Клиника Адела Фертилити - тема 9

  • 32 864
  • 723
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 892
При нея няма такова чакане. Последно някой беше споменал, че е записал час за първичен след няколко дни. След като вече си пациент може да контактуваш с акушерките за часове. Но ако искаш да се видиш само да говорите може да опиташ да запишеш час за консултация следобед през регистратура и ако е много далечен тогава да звъниш на Цвети. В близките поне две седмици обаче ще е по-натоварена, защото  е поела и пациентките на д-р Калчев.

# 286
  • Мнения: 289
При нея няма такова чакане. Последно някой беше споменал, че е записал час за първичен след няколко дни. След като вече си пациент може да контактуваш с акушерките за часове. Но ако искаш да се видиш само да говорите може да опиташ да запишеш час за консултация следобед през регистратура и ако е много далечен тогава да звъниш на Цвети. В близките поне две седмици обаче ще е по-натоварена, защото  е поела и пациентките на д-р Калчев.
Благодаря за изчерпателния отговор! Blush

# 287
  • София
  • Мнения: 2 084
Пълнолуние, ако все пак решиш да останеш в Надежда - с две ръце препоръчвам д-р Чапанова. Не се чака за нея и можеш да се запишеш буквално за след 2-3 дни.
Отношението й е перфектно, много е внимателна и винаги отговаря на въпросите ми подробно и с усмивка. Досега само веднъж не си спази часа и се наложи да чакам повече, а после ми се извини. Виждам я, че не разсъждава по някакъв шаблон, а прилага индивидуално отношение.
Преди това, бях в Адела - при д-р Семерджиева. Е разликата е от земята до небето, абе направо няма сравнение.
Тогава бях и с друго мнение относно отношенията лекар-пациент, сега вече разбирам какво е да ходиш с желание на преглед и да вярваш на лекаря си.  Изобщо не съжалявам, че се преместих.
Тъй като следя темата и на Надежда, съответно чета за другите лекари - ами при д-р Персенска няма как да остана и минута, честно. Дори да е най-великия лекар на света.

Колкото до другото - на мен също клиниката не ми е удобна - имам почти час и половина път в едната посока. До Адела пътувах час. Обаче тия неща не ме притесняват изобщо и мисля, че са най-малката цена, която можем да платим за сбъдване на мечтата.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 23:55 от rave

# 288
  • Мнения: 2 478
Благодаря ти rave. Лошото е, че трябва са искам разрешение от Перси, за да се махна от нея. Малко абсурдно ми е това изискване, но... Тая някакви надежди да направим процедурата и да е успешна.

# 289
  • Мнения: 2 523
Пълнолуние - това е изискване наистина е абсурдно! Дано се намери начин да я смениш.

# 290
  • София
  • Мнения: 2 084
Пълнолуние, е това верно е идиотско !
Разрешение, хахаха... Че да не си в училище, нещо ?!

Аз съм сигурна, че ако отидеш при Чапанчето /така я наричаме на галено аз и ММ/, ще се преродиш.
Аз съм вече 3 месеца при нея и честно, чакам всяка среща с нетърпение. Много ме зарежда. Недоумявам защо в клиниката не се дава шанс на младите лекари, а всички ходят при претоварените вече и чакат с месеци.

Използвай всякакви методи и се махни.
Достатъчно ни е напрежението от това че не става бебето, не ни трябва и негативизъм и кофти коментари от лекаря. Та дори и да е велик.

Извинявам се на момичетата, които ходят в Адела, че малко превзехме темата им. Мислех да ти пиша на ЛС, но после реших, че все пак тия постове може да са полезни за някого.

# 291
  • Мнения: 121
Благодаря за отговора 🙏 значи все пак това е практиката 😊 да задължително ще звънна да проверя за почивните дни.
Ако някой е наясно , моля да ми кажете какви са валидностите  на изследванията които трябва да нося непосредствено преди инсеминациата . 🤗.                     
Няма как да запишеш час за нещо, което не знаеш с точност кога ще се случи. Когато ти дойде цикъл звъниш и те викат на втори ден за хормони и евентуално преглед. Преди това си осигури нужните изследвания като микробиология, мико и уреаплазми, хламидия. Серологията и другите на по-късен етап може да ги пуснеш. Като не е лошо преди да ги пуснеш все пак да звъннеш на акушерка и да питаш дали няма да има някакви отсъствия като кажеш кога очакваш цикъл. Защото док доста често отсъства. Освен това през тези два месеца има доста празници и някои от тях почиват. Това с цел да не пускаш излишни изследвания и в твоя случай да не организираш цяло пътуване и после нещата да се провалят.

# 292
  • Мнения: 16 871
Много нежни души работят в тази надежда. То разрешения, то чудо. Внимавайте само да не засегнете нечие его и да ви сложат забрана (реален случай ) да посещавате клиниката.

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 11:21 от ver4eto_sv

# 293
  • Мнения: 5 892
Alexadubai:
микробиология - 1 месец
хламидия, мико и уреаплазми - 6 месеца
серология - 3 месеца

# 294
  • русе
  • Мнения: 335
Момичета, аз днес започвам стимулация с Гонал 300.  Нещо съм се шашардилала явно, защото от сутринта не съм на себе си, скарах се с мъжа ми, а обикновено не го правя, избива ме на рев, набих кучето  и куп такова щуротии. Пък още няма от какво да са тези прояви, обективно.
Това беше само за протокола, де.
Спокойна вечер на всички.

# 295
  • Мнения: 5 892
Хайде да ти е на късмет Heart Пази нервите, че това е началото само Grinning Гоналът не би трябвало да ти понесе зле. Поне аз не помня да имах проблем макар и с малко по-малка доза. Виж естрофема ми разгонва фамилията на нервната система Grin Това първите опит ли ти е?

# 296
  • русе
  • Мнения: 335
Да, първи, и ще бъде единствен. Аз съм доста уравновесен и позитивен човек при всякакви обстоятелства. Дано е така и занапред Simple Smile Благодаря!  ❤️

# 297
  • Мнения: 204
Момичета, аз днес започвам стимулация с Гонал 300.  Нещо съм се шашардилала явно, защото от сутринта не съм на себе си, скарах се с мъжа ми, а обикновено не го правя, избива ме на рев, набих кучето  и куп такова щуротии. Пък още няма от какво да са тези прояви, обективно.
Това беше само за протокола, де.
Спокойна вечер на всички.

Жена ми се държеше така, като беше забременяла без да знаем Simple Smile

# 298
  • русе
  • Мнения: 335
Отдавам го на напрежението.  Нищо, че всъщност усещам спокойствие.  Кой знае. Ще разбера през следващият дни Simple Smile

# 299
  • Мнения: 6 021
Сигурно защото ти е първи опит. Simple Smile Дай Боже наистина и да е последен. Flowers Four Leaf Clover С течение на времето настроенията се менят. Минаваш през еуфория, оптимизъм, негативизъм, непукизъм и какво ли още не. Grinning
Опитай да се успокоиш. Единствения път, в който бях оптимистично настроена, спокойна и вярваща в успеха си беше първия път. И нещата се получиха от раз, макар и не добре завършили. Вярата е голямо нещо. Blush

Общи условия

Активация на акаунт