Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

НУКК /Италианския лицей/ в Горна баня - мнения, подготовка, изпити - 3

• 23 256
  • 348
  •   2
Отговори
# 345
Азбука на мисленето една книга ли е и от къде мога да я намеря? В книжарницата на НУКК ми казаха, че е заменена от Книга за бъдещия първокласни и вече не се издава, да се готвим по нея. В olx ми излизат3 тетрадки ксерокопирани от Румен Генков. Това ли е? Много ви благодаря за съветите и информацията, която споделяте 😊

# 346
Ако потърсите в мрежата, ще я намерите, и в теми на бг мама съм я виждала качена

# 347
Фотон, много благодаря за полезната информация. Хубаво е, че малките деца имат занималня и са до 17.00, все пак родителите трябва да работят 😊 Ние мислим да кандадидатстваме тази година, купихме Книга за бъдещия първокласни и се готвим по нея. Вашите наблюдения какви са относно приема, децата които са приети ходили ли са на курсове, уроци или сами са се подготвяли? Чудя се дали сами можем да се подготвим или ако искаме да влезем със сигурност трябва  да се запишем и курс?
според мен запишете го на курс, има си някои тънкости в методиката, в начините на решение на задачите, един родител, може да не е запознат, и предполагам, че не е запознат със всичко, и родителят учи децата по- някакъв негов си начин да решава теста, а това може да се окаже решаващо, тестът не е лесен, като прибавите и това, че децата са малки и малко непредвидимо реагират на непознатото... Тези деца, които са се готвили и са били  на курс, уроци, възприемат изпита по друг начин, някак като игра, те знаят какво се иска от тях, решавали са многократно подобни задачи и може да се очаква, че детето ще покаже знанията

# 348
Здравейте, опитвам се да намеря книжката на НУКК в електронен формат. Бях я сваляла преди няколко месеца, но сега не мога я намеря. Ще съм благодарна ако нвкой я сподели

Общи условия

Активация на акаунт