Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 132
  • 729
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 22 859
Сигурно е вярно, но това с дезодорантите без алуминий беше актуално преди време. Сега "на мода" са продукти без алкохол и сулфати. Сякаш периодично ни обхваща някаква истерия по някаква съставка и бизнеса се хваща за това.
Вярно е,още
преди 20г се говореше за вредата от алуминия.
Нормално е периодично да излиза инфо.Много влагани продукти в козметиката тепърва дават проявления върху хората или е установена взаимозвъзка между заболявания и проблеми от тези съставки.

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 12:24 от ДХ3

# 556
  • Мнения: 1 376
Аз вече не се хващам по истериите за алуминий, нитрати, парабени и т.н. То, пък, изведнъж всичко стана веган, био, еко и т.н.
На Лореал известният фдт True Match е на добра цена. Ами, пробвах няколко нюанса, нито един не ми пасна. Отделно много тежък ми се стори.

# 557
  • Мнения: 22 859
Аз вече не се хващам по истериите за алуминий, нитрати, парабени и т.н. То, пък, изведнъж всичко стана веган, био, еко и т.н.
На Лореал известният фдт True Match е на добра цена. Ами, пробвах няколко нюанса, нито един не ми пасна. Отделно много тежък ми се стори.
Не трябва и да се психясваме, а да се информираме и да сме разумни.И аз като теб .
И да питам има ли препарат от магазините, с който мога да изсветля малко косата си? Една боя ми я направи мн.тъмна, а не искам да я третирам силно, за да изсветлее, само няколко нюанса.

# 558
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
ДХЗ, разтваряш в чаша шампоан половин опаковка витамин С, мажеш косата и стоиш час и половина така, после измиваш. Не съм сигурна обаче, дали няма да ти падне цялата боя, затова внимавай

# 559
  • Мнения: 22 859
ДХЗ, разтваряш в чаша шампоан половин опаковка витамин С, мажеш косата и стоиш час и половина така, после измиваш. Не съм сигурна обаче, дали няма да ти падне цялата боя, затова внимавай
Да внимавам да не стоя дълго ли?
А ако падне после мога ли да се боядисам веднага?

# 560
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Аз стоях два часа и от черна, стана светлокестенява. После можеш да се боядисаш, да

# 561
  • София
  • Мнения: 1 408
ДХЗ, има продукт за сваляне на боя за коса- български, на Роза Импекс, 4 лв. /мисля, че беше/, в м- н Лили.
https://www.rosaimpex.com/content/%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BB … D0%BE%D1%81%D0%B0

# 562
  • Мнения: 3 729
Аз изсветлявах почти черно с витамин С, свали 1-2 тона, но ми остави гаден рижавеещ оттенък. По-успешно съм изсветлявала с многократно боядисване с по-светла боя.

# 563
  • Мнения: 22 859
Аз изсветлявах почти черно с витамин С, свали 1-2 тона, но ми остави гаден рижавеещ оттенък. По-успешно съм изсветлявала с многократно боядисване с по-светла боя.
Този отенък не се ли покри с друга боя после?

# 564
  • Мнения: 1 376
Аз се опитах да махам червено с тоя деколорант и не нямаше кой знае какъв ефект.

# 565
  • Мнения: 5 832
Това с витамин Ц съм го правила, но шампоанът трябва да е противопърхутен. Аз ползвах Хед енд шолдърс. След това косата ми беше отврат, толкова суха и гадна. Дали свали цвят нямам спомен, направих го, за да не се налага изсветляване. Е, в крайна сметка се наложи и след него косата ми беше много по-жива отколкото след тази процедура с витамин Ц.

# 566
  • Мнения: 1 672
При мен винаги е било успешно свалянето на боя с витамин Ц, дори и шампоана да не е бил по-агресивен.

# 567
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Аз съм го правила с шампоан от най-евтините, май някакъв Тео беше

# 568
  • Мнения: 3 729
Аз изсветлявах почти черно с витамин С, свали 1-2 тона, но ми остави гаден рижавеещ оттенък. По-успешно съм изсветлявала с многократно боядисване с по-светла боя.
Този отенък не се ли покри с друга боя после?

Не съм съвсем сигурна. По-светла боя винаги ми оставя съвсем леко червенеещ оттенък на дневна светлина, дори и когато избирам пепеляви цветове. С тъмно кафяво, например, нямам такъв оттенък.

# 569
  • Мнения: 200
ДХЗ, има продукт за сваляне на боя за коса- български, на Роза Импекс, 4 лв. /мисля, че беше/, в м- н Лили.
https://www.rosaimpex.com/content/%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BB … D0%BE%D1%81%D0%B0



Ползвала съм същия комплект преди две години, може би. Бях с четворка, после след него успях да добия желания цвят, който беше пепелна петица - докарах до петица, но наистина сякаш избиха някакви червеникави оттенъци и не се получи пепелния ефект. Иначе откъм изтощаване или негативен ефект върху косата - не забелязах да има подобно нещо, същата си беше като здравина и след това.

Общи условия

Активация на акаунт