Лаковe за нокти - 135

  • 30 263
  • 740
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 576
Много е красив и за мен не е обикновено Purple Heart Innocent

# 571
  • София
  • Мнения: 1 670
Ето нещо снощно от мен - сега като го гледам на дневна светлина, май ще го сменям...

# 572
# 573
  • Мнения: X
Страхотно се е получило ! Simple Smile Кой е номера на светло кафявият цвят на показалеца? 🤩

# 574
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 802
Днес Golden Rose Rich Color 16:

# 575
  • Мнения: 27 728
Лита, супер е Heart Eyes
Пламенова, аз пък искам номерата на всички лакове Stuck Out Tongue Winking Eye Купих си Smart и Confident аз...

# 576
# 577
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
Снощи се лакирах със стар любимец, но от топ лака, който използвах не съм никак доволна! Ужасен, лака не съхне бързо, няма блясък, стои грубо лакираното. Предишния на Есенс беше много хубав имаше бласък, бързо съхнене само дето се сгъстяваше бързо Sad Вече не се намира по магазините в Холандия и съм в чудене кой от бюджетните топове да ползвам?!? Както и база? Помагайте с идей Simple Smile


# 578
  • София
  • Мнения: 1 188
От години си опитвам да докарам тази форма и не става, и не става. Прекрасни са!
Благодаря Blush
То добре че плочката ми я бива горе-долу, но вече се примирих с мекотата и разделянето Heart

# 579
  • Мнения: 2 092
Снощи се лакирах със стар любимец, но от топ лака, който използвах не съм никак доволна! Ужасен, лака не съхне бързо, няма блясък, стои грубо лакираното. Предишния на Есенс беше много хубав имаше бласък, бързо съхнене само дето се сгъстяваше бързо Sad Вече не се намира по магазините в Холандия и съм в чудене кой от бюджетните топове да ползвам?!? Както и база? Помагайте с идей Simple Smile




Този топ го оплюхме дружно тук.

# 580
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
Морска вълничка значи съм закъсняла с оплюването Grinning

Ще търся друг, та дано открия Simple Smile

# 581
  • Мнения: 70
Момичета писахте, че се интересувате от номерата на лаковете, тааа...
Палец и безименен - номер 18-Smart
Показалец и кутре - 05 - Legendary
Среден - 19 - confident
В момента са на много добра цена в Лили, и си взех 3, за да ги пробвам, но тези дни ще отскоча и за другите цветове, за да има за всеки пръст различен цвят.

# 582
  • Мнения: 5 832
Взех Бел 65 и дано с това вече да приключи сагата с млечно жълтото, че ги събрах сигурно 4 вече. Довечера ще го намажа. Обаче искам и печат. Чудя се освен черен какъв друг цвят печат би стоял на жълто?

# 583
  • София
  • Мнения: 1 002
Взех Бел 65 и дано с това вече да приключи сагата с млечно жълтото, че ги събрах сигурно 4 вече. Довечера ще го намажа. Обаче искам и печат. Чудя се освен черен какъв друг цвят печат би стоял на жълто?
Бордо или тъмно лилаво

# 584
  • Мнения: 20 208
Много сте хубави всички.
Раче, много нежно ти стои защо ще го махаш.

Общи условия

Активация на акаунт