Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 107
  • 729
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 10 576
На Велнеа young един крем за ръце си взех, много хубаво хидратира, обааачеее, като го наблъскали с брокат, майка реве... Не става за ползване.
А това олио като го гледам, същия ужас!

Лакочистител - от Лили, Дeлия. Най-добрият, който съм ползвала.

# 346
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Може ли снимка на брокатения крем за ръце?🙃

# 347
  • Мнения: 4 611
В този ред на мисли аз съм много доволна от лакочистителя на Ебелин без ацетон и в бежова опаковка с помпичка.
https://www.e-bai3.com/ebelin-nail-polish-remover-intensive-care … etone-free-125-ml
Не суши ръцете и махам лака с една помпа - максимум две - и на двете ръце. Много икономичен, мирише приятно. Единственият минус е, че е мазничък и след ползване е хубаво да не пипате предмети с боя, защото я сваля и нея. След почистването си измивате ръцете и всичко е точно.

# 348
  • София
  • Мнения: 10 576
Може ли снимка на брокатения крем за ръце?🙃



Тая тъпотия я има и в златен вариант.

# 349
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря! Малък е, не става за тяло явно.

# 350
  • Мнения: 1 670
Ооо, има и такъв лосион за тяло,  по спомени май си бях взела преди време 😂

# 351
  • София
  • Мнения: 10 576
Има и лосион.
Има лосион и на Линеа био, и с него се прецаках...

# 352
  • Deutschland
  • Мнения: 5 409
Има и лосион.
Има лосион и на Линеа био, и с него се прецаках...

С брокат ли? Кой точно е?

# 353
  • София
  • Мнения: 10 576
Фрау, този, перлен ефект или нещо такова пишеше, с едни перлички е отред.

# 354
  • Мнения: 1 349
Аз го харесвам този лосион на Линеа био. Вярно, малко са големи частичките, но пък мирише хубаво, някак парфюмно, и прави кожата мека. За вечерни излизания е много приятен.

# 355
  • София
  • Мнения: 28 524
Моля, помагайте, търся точно такъв цвят червило –
Скрит текст:

Студен подтон (може и неутрален, но в никакъв случай топъл), матов или полуматов финиш, гилза – на това държа.

# 356
  • Мнения: 2 689
Май само аз не харесвам лосиони с брокат Simple Smile
Препоръка за хубав балсам за коса без отмиване? За хидратация и лесно разресване.

# 357
  • Мнения: 1 146
Май само аз не харесвам лосиони с брокат Simple Smile
Препоръка за хубав балсам за коса без отмиване? За хидратация и лесно разресване.
Използвам този балсам от няколко години насам, косата ми е къдрава:

https://www.dm.de/balea-haarmilch-feuchtigkeit-p4010355596505.html

# 358
  • Мнения: X
+1 за млякото за коса на Balea. Ухае приятно, разплита и омекотява косата. Но сякаш, ако косата не е много увредена или суха не се усеща особен ефект. Препоръчвам и крема на Loreal от серията Extraordinary oil. Ако не се бъркам има и термозащита. А ако търсиш спрей-балсам - отново от Extraordinary oil серията и Gliss.

# 359
  • Мнения: 20 157
Май само аз не харесвам лосиони с брокат Simple Smile
Препоръка за хубав балсам за коса без отмиване? За хидратация и лесно разресване.
Не е балсам, олио е но е страхотно:

Общи условия

Активация на акаунт