Лаковe за нокти - 135

  • 29 275
  • 740
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 695
Този Бел е просто прекрасен, заедно с още един оранжев и син от техните са ми големи любимци. На 2 слоя стоят толкова плътно и ярко, че ми спестяват бая време. 😄
BEL 43 + Catrice ICONails 62 I love being yours + BEL 82 💜🦄🔮

# 586
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Ето цветови съчетания с жълто, които на мен ми допадат




# 587
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 425
СНБ Детелина:



Нещо не съм сигурна, че ми ходи това, иначе, чудесно зелено.

# 588
  • София
  • Мнения: 3 037
Отново китайче.


Скрит текст:

# 589
  • Мнения: 27 648
Преслава, супер е наистина Heart
Натуся, и китайчето е интересно. Перфект май го имам- на лампа май излиза най-добре сниман. Blush
Лейди, отива ти според мен- даже много- това зелено. Grinning Много ми напомня за моя скалъпен от 3 лака зелен маникюр Blush
Пламенова, ще го търся този Legendary- много ми допада. Heart Имаше и един кафяво-лилавеещ който ми хареса, но имам Berry Brown  на Флормар Фул калър и е подобен почти...

# 590
# 591
  • Мнения: 1 987


Натуся, супер маникюр!💗Много са хубави Kads, най-хубавото е, че са безвредни, за разлика от повечето си китайски събратя.

# 592
  • Мнения: 27 648
Каталано, разбиваш ми сърцето с този уникален Криптонит... Heart Аз само си мечтая за него Blush

# 593
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 784
Catalano, уникална красота!

# 594
  • Мнения: 2 243
Catalano, красотаааа Heart и снимката ти е направо професионална Heart Eyes

# 595
  • Мнения: 1 420
Любима комбинация ♥

# 596
  • Мнения: 1 382
Каталано, Георгиева..разбихте ме Heart Eyes Красота. Аз толкова мразя зелено, а така да ми харесааа.. Не е истина.. Уникални сте, момичета. И всичке по-нагоре разбира се Blush

# 597
  • Мнения: 1 129


Perfect S19 Декорация ваденки

https://www.instagram.com/p/B8-vdbpgXdA/?igshid=1ql3vsslxrfor
Георгиева... Много ми харесва тази комбинация!!! Много красоти момичета... Браво!!!

# 598
  • Мнения: 5 832
Снощи имах лаков катаклизъм. Не знам защо се получи така, но прецаках над 7 стикера, а никога не съм имала проблеми с поставянето им. Не е от картончето, защото миналата седмица слагах от същото и ги залепих за норматив. Снощи ми се сгъваха и се залепваха краищата един за друг и няма оправяне, сбръчкваха се жестоко още като се опитвах да ги отделя от хартията. Вярно, че са супер тънки, като люспички, но съм слагала от тях без проблем. И да не е пълен спам, аз, млечно жълтото и надъвканите ми кожи. Счупи ми се нокът и се наложи да режа до дъно. Толкова закъснях снощи, че и за топ нямах време.
Скрит текст:

# 599
  • Мнения: 1 420
Благодаря ви, момичета ♥ И мен ме измъчиха ваденки с индианката - тънки, тънки, направо ужас. Не и при мен като за пръв път да слагам такива тънкотии, но снощи също като теб Танч, беше страшно, подвиваха се, и даже едната се залепи през средата:( Едвам я оправих. При мен помага да е супер мокро - и пръста и ваденката, че да не не се увива и да мога леко да я наместя след поставяне. Снощи единият пръст беше по сух и за това закъсах. На другата ръка се намокрих до кости и се постави много добре

Общи условия

Активация на акаунт