Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 57 984
  • 729
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
А в Кауфланд има ли намалени нощно кремове, на снимката видях само дневни, мисля да взема хиалуроновия , ако успея да се добера тази седмица до там. Иначе това с помпичката е измивният гел с дюля, не е нов, но са направили опаковката с помпичка и има 50 мл. гратис, аз съм го ползвала , помня че не беше лош, харесах но, но не е и нещо специално, за тази цена си е супер.

Измивното олио на Нивеа го имам, с гроздови семки, в момента го ползвам, справя се с грима, но като се сложи трябва да се поизчаха, веднъж бързах и го измих на бързо, съответно спиралата не беше добре почистена и имах от нея под очите. Иначе като се остави малко да подейства се справя. Някой беше писал, че му влиза в очите и се замъгляват, Ами нормално е като се използва върху очите, обаче не люти, трябва да се внимава, докато го мажете на очите опитайте се да не ги отваряте, така не влиза. На мен веднъж ми се случи да не се съобразя и ми бяха замъглени очите, но след измиване с вода всичко си беше както трябва. Обаче май не е много икономичен, аз използвам 3 помпичби, но все пак според доста хора си слагам много грим, за по-лек количеството ще е по-малко.

# 76
  • Мнения: 1 941
Има нощни на Биотен в Кауфланд.
Липсват околоочни, серуми и новата серия.

# 77
  • Мнения: 1 289
Аз от измивното олио на Нивея за чувствителна кожа/в розовата опаковка/ не съм особено доволна, много трудно се измива от лицето, наистина не люти на очите, но пък явно трябва да се поизчака да разтвори грима добре, защото аз явно прибързвах и редовно бях като панда в очите от спиралата. Разбира се, с втората стъпка  - пяна или гел за измиване, изчиствам лицето напълно. В момента   ползвам измивния крем/между другото се води пяна /  на Its Skin , и да, върши си работата измива много добре, но пък страшно люти ако попадне дори малко в очите.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 461
За тези, които питаха кога ще отваря ДМ в кв.Чайка Варна - 13 февруари.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Момичета, кожата ми е мазна, но избягвам да ползвам продукти за мазна кожа, защото още повече ми се омазнява лицето. От скоро забелязвам, че ми се бели кожата, явно имам нужда от хидратация. Дали 3Д серията на Биотен ще е подходяща? В момента ползвам крем гела за нормална кожа с алое на Гарние и го харесвам, но е на привършване. Чудя се кой крем на Биотен ще ми е добра за хидратация, но да не е ултра мазен.

# 80
  • Мнения: 702
Lioness77, коя пяна на It’s skin ползваш?
Тези, които се предлагат в ДМ?

# 81
  • Мнения: 1 289
Lioness77, коя пяна на It’s skin ползваш?
Тези, които се предлагат в ДМ?
                                                                       Да,  точно нея,  в тубичката с яйцата отгоре. Цената беше 10 лв.

# 82
  • Мнения: 2 545
Много е хубав този измивен гел. Наблюденията ми (над седмица вече го ползвам) са, че не изсушава, икономичен е,  а освен това, не знам дали не си внушавам, но кожата ми е по-стегната и порите - също.

Доста сполучлива покупка за мен.

# 83
  • Мнения: 697
Доста го загледах и аз , видях още един ,но беше нещо от сорта на 39 лв, ако не де лъжа.

# 84
  • БГ
  • Мнения: 1 256
Здравейте,
имате ли впечатления от гъбата за лице на Гарние?

# 85
  • Мнения: 32
Има гъби Konjac 2 или 3 пъти  по евтини от тази на Гарние, която е 9,99 лв.
Дори в ДМ съм намирала за 3,50 - 4,00 лв. такава гъба.

# 86
  • Мнения: X
Какви впечатления очакваш? Това е просто гъба за измиване на лице, върши точно същата работа, която вършат и тези гъбки  https://exo.bg/estestvena-gaba-za-pochistvane-na-litse
Нищо невероятно не са konjac, даже ми е досадно всеки път да я чакам да се овлажни и да омекне, за да я ползвам. Аз ползвам горните гъбички.

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Лориткааа и моята кожа е такава, аз ползвах до скоро крема на Биотен от колагеновата серия от много ми хареса, сега ползвам от Голд серията, той е малко по-мазен.

# 88
  • Мнения: 656
Момичета, аз да попитам пробвали ли сте продуктите на Jorjeia и доволни ли сте? Чувала съм, че ги има в Лили, но не съм проверявала. Обаче след като родих имам доста стрии и се чудя дали д ане купя да ги пробвам

# 89
  • Мнения: 1 419
Като заговорихте за пяна за лице, аз много харесвам на Балеа розовата с бадемов цвят. За втори път я купувам и съв много доволна. Пробвах на Алверде, тази която е за чувствителна кожа, по лично за мен беше изсушаваща и смърдеше на спирт. Grinning

Безкрайно съм впечатлена от серума и крема на It's skin. След това ще пробвам на Hada Labo.
На It's skin серума е толкова богат и хидратиращ, а в комбинация с крема правят кожата ми гладка, напомпана и хидратирана. Наистина съм много впечатлена. Чудя се на околоочния от серията или да го пропусна?

Общи условия

Активация на акаунт