9 ФЕГ - 4

  • 40 211
  • 760
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 6 361
eternity, не е късно и много ти благодаря за информацията!

# 121
  • София
  • Мнения: 2 437
eternity благодарности и от мен за информацията!
По отношение на профилите имам следната информация от  настоящ десетокласник. Профилите, които са им предложили за 11 и 12 клас са: математика/ит; биология/химия; математика/география; история/БЕЛ; история/география. За последния профил доколкото разбрах няма достатъчно желаещи и ще отпадне. Изборът на профили е по желание, но при повече кандидати се гледа успех от 9 кл. и първи срок на 10 кл. Това ми е информацията от племеник на моя колежка. Дано е от полза на някой.

# 122
  • София
  • Мнения: 6 094
На мен ми беше полезна, благодаря.
Профилите са като тези, които бяха, когато ги обявяваха още в седми клас. Изключение е И/Г

# 123
  • София
  • Мнения: 1 109
На мен ми беше полезна, благодаря.
Профилите са като тези, които бяха, когато ги обявяваха още в седми клас. Изключение е И/Г
Спунк, И/Г е история геожрафия ли? Ако е така много се надявам следващата година да го има,защото е избор на сина ми.

# 124
  • София
  • Мнения: 6 094
Да, история/география.
Мама МОНИ ги е изброила всичките в предния пост.

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
По испански не сме имали проблеми, освен любовния живот на преподавателя Joy
Разкажете моля, моята девойка е испански и сефнадява да попадне на добър преподавател по испански Simple Smile

# 126
  • Мнения: 47 981
Той като преподавател не е лош. Ама върти някакви млади гаджета и май това си го вълнува Simple Smile
Преди години е спечелил голяма сума от лотарията и я е ползвал за околосветско пътешествие Simple Smile

# 127
  • Мнения: 253
Здравейте, моля някой да сподели в 9 клас тази учебна година кои предмети са изучавани на френски език.

# 128
  • Мнения: 6 926
Хах, всички сме в шок от новата информация, че във фег не се учат предмети на езика. И за горните класове се интересувам аз, не само в 9-ти.

# 129
  • Мнения: 253
Мария, моето е 8 клас , но на родителската среща ни увериха, че минимум 3 предмета ще изучават от 9 клас нагоре. Така, че и аз съм в шок.

# 130
  • Мнения: 6 926
Е, то и ние сме със сигурност във ФЕГ, защото вече заявлението е подадено. Та шокът и на мен ми дойде вповечко.
Зная, че 9-ти клас е супер натоварен по новата програма. И на 1-2 предмета бих се зарадвала. Но нула ми е неприемливо.

# 131
  • София
  • Мнения: 1 861
Чак 0 не са. Историята преди световните войни си я учиха на френски. По география и философия - частично (терминология). За 9 клас иде реч. За догодина - ще видим, синът ми твърди, че почти сигурно химията ще е на френски, но нека кажат по-старшите...

# 132
  • Мнения: 47 981
Да бе, Малинка Шопова не сте ли я чували Wink Спокойно за химията
Ама няма учебници

# 133
  • София
  • Мнения: 6 094
Хах, всички сме в шок от новата информация, че във фег не се учат предмети на езика. И за горните класове се интересувам аз, не само в 9-ти.
Откъде се появи тази информация? Пропуснала съм я.

# 134
  • София
  • Мнения: 1 109
Тази година учиха на френски история,география и химия.
По химия имаше нов учебник втори срок.

Общи условия

Активация на акаунт