Лаковe за нокти - 135

  • 30 313
  • 740
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 27 931
Папурче, и аз крепя нокът- на кутре. Confused Блъснах го в един претъпкан автобус в опит да се измъкна навън... Но за жалост, моето "до дъно" не е като твоето Blush и ще се опитвам максимално да го крепя... Отива ти и тази дължина и е много добре с този цвят.

# 556
  • Мнения: 70
От години си опитвам да докарам тази форма и не става, и не става. Прекрасни са!

# 557
  • Берлин
  • Мнения: 4 670
Долче,винаги си много мила. Абе....долче си си.
Днес укрепих комшийката със секундно и пакетче чай. Пихме кафе и чак след това поизпили. Ми стана страхотно. Ако не успея да изрежа при мен, другата седмица ще пробвам така

# 558
  • Мнения: 27 931
Папурче, издай малко подробности Grinning С обикновено секундно лепило или е специално за нокти? Чудя се защо в левчето до нас лепилото за нокти е по-скъпо от секундно лепило (не помня цената, но помня, че ме впечатли)...

# 559
  • Мнения: 2 092
Ами аз от години съм със секундно лепило. По едно време си купувах лепило за изкуствени нокти. Но сега съм открила в железарията едно дето е върха, щото не се разваля от лакочистител. Човекът ме пита "какво ще лепите!", а аз отговорих "кости" Падна му мандибулата Stuck Out Tongue Winking EyeМного здраво става. И е много като разфасовка Joy

# 560
  • Мнения: 27 931
сега съм открила в железарията едно дето е върха
Ох, Вълничке, ще ме умориш  от смях Joy Сподели кое е лепилото...да отидем и ние до железарията Grinning

# 561
  • Берлин
  • Мнения: 4 670
Долче, с обикновено секундно. Звънна жената и нямаше с какво да реагирам (тук не работят магазините в неделя). Та направих това- леко с грапавата пила върху счупеното,после миниатюрна капка върху счупеното, хартийката от чая,отгоре пак секундно. Ама е тегаво,с ръкавици и много бързо трябва да се действа. А,и последната капка размазах като лак с една стара четка за грим. Горе-долу половин час след това с пилата отгоре. Абе стана много добре. Яд ме е,че не снимах.

# 562
  • Мнения: 613
Едно хубаво зелено Бел 103
Скрит текст:

# 563
  • Мнения: 2 092

Лепилцето ми, хубавичкото ми то, излязло от рая Kissing Heart

# 564
  • Мнения: 27 931
Викаш, на грешното място съм гледала лепило за нокти... Grinning Мерси Hug
Зира, много е нежно това зелено и с тази декорация. А другият лак кой е?

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 00:53 от dolce miele

# 565
  • Мнения: 613
Dolce, другото е Малинка
Скрит текст:


# 566
  • Мнения: 27 931
Зира, от Италия ли ти е? Гледам пише на италиански, а също и, че има... "втвърдител"? Thinking Забелязваш ли такъв ефект?

# 567
  • Мнения: 13 974
Малинка имат магазини в някои молове.

# 568
  • Мнения: 613
Да. В Paradise имат магазин. От там го взех преди сигурно 3 години. Нанася се лесно, съхне бързо, но на моите нокти не се задържа особено дълго..

# 569
  • Мнения: 70

И нещо изключително обикновено от мен, но пък за сметка на това много бързо. Лаковете са на Есенс, серията This is me и всичките са само на един пласт с топ лак на Перфект.

Общи условия

Активация на акаунт