Готови сме света да преобърнем, бебче свое скоро да прегърнем! - Бебеправене 369

  • 26 018
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Mrs. Cherry, дано да е била късна овулация и surе-а все още да не засича хормона. Стискам палци, дръж ни в течение.

Кийп, дано всичко да е наред, мисля си, че има шанс всичко да е окей в крайна сметка Sad

При мен чакането е историческо всеки месец. Цикълът ми е ужасно дълъг и овулацията ми се пада на 24-25 ден (следя я с лентички). Та да, на всеки 40 дни имам шанс. Но това чакане направо е побъркващо, честно, уча се на търпение, но когато става дума за бебче... разбирате ме сигурно Cry
Успех, прекрасни бъдещи мамчета ❤

# 721
  • Мнения: 1 041
Диди, съжалявам, мила! 😕
Прегръдка и от мен!

Кийп, няма какво да стане с тръбата, дори ако е ИМБ(макар че ме съмнява..) при тези стойности на ЧХГ..
Руптура на тръбата се случва на хиииляди (7-8-9К, не на 120... )

При мен с извънматочната нарастваше от 280 на 350 за 7-8дни..

ЧХГ обаче не е чаааак такъв показател, казвам го защото съм виждала за съжаление перфектно удвояващи се, че и утрояващи се ЧХГ с кофти край накрая.

При мен първото ЧХГ беше на 13ти ден от О и беше 45, второ беше на 14ти ден и беше 68...
Ето, също само с 23 единици е нарастнало. После изведнъж се отприщи и започна да скача много...

Марианка, стискам палци този месец да е твоят, да си прибереш снежинка и по Коледа да си я гледкаш под елхата! 🙏🏻

Изпускам още 462717 момичета, на които искам по нещо да кажа, извинявам се!
Всичките имате стиснати палци от мен (воайорствам си при вас.. 👀)  и разбира се син прашец..💙

# 722
  • София
  • Мнения: 2 095
Кийпи, прегръдки !
Аз не спирам да вярвам в твоето
чудо. Heart

Иви, Арви, Джу, ей ме на.
Нищо ново няма при нас.
В петък ще пускам и аз вирусология.
А в събота ще направим и последното изследване. Ако и там не излезе нищо, не знам вече къде да ги търсим тия скапани левкоцити.
Междувременно, предприех някои промени в живота си, в резултат на които, надявам се, ще се почувствам по-добре и по-спокойна.

Чери, тук имам няколко любими момичета с по едно детенце. И с риск да ми се разсърдят ще кажа, че съм съгласна с теб.
Съчувствам на всяка, която иска дете и не може да го има. Обаче, не мога да си кривя душата и за мен няма сравнение между жена, която се бори за първо детенце
/особено години/, и такава, която иска второ/трето и т.н.
Това си е лично мое мнение, надявам се никоя да не ми се обиди.
Иначе, както са ти казали по-горе, Шуър Чек-а не е от най-чувствителните. Дано пък ни изненадаш. Hands V

Диди, ЧРД на патерици ! BirthdayBalloon Бъди здрава !
Съжалявам за резултата. Expressionless
Това беше второ, нали ?
Освен, да направиш и другите две набързо, ако имате паричките, и после към Фонда... Друго не знам какво да те посъветвам. Disappointed Гуш !

Лилоо, много се радвам на вашите добри резултати.

Ангелче, най-сетне добри новини от теб, успех ти желая ! Крайно време е и твоите неволи да приключат. Flowers Four Leaf Clover

Локче, честито за документите !

Съншайн, да идва март и да ни целиш с памперси ! Kissing Face

На мен Лика ми се губи. Дано всичко да е наред с нея и мъничето. Hands Pray

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 12:12 от rave

# 723
  • Мнения: 346
Момичета моята лелка този месец още не ме е посетила. Трябваше да дойде вчера,но никаква я няма.. усещам през няколко часа болка като преди цикъл и си мисля,че и този месец не е нашият.. Този път няма да бързам с тестове,ще изчакам и утре, и ако я няма ще направя един тест. Искам да ви попитам след като започнахте опитите за бебе менструацията ви промени ли се? От както сме започнали бебеправенето всеки месец преди същинската менструацията получавам 2-3-4 дни зацапване (този месец и зацапване нямам) . Другото което ми е интересно от кога се брои началото на менструацията,от зацапването или от същинското кървене? Съжелавам,ако въпроса ми е глупав.

# 724
  • Мнения: 198
M angel доколкото си спомням, ти почти всеки месец имаше някакви дребни неразположения. Ако този месец е ок, моят съвет да слагаш тези ембриончета, въобще не го мисли, нещата се случват именно когато не очакваме.

# 725
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Кийпче, прегръдки и от мен, чакаме само най-хубави новини! Hug
Ще пусна новата тема малко по-късно, че съм на работа. Благодаря на всички за предложенията за заглавие!

# 726
  • Мнения: 726
Момичета, аз съм малко объркана и имам нужда от мнението ви...Извинявам се предварително за подробностите и ако ви се стори малоумно! Ще скрия съдържанието долу:

Скрит текст:
Правя тестове за овулация от януари.
ММ и преди не свършваше всеки път, но откакто правя тестовете и знам точно деня на О. започна да ми прави голямо впечатление, защото пропускаме опити. Случва ли се при вас?

