Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 128
  • 729
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 24 329
Днеа с ДМ видях коджак гъба за лице с червена глина или червени водорасли, но нямаше цена. Касиерката също не откри цена, явно е съвсем нов продукт. Някой има ли впечатления?

# 496
  • Мнения: X
Имала съм такава гъба, само че с въглен за комбинирана кожа. Нужно е много малко количество продукт, за да се разпени и почисти кожата. Много е приятна за използване, не е абразивна и не наранява, ноо ползи откъм подобряване на някакъв проблем не мога да кажа, че видях за себе си. Ползвах го в комбинация с един сапун за лице на Lush и доста ми се изчистиха черните точки, но това беше по-скоро от почистващото средство.

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 21:45 от Анонимен

# 497
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Момичета имам крема за коса на Гарниер с алое, имам чувството обаче, че ми изсушава косата, вие как го ползвате и какъв резултат виждате?

# 498
  • Мнения: 1 349
Аз на влажна коса го слагам, мачкам хубаво и оставям да си съхне. Получава се много хубаво, косата е мека и не се заплита лесно. /чуплива е/

Ползвам го обаче, само когато навън е доста топло, защото косата ми е гъста и съхне много, много бавно сама. /кремът е за естествено съхнене, без сешоар/

# 499
  • Мнения: 44
Вили, каква е косата ти? Боядисана ли е? Заинтригува ме. Simple Smile

В момента пускам естествения си цвят светло кестеняв  ,но по-голямата част ми е обезцветявана като бях руса и сега е доста похабена,но с много
 маски овладях положението. В момента е с цвят близък до естествения ми .Много съм доволна от шампоана Simple Smile

# 500
  • Мнения: 7 564
Момичета имам крема за коса на Гарниер с алое, имам чувството обаче, че ми изсушава косата, вие как го ползвате и какъв резултат виждате?

На мен също ми изсушава косата и стои като на клечки. Въобще не го харесвам. Но в интерес на истината аз винаги си суша косата със сешоар, няма шанс да я оставя сама да се суши на въздух. Пробвах да ползвам крема и като преуош, и за това не става, никакъв ефект.

# 501
  • Мнения: 3 977
Момичета ще ви задам може би доста тъп въпрос но чета редовно и има съфорумки които са доста на ти с гримирането и се надявам да ми отговорят ..гримирам се за излизане ,крем,основа за грим,фон дю тен доста покривен и т.н и отида ли на място където се пуши след час гримът ми е ужас все едно го няма и кожата ми става кошмарна,буквално все едно нямам фон дю тен иначе на очите си седят сенките и молива но лицето става ужасно..знаете ли с какво мога да предотвратя това изчезване на тена ..не става въпрос за марката фон дю тен защото съм ползвала много и със всички е така ,или пък самото ми лице е такова ..Незнам дали го обясних за да ме разберете..

# 502
  • Мнения: 22 848
Суха ли ти е кожата?

# 503
  • Мнения: 4 611
Слагаш ли фиксиращ спрей накрая?

# 504
  • Мнения: X
Използваш ли пудра? А фиксиращ спрей? Много странно звучи.

# 505
  • Мнения: 2 182
С каква кожа си? Фиксираща пудра ползваш ли?

# 506
  • Мнения: 44
И аз съм била така. Промени грижата за кожата, хидратирай. Махни базата и виж как ще е без нея. Отдолу хубав хидратиращ крем. Щом ти изчезва, вероятно кожата ти го изпива? Или е много мазна?
Не знам какъв ти е фон дьо тена, но откакто минах на (хидратиращи от) висок клас нямам проблеми с изчезващ фон дьо тен.

# 507
  • Мнения: 98
Момичета, от коя четка за фон дьо тен сте най-доволни?

# 508
  • Мнения: X
Момичета, от коя четка за фон дьо тен сте най-доволни?
От тази
http://asaoferti.com/index.php?route=product/product&product_id=348

# 509
  • Мнения: 135
Момичета, от коя четка за фон дьо тен сте най-доволни?
Аз съм доволна от четката на Real Techniques, по спомен беше номер 200, в момента е на промоция в Лили

Общи условия

Активация на акаунт