коластра

  • 1 682
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 169
 newsm03много благодаря на вси4ки много сте мили

# 16
  • Мнения: 29
Моята се появи в 8ия месец и доктора ме убеждаваше,че има връзка между нея и раждането-в смисъл нещо като с цикъла-термина ми беше 2май,коластрата дойде на20март,значи се очаквало раждане около 20 април.Нищо подобно-преносвах и родих чак на 8май.Видях,че имам коластра,когато една нощ се събудих с мокра нощница,а иначе през деня не съм имала проблеми.И след като родих,дори при препълнени гърди нищо не изтичаше самостоятелно.Желая ти го и на теб,защото иначе съм чувала от други за много конфузни ситуации.Та исках да обясня,че я видях през нощта,защото спя на една страна и се притискам с ръка,затова се е получило нещо като изцеждане 

# 17
  • Мнения: 1 878
При всеки е различно появяването, но така или иначе е  жълтеникаво белезникава течност  Crazy

# 18
  • Мнения: 1 097
в 18 г.с. като светло жълти прозрачни капчици. Първо само петна по потничето, после ходех гола и ги засякох как изтичат. Не се усеща нищо  Peace
В осмия месец ми потече мляко и досега не е спирало  Joy
Дано така да продължава  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 6 618
към 29г.с. забелязах капчици по нощницата

# 20
  • София
  • Мнения: 2 164
През седмия месец на бременността. Отначало бяха капчици, после започнаха да текат направо реки  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 672
при мен се появи чак когато беба се роди,дори и тогава не текна сама ,а просто когато почнах да я слагам да суче тя се появи
същото положение

# 22
В края на 4 месец! В началото доста се стреснах , бяха само няколко капчици ! Сега съм 23 г.с и  забелязвам че  понякога  са доста големи петанца , установих и  че когато притисна гърдите си тогава започва да  излиза тази жълтеникава "консистенция" наречена коластра !

# 23
  • София
  • Мнения: 1 368
И при мен започна някъде към 23г.с.Постоянно ми цапа блузите и сутиените.Засилва се особено след като съм пила мляко(прясно) или след като съм яла шоколад.Но най- силно изразена е след употреба на кисело мляко.

# 24
 И аз все се оглеждам дали имам  newsm78

# 25
  • Мнения: 242
Появи се в 16 г.с. като жълтеникави петна на сутиена

# 26
  • София
  • Мнения: 2 493
4опи, може да разгледаш Библиотеката на Кърмаческия подфорум... Има много и полезна информация.

# 27
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Коластра имах вече в 7 месец, но само като си стиснех зърното и се появяваха капчици, истинската коластра ми текна в болницата след като родих, след което за 2 дена ми дойде и кърмата.

# 28
  • Мнения: 1 671
При мен се появи в началото на 5 месец, но ми тече по една-две капчици, иначе е както са я описали - жълтеникава течност.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Капчици се появиха в 8 месец

Общи условия

Активация на акаунт