Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 150
  • 729
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 17 986
Какво ще препоръчате за тониране на изрусена коса, коя серия?

# 211
  • Мнения: 2 794
Здравейте ! В търсене съм на хубав молив за очи за водната линия...мечтата ми е да не се размазва, възможно ли е ?!?

# 212
  • Мнения: 1 450
Здравейте ! В търсене съм на хубав молив за очи за водната линия...мечтата ми е да не се размазва, възможно ли е ?!?

Аз съм най - доволна от Scandal eyes на Rimmel. Много съм доволна, хубав черен плътен цвят. При мен не се размазва.

# 213
  • Мнения: 2 794
Днес го гледах и му се чудех в нотино, защото сега имат безплатна доставка и отстъпка за Нюкс, Мейбълин и Лореал. Ще мога да съчетая с нещо.

# 214
  • Мнения: 1 450
На мен ми излиза, че не е наличен в Нотино. Аз го купувам от ДМ, като доста често при нас е намален на 4.99лв ( за толкова го купих и последния път ), иначе е около 8 лв.

# 215
  • Мнения: 2 794
Значи ще проверя първо в ДМ на Капитан Райчо Grinning Дано и там да е на оферта. Аз наскоро открих чудно средство за измиване на лице - с бебешки сапун Бочко/лавандула/. Много добре ми се отразява. Единственото време, в което е възможно да ми се появи някоя пъпчица е около МЦ.

# 216
  • Мнения: X
Днес скромно.. Взех си само нощните касули и едни мокри кърпи на дм, да ги опитам- за 2лв -80бр. Нямаше от капсулите с витамин Ц 😑 а вчера ги получиха. Явно само аз няма да ги пробвам 😀

Това ли е кремчето с мед и авокадо, за което някой (не помня кой ☺️) спомена вчера. Имаше няколко бройки при нас

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 16:42 от Анонимен

# 217
  • Мнения: 293
Най-накрая и аз се уредих с капсули с вит. C, взех и едни нощни, да има!

# 218
  • Мнения: 5 832
И аз не мога да се добера до капсулите с витамин Ц.

# 219
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Нощните капсули, не са лоши, мазнички са, но попиват,обаче много гадно ми миришат... не е на развалено, но е нещо , което лично мен много ме дразни, не че това ми пречи да ги ползвам де. Laughing

# 220
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Аз от моите антиейдж капсули съм доволна. Мажа се вечер след баня. В началото стои наистина мазно по кожата, но на сутринта няма и помен, попива си.

# 221
  • Мнения: 135
Прежалих го авокадото, съставът на крема не е същия като на маската - по спомен няма я уреята и пчелното млечице и прополиса Grin Снощи и днес изпробвах и на лицето си Балеа Мед ултрасенситив с урея и май усещам действието на уреята - малко е лигав при нанасяне и има онази специфична миризма на всеки крем с урея, но бързо минава. Не ми е мазен, попива бързо на моята суха кожа и не лъщи. Доволна съм, ще си доизкарам зимата с него, пък тая голяма опаковка NMF на Дъ Ординери дето я тормоз от декември ще си я оставя за лятото.

# 222
  • Мнения: 697
Има капсули витамин ц и във Варна .

# 223
  • Мнения: 5 832
Ходих до друг ДМ специално, и там няма нищо от серията с витамин Ц, освен шийт маската. Купих си нощните. Използват се под крема вместо серум, нали?

# 224
  • Мнения: 2 545
В Лили маските на Жая са намалени. Взех си подхранващата с какаово масло и една почистваща с глина.
Тази вечер изпробвах тази:

Общи условия

Активация на акаунт