Колко време обикновено отделяте за "форумстване"?

  • 1 372
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
кой,аз?!та аз дори сега не съм тук..тук са настрАени зле към новаците...аз сега съм на плаж,бъркаш ме с някой друг  smile3534

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Обикновено отделям около 1 час на ден, но разпокъсано. Когато на работа остана да бездействам в даден момент, си влизам във форума Wink

Да, забелязала съм, че ми липсва, ако известно време не влизам.

На влизането във форума гледам като разтоварване и не мога да разбера защо някои го използват , примерно за да се заяждат, да се карат и т.н. , все едно че не им стига напрегнатия живот, ами го пренасят и във виртуалното пространство (не визирам никой конкретно, защото не съм от много дълго във форума, какво остава да им помня никовете, обаче съм се натъквала на подхвърляне на заядливи реплики) newsm78

# 17
  • Мнения: 5 299
Не мога да го сметна, защото е много разкъсано, примерно за 1 час, прелитайки около компютъра, отделям по около 1 мин., без да сядам, драсвам някой ред и продължавам  Laughing а вечер, когато всички заспят сядам за постоянно  Joy
Така съм и аз. Crazy

# 18
# 19
  • Мнения: 5 317
В последно време много малко време отделям за "форумстване".

# 20
  • Мнения: 6 167

напоследък много.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
След обяд, като заспи Калина около 1-2 часа и вечер, като си легне пак по толкова. През останалото време рядко влизам, защото се изнервям, че не мога да седна спокойно, а така на крак нещо не ми е гот.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
По цял ден, през ден Crazy

# 23
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Напоследък по- често.
Ей я по-полека с новаците Joy

# 24
  • Мнения: 5 140
Ми незнам, различно.
 Когато както дойде.
Все пак и мъж ми е човек и той иска да поизползва нетното пространство.

# 25
  • Мнения: 1 930
Напоследък все по-малко Sad

# 26
  • Мнения: 27 524
Според зависи  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 464
Напоследък не ми се случва често но сега като чета темата се усетих че точно тая вечер не съм мърдала вече четвърти час от рс то,та станах да се поразходя и ...щях да падна от стола,седяла съм на ръба/аз така си седя/и ми изтръпнало Д то hahahaМъжО падна от смях.Та отговора ми е-когато имам време,докато не ми се схване дупето!

# 28
  • Мнения: 6 472
почти не влизам в тоя форум,защото тук са настраени зле към новаците...

А и е пълно с някакви досадни жени шофьорки и те е страх Mr. Green


Като отида на работа, първото нещо което правя е да си отворя форума, до като с пия кафето. Седи си отворен цял ден и попрелитам от време на време. Събота и неделя рядко влизам.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
Като отида на работа, първото нещо което правя е да си отворя форума, до като с пия кафето. Седи си отворен цял ден и попрелитам от време на време. Събота и неделя рядко влизам.

И аз съм така  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт