Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 158
  • 729
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 455
Ролера от ДМ, зеления, днес го използвам за първи път. Много приятно усещане. За подпухналост не зная още, но за циркулация със сигурност виждам как си действа. Кожата ми става леко зачервена, в същото време охлажда. Много отпускащо.
Дано да имам минутка време преди грим за работа да си го ползвам. Ефектът идва с редовната употреба при такъв тип естествени методи.

# 316
  • Мнения: 13 082
Аз след като пробвах капсулите на Балеа с витамин Ц и бях много доволна от тях, се сдобих със серума, обаче хич не е за мен. Всеки път когато го нанеса вечер на сутринта ставам с пъпки. Ще го ползвам само за деколтето за да не ме е яд, че съм давала пари.

# 317
  • Мнения: 2 545
А аз съм доволна от серума на Балеа с витамин "С". Малко трудно се работи с пипетката, но иначе е приятен на консистенция и аромат. Бях го спряла за малко, за да се уверя, че кожното раздразнение не е от него. Сега го поднових и всичко е ОК. Остава проблемът да е в някои от капсулките. Някой се оплака от нощните. На мен лично не ми допада аромата им. С удоволствие ще се откажа от тях.

# 318
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
И аз се оплаквах от аромата на нощните капсули, отделно ми излязоха и 2 пъпчици, но не знам дали са точно от тях, защото беше преди цикъл , но е факт че са доста мазни и може да е съвкупност от двете неща.

# 319
  • Мнения: 2 794
Аз от нощните капсули нанасям по половинка. Доста са мазнички, но за моята кожа са добри. Използвам ги през вечер за да не стане някоя алергична реакция, че преди около месец така се подух от златното мляко, че чак си взех противоалергични хапченца да пия. Предполагам, че е от въпросната маска, защото менюто ми не беше по-различно от стандартното ми.

# 320
  • Мнения: X
Днес в ДМ си взех този крем и това масло за устни. Опаковката в цвят Tiffany ме привлече както и думата "озаряващ" в крема. Като видях флакона на маслото за устни, направо ахнах! Изглежда страхотно. Дано и ефектът от него е добър. Надявам се и кремът - също.
Скрит текст:

# 321
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Тиква, каква им е цената? Изглеждат много добре.

# 322
  • Мнения: X
Кремът е 10,99 а олиото за устни е 8,79 лв.

# 323
  • Мнения: 20 163
Ползвам такъв спрей, само че без аромат, препоръчвам го с две ръце.

# 324
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Тиква, ще чакам отзиви, че и аз отдавна заглеждам продукти на марката

# 325
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Ползвам такъв спрей, само че без аромат, препоръчвам го с две ръце.
Леми, по-добър ли е от този, който е в прозрачната опаковка? Бях пробвала него преди време, но нещо не се разбрахме. Този зеления имаш предвид нали?? Бързо ли изсъхва след като се напръска??

# 326
  • Мнения: 20 163
Прозрачния е моят, изсъхва за минута някъде, и после няма никаква миризма дори и при активно потене, поне при мен. На теб какво не ти хареса?

# 327
  • Мнения: X
Тиква, ще чакам отзиви, че и аз отдавна заглеждам продукти на марката
Като отворя крема, тогава. Запечатан е с фолийце като пастите за зъби, имам два дневни, които редувам в момента. Чак като го купих, вкъщи прочетох това-онова... В три блога на бг има отзиви, два от тях не са добри. В третия пише само за маската и блогърката е доволна. Силен аромат имали, който се задържа и на кожата, а това за мен не е добре, ама ще видим. Сега ще прочета германките какво пишат. Иначе всички казват, че и външната опаковка, и флаконите имат луксозен вид и да, така е. Ама да вложиш пари в хубава опаковка и да вкараш кофти съдържание не ми се иска да вярвам, че е, но...

# 328
  • Мнения: 134
Скрит текст:
Също така кой от тези ролони бихте препоръчали?


ani_d, ползвала съм и двете марки, но аз съм доволна повече от L'Angelica. И за двата рол-она пише, че нямат алкохол, парабени и алуминий. Предполагам затова си ги загледала.

# 329
  • Мнения: 200
На Catrice фондьотените препоръчвам с две ръце

Общи условия

Активация на акаунт