Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 137
  • 729
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 5 289
За любителките на серуми като мен, да похваля този на Катрис. Много освежаващ и приятен, не съм го изразходила още, но съм до половината. Не е течен като вода, малко като желе, ама не баш. Има аромат, приятен е и бързо изчезва.Не се спогажда с гъсти кремове май, или може би прекалено бързо нанесох крем след него не съм сигурна. Но може да му се обърне внимание. За мен е по хубав от златния серум на Биотен.

Скрит текст:

# 106
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
За любителките на Haar food маските



# 107
  • Мнения: 1 941
Ооо, да! Heart Eyes
Като храната ли миришат?
Каква им е цената при вас?

# 108
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Ооо, да! Heart Eyes
Като храната ли миришат?
Каква им е цената при вас?

Да, като храната са. 3,95€ е цената

# 109
  • Мнения: 20 162
Mumy, този бях харесал от новите продукти на Катрис, не знаех че вече е зареден да мина да го погледна. Какви пари е?

# 110
  • София
  • Мнения: 5 289
10-12лв беше някъде.

# 111
  • Мнения: 1 502
На мен консистенцията не ми допадна нещо на този серум на Катрис.
А някоя от вас дали е пробвала новия балсам за устни с мента и коноп, наистина ли оставя цвят и прави сочни устни?

# 112
  • Мнения: 4 012
Пробвах го на ръка само. Оставя лек розов цвят, като китайските от едно време дето пак така бяха зелени, а като се намажеш ставаха червени. Просто тук става розово.

# 113
  • Мнения: 1 502
И аз го пробвах на ръка, но тя не е достатъчно...топла, за да се активира пигмента и  затова питам дали има доволни Simple Smile

# 114
  • Мнения: 20 162
Пробвах го на ръка само. Оставя лек розов цвят, като китайските от едно време дето пак така бяха зелени, а като се намажеш ставаха червени. Просто тук става розово.
И аз като го видях, първата ми мисъл беше - ау, химическото червило се завръща 😸

# 115
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Кой страда за химическо червило? Съученичка на дъщеря ми го донесе от Ирак за подарък

# 116
  • София
  • Мнения: 1 583
Леле, каква гилза само! Много ме радва тая разточителност и тотален кич в Близкия изток, макар че личният ми стил е точно обратен на това. Как само стои това зеленкото сред всичкото злато... Ако и "ухае" като някогашните, направо е безценно!

# 117
  • Мнения: 1 941
Ох, колко тапети са заминали у нас, заради това червило, когато съм била малка.
Майка само като го види и изпада в ужас Joy

# 118
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Ухае химически, да. Мацнах на ръката да го видите и сега няма изтриване 😄

# 119
  • Мнения: 76
Момичета, препоръчайте ми крем за крака. Да хидратира, но и да подхранва.

Общи условия

Активация на акаунт