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 15:32 от Kris_ti

# 727
  • Мнения: 1 150
Мили момичета, благодаря за подкрепата. Няма да се откажа аз, ще си драпам до финал Simple Smile Преди време Ро беше повдигнала темата как се мотивираме. Е аз съм такъв зверски инат, че докато не стане както аз искам не мирясвам. Правя, струвам, падам и продължавам, но отказване няма. Ама това както е хубаво, така е и много лошо. Ако знаете колко пъти съм врещяла, че не става на моята Grinning Та и с това така, само се чудя дали да правим още две инсета или да отидем директно на ин витро на ЕЦ. Финасново за щастие ще успеем да се справим и за това се чудя. Спред док е хубаво да ги направим и да си чакаме финансирането, ама на мен не ми се губи време. Тия дни ще го решам явно.
Рейче, радвам се, на борбеността ви и че малко по малко търсите причината.
Локо, браво и от мен за документите.
Арви страхотен дух имаш след всичко преживяно, не знам дали съм го споменавала
Марго и Марианка вие сте моето вдъхновение да не спирам да се боря!
Джу Heart
На всички останали прегръдки Simple Smile
Кристи, и при нас се случва. Ама гледам да не го задълбавам много. Все пак сме на определена възраст вече, работа, стрес, умора и т.н. Не може да сме като зайците вече Grinning
и последно, че много дълго стана, събирам дати за списъчето на ЛС Simple Smile

# 728
  • Мнения: 2 530
Момичета, все пак измислих начин и излязох от работа и отидох на преглед. Назначи ми Фемара и следващият преглед ми е на 12 ден, събота е.

Лекарката влезе в положение. За евентуалната дата на овулация та ще пусна отпуск, пък дано най-накрая направим процедурата.

Забелязах, че имам клиника, която ми е доста по-близка и ще мога да ходя през и обедните почивки. Адела мисля, че беше. Ще си помисля дали да не се прехвърля при тях, въпреки че цените са доста по-високи от тези на Надежда.

# 729
  • Мнения: 198
Нормално е разбира се, мъжете не са машини за семенна течност. Всичко оказва влияние, стрес, храна, ежедневие. Няма смисъл въобще да правите сравнение между маструбация и полов контакт, защото са различни неща. Не се разстройвате, защото става още по лошо за мъжа.

# 730
  • Мнения: 1 996
Диди, Heart Жалко, че и това не беше твоя опит, но аз съм сигурна, че ще успеем всички в тази тема, рано или късно, с или без намеса.
Пълнолуние, стискам палци да се получат сега нещата, и да не се налага да търсиш друга клиника. Като чета из форума, а и тук в тази тема, Адела е много нашумяла и много се чака за час.
С думите си не исках да агитирам никого за инвитро, не е като разходка в парка и бих дала всичко, да не ми се налага да го минавам отново този път, но не трябва да си заравяме главите в пясъка и да губим време, както аз направих, а да търсим причините, ако не се получава 6 или 12 месеца. Биологичният часовник за съжаление тиктака, а и успеваемостта при инвитро е 20-25% от първия опит, колкото е и шансът месечно за естествена бременност при липса на здравословни проблеми.
Крис-ти, и при нас се случва, особено в месеците по график. То и аз нямам всеки път желание, но при мен не е фатално. ММ е на 44, преди 10 години не бих и повярвала, че ще се случва, но е факт - стрес, умора, храна, възраст, всичко влияе, и няма как да се получава всеки път, като свирна, трябва време за регенерация. Единственото решение на проблема, което сме намерили досега, е да не почваме много рано, и през ден.

# 731
  • Мнения: 726
Диди, Ani8309, margolotta, благодаря за успокоението. Ще се опитам да се кротна и да не го стресирам допълнително в такъв случай. Явно преди съм попадала на машини, защото на бившия му се случваше да свърши по 5 пъти в рамките на 6 часа и затова ми се струва като физически проблем.

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 15:35 от Kris_ti

# 732
  • Мнения: 1 996
Явно преди съм попадала на машини, защото на бившия му се случваше да свърши по 5 пъти в рамките на 6 часа.
А аз си мислех, че това са градски легенди Joy Никога не е късно да научиш нещо ново. Да, без да стресираш "нежната" мъжка душа ( любима тема за дискусия тук), защото иначе може да доведе и до психически блокаж.

# 733
  • Мнения: X
Кристи, разбирам те прекрасно. В подобна ситуация сме. Всъщност преди да започнем опити за бебе никога не е имало засечки при нас, но откакто се започна със секва по график... нещата станаха по-сложни. Предполагам, че е нормално, имайки предвид, че мъжете наистина не са машини и сексът за удоволствие или мастурбацията са “друга бира” от - сега р моментът - давай!!! Но според мен, не се разстройвай, защото това действа още по-зле. При мен върши работа по-дългото предразполагане, за да се получат добре нещата.
Момичета, мога ли да задам един въпрос, тъй като съм сигурна, че има по-опитни от мен тук. През последните месеци засичам овулация с тестове и винаги имам около 23-25 ден положителен тест с по-наситена тестова от контролната черта. Това, което ме притеснява е, че тестовите черти при мен винаги са супер наситено (не казвам положителни), но доста по-наситени от нормалните, които виждам на други момичета, следящи овулация. Според вас това проблем ли е? Оставям и снимка от последния месец, да добиете представа за какво говоря.
Освен това, живеем в чужбина и тук е много сложно ходенето на лекар и фоликуметрия (адски сложно и скъпо), та април си идваме до България за 1 седмица. Мислите ли, че можем да свършим нещо полезно за този период, освен стандартен преглед при гинеколог и спермограма? Благодаря ви предварително и сори за дългия пост.

# 734
  • Мнения: 1 996
LiFi, с каква чувствителност са ти тестовете за О, 10 или 20? Преди години бях пробвала тестове David 10ка, и изглеждаше подобно, откакто ползвам с чувствителност 20 нямам такъв проблем, и по-добре засичам О.

Общи условия

Активация на акаунт