Колко време обикновено отделяте за "форумстване"?

  • 1 376
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 495
Ами някъде около 5-6 часа.Липсва ми форума, когато ме няма или съм на почивка Tired

# 31
  • Мнения: 5 622
Нямам установено време. Обикновено като съм си в къщи вися повече време в нета като цяло. През това време си върша работата и сядам да наглеждам интересните теми междувременно  Wink

Когато сме на почивка, или просто не сме в къщи за по-дълго, нищо не ми липсва, ако влизам, то е за да си видя бележките и толкова  Wink

# 32
  • Мнения: 7 474
 Hug Доста!  ooooh!

# 33
  • Мнения: 899
Форумът ми седи зареден цял ден, но поглеждам само като имам свободна минутка. Събота и неделя влизам за по-малко. Ско съм нейде и нямам достъп, не ми липсва, пък и после ми е още по-интересно да разгледам какво съм изпуснала  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 3 091
Поради естеството на работата ми - в къщи не отварям компютър - ненавиждам ... Форумствам - различно - ако имам работа - само прочитам по нещо, ако нямам - както е днес - пиша и се забавлявам!

# 35
  • Мнения: 294
Поради естеството на работата ми - в къщи не отварям компютър - ненавиждам ... Форумствам - различно - ако имам работа - само прочитам по нещо, ако нямам - както е днес - пиша и се забавлявам!

smile3521 И аз така.

# 36
  • Добрич
  • Мнения: 207
отскоро се регистрирах но много ми харесва мога да стоя пред рс само от един на обяд до към три-четири следобед докато беба спи защото рс е друга стая и тя не иска да стои сама а иначе ми се иска повече време да разглеждам Joy

Общи условия

Активация на акаунт