След ваксина Т 38.1 не е нормално мразя педката!

  • 2 695
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Личен лекар може да се смени по всяко едно време - не е нужно да се чака какъвто и да било срок или време - от опит

Не се ли сменяше само през юни и декември - на 6 месеца  newsm78
Преди 2 години пробвах да го сменя през април, но не можело, чаках до юни.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 120
Виж по принцеп е нормално да дигне Т до 38 градуса парацетамол не се дава, до 38,5 е нормално след ваксина. Може да я има до 72 часа. Ако продължи по-дълго или не пада от парацетамола тогава е притеснително. Филип всеки път дигаше Т след ваксини и аз се шашнах първия път нормално е, но чак да мразиш педито айде моля те. И те имат личен живот, не знаеш в какво положение си я хванала, че да не ти дига. Обикновенно те сами още при записването ти казват и телефон за спешни случай. Ако бърза помощ, както сте постъпили. Важното е, че всичко е свършило добре, но не прибързвай с изводите. А също като се записвате би трябвало да сте се оговорили тя кога отговаря и не на телефона си. Моята ми е казала, че често нощем и събота-неделя не дига и затова ми е оставила тел за спешна помощ с клиника с която имат договор, но също понякога дига - та първо пробвам, ако не стане при нея имам алтернатива. Не бих я мразила, че и тя е човек....

# 17
  • Мнения: 1 753
Кофти педиатърка, да!  Confused

За температурата - обяснили са ти какво да правиш. Нормално е - бъди подготвена следващите реваксинации за още по-висока температура. София вдигаше по 40 градуса  ooooh!

# 18
  • Мнения: 959
Ако си купите от убитите ваксини няма да имате никакви проблеми (говоря от опит).

# 19
  • Мнения: 4 629
Радвам се, че детенцето е добре  Peace

За сваляне на температура много помага да се направи хладка ваничка на детето. Не с ледено студена вода, а с малко под нормалната телесна температура

# 20
  • Мнения: 131
И аз смятам,че е по-добре е с купените ваксини,много по-добри са.Струват около 30 лв,но ще си много по-спокойна

Общи условия

Активация на акаунт