lemy

# 428
  • Мнения: 13 929
Споделете трайността моля 😄

# 429
  • София
  • Мнения: 1 002
Това синьо го ползвам за печати. Върши страхотна работа

# 430
  • Мнения: 2 089
Сериозно ли? Покажи, ако можеш. На фаза печати съм.

# 431
  • Мнения: 20 162
Ето ме и мен, вдъхновиха ме прекрасните мастилени маникюри на Лита.

 За съжаление не можах да направя по-хубави снимки, защото след 30 минути стоене с топ гела Продиджи, се размаза лака на единият пръст. Защо що все не мога да оцеля нещо бюджетно и читаво. 😠

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 10:49 от Lemy

# 432
  • Мнения: 2 089
Значи, че са го развалили. Или иска светлина. Но изглежда много хубаво Yum

# 433
  • Мнения: 27 500
Леми, тази сутрин минах покрай магазинче за детски дрешки, но има и лакове за майките Stuck Out Tongue Winking Eye През стъклото видях, че имаше изсушител на Перфект- като безцветен лак изглежда. Май ще ходя пак да си го купя и ще дам отзив, но не знам кога, не ми е много по път.  
Видях и интересни брокати на някаква марка LeMax , и лаковете изглеждаха добре, но подобни цветове си имам вече. Само едно тъмнозелено ме заинтригува леко. Мисля, че са полски, унгарски или подобни, не китайчета. Някой има ли на тази марка лакове?
Леми, Арабеск... чудно ви стои синьото Heart Аз май си имам подобно, но на Флормар Фул калър- Ahoy! е цветът... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 434
  • София
  • Мнения: 1 002
Сериозно ли? Покажи, ако можеш. На фаза печати съм.

Общи условия

Активация на акаунт