Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 128
  • 729
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 376
tanch, от къде си? Аз съм от Пловдив и ще си го поръчам с отстъпка. Имам една колежка, която поръчва...
Имат сайт Орифлейм. Аз се регистрирах и поръчах там. Пращат в цяла България.
Аз на сайта не видях промоцията . Би ли ме ориентирала ?
Трябва да се регистрираш и тогава излиза.

# 286
  • Мнения: 2 792
Да, когато просто разглеждаш и мини каталога го няма. Излиза само ако си регистриран потребител. Друг продукт, който мога да похваля е спиралата им за вежди. В това мини е 4,99лв. Не оставам без нея, винаги имам в запас. Стига за дълго време.

# 287
  • Мнения: 8 522
Дава ми предложение да се регистрирам като консултант, а аз не искам.

п.п. Много глупав сайт!

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
* SUPERGIRL * , имам балсама с коноп,зеления, оставя приятен розов Стейн върху устните . Като се нанесе първоначално има едно ментово охлаждащо действие, което ми е много любимо. Изтрива се трудно, така че ако държиш да е дълготраен, такъв е. Аз купих от Лили в Бургас, предполагам и в другите градове ще е зареден.

Относно Ейвън и Орифлейм по ФБ групите постоянно срещам постове на консултантки, някои предлагат и на двете фирми, както и дори на Фаберлик, поръчвала съм така от една дама ,няколко пъти.

# 289
  • София
  • Мнения: 4 588
В ДМ и Лили продава ли се козметиката Bell? Къде бих могла да я открия?

Козметика Bell предлагат и магазини Bi Fit в София (не знам за кой град е питането) - https://befit.bg/brands/bell_hypoallergenic?p=1

# 290
  • Мнения: X
И гланца и балсама са налични в дрогерии Lilly. А за сайта на Орифлейм ги питах във ФБ, ако се регистрирам ставам ли консултант, те отговориха не. Регистрирах се, поръчах това което исках и след 2-3 дена ми звънна някаква консултантка от моя квартал, за да ми обясни как се поръчвало от сайта и някакви други неща. И нея я попитах сега за консултант ли ме броят, ясен и точен отговор не получих, но не се и срещнах с нея и повече поръчки не съм правила. Пращат ми разни е-мейли от Орифлейм - „...специално за нашите консултанти”, но не ми се разправя с тях. Иначе поръчката си дойде без проблем, с един пакет мостри и два каталога, като единия бе за 1 месец напред.

# 291
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
За София е питането за Bell, но магазините на Befit вече не са ми удобни.

# 292
  • Мнения: 154
За София е питането за Bell, но магазините на Befit вече не са ми удобни.

Ако Ви е удобен Мега Мол в Люлин, мисля, че съм виждала стелаж на Бел в аптеката на ниво 0.

# 293
  • Мнения: 15 356
Някой има ли отзиви за това
От ДМ четките за грим как са?Имат Parsa и още една марка,която забравих.

# 294
  • Мнения: 5 832
Препоръчайте ми лак за коса, който не прави ефект бял прах. Имах един на Велнея, но миришеше потресаващо и го метнах в коша.
И също да питам дали имате отзиви за това
https://revuele.eu/wp-content/uploads/2018/02/cghtq.jpg

# 295
  • Мнения: 2 792
Препоръчвам ти лак за коса от Лидъл. Мисля, че беше в златиста опаковка. Най-силната фиксация използвах преди време, останах доволна.

# 296
  • Мнения: 5 832
Препоръчвам ти лак за коса от Лидъл. Мисля, че беше в златиста опаковка. Най-силната фиксация използвах преди време, останах доволна.
Lidl ми е далече, за един лак няма да ходя до там, нещо от Лили.

# 297
  • Мнения: X
Някой има ли отзиви за това
Скрит текст:
Подуха ми се очите след употребата на този бустер и след двете проби, които направих. Не продължих с него. Нямам други впечатления, но това ми беше достатъчно за да го определя като "не става".

# 298
  • Мнения: 5 616
Някой има ли отзиви за това
От ДМ четките за грим как са?Имат Parsa и още една марка,която забравих.
Имам го и не мога да го изразходя. Много ми опъва. Ако го нанеса на влажна кожа, не е толкова зле, но пак слагам някакъв мазен крем отгоре.
 На Парса имах несполучлива покупка с едни дървени блендери и повече няма да взема нищо на марката. За Ебелин съм чела, че има доволни момичета тук или в темата за евтините продукти.

# 299
  • София
  • Мнения: 28 555
Скрит текст:
Някой има ли отзиви за това
От ДМ четките за грим как са?Имат Parsa и още една марка,която забравих.
Имам го и не мога да го изразходя. Много ми опъва.
Ако го нанеса на влажна кожа, не е толкова зле,
Скрит текст:
но пак слагам някакъв мазен крем отгоре.
 На Парса имах несполучлива покупка с едни дървени блендери и повече няма да взема нищо на марката. За Ебелин съм чела, че има доволни момичета тук или в темата за евтините продукти.
Нормално. Продуктите с хиалуронова к-на изискват влажна среда, за да действат. Ако я няма, взимат влага от кожата, т.е. я изсушават, вместо да я овлажняват. Това е съвсем накратко.

Общи условия

Активация на акаунт