🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 5)

  • 119 390
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 290
  • USA
  • Мнения: 7 296
Хареса ми Милица и вечерята й - изглежда деликатна и спокойна жена,която не иска да се набива на очи.Сготви,постара се,видимо всичко беше вкусно.
По сценарии ли задават лични и неудобни въпроси или просто гостите са невъзпитани?

Влади бил само на 52г а изглежда като развалина.Хубаво,че е спрял алкохола(който е причина да изглежда толкова зле според мен),но ако качи 15кг ще изглежда в пъти по-добре.
Не ни харесва това,че въобще държи чаша с алкохол и дори го мирише..или се убиваш от алкохол или въобще не пипаш..Много му се пие,според мен.Дано да издържи на изкушенията.

# 1 291
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА
             ЕПИЗОД 44
     В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.
Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 



            Епизод: 44     Венци  Мицов (Венцислав Мицов)

          ЗА КОМПЮТЪР    Черешката на тортата (20.02.2020 )
  
    ЗА МОБИЛНИ Черешката на тортата (20.02.2020 )






# 1 292
  • Мнения: 36 484
Днес майка ми ми каза, че е гледала предаването и Влади й изглежда (визуално, не като характер) като мъжка версия на Нана - интересно наблюдение...

# 1 293
  • Мнения: 1 463
Да, особено на Нана много й личи, не само външно, че страда. Очевидно болестта я е озлобила, а би трябвало да е обратното...

# 1 294
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Като са спокойни, уютни и приятни вече́рите, и тук е същото - няма нищо скандално, което да разгаря страстите. Но дори и това ми харесва.
Венци Мицов се представи чудесно и наистина е достоен съперник на Милица. Даже на мен ми се иска той да е победител. Може би защото е мъж и вероятно не той готви вкъщи, но жена му сигурно ще трябва да се замисли дали да не го ангажира повече в кухнята.
За жалост се бях заблудила и мислех, че ще готви в петък, и в това ми беше надеждата за един що-годе добър финал на сезона. За Нана не знам дали могат да се таят подобни надежди. Дано ме опровергае...

# 1 295
  • Мнения: 7 049
Венци беше страхотен. Точно това очаквах от неговата вечер. Дано спечели, съвсем заслужено ще е.

# 1 296
  • София
  • Мнения: 7 874
...
По сценарии ли задават лични и неудобни въпроси или просто гостите са невъзпитани?
...
Сто процента - все пак това е предаване на Тупареви, а пък и като се добави начина по който се задават въпросите, просто си е ясно от всякъде.

# 1 297
  • София
  • Мнения: 12 409
И аз искам Венци да спечели, раздаде се. Нана е печелила вече и се съмнявам да се представи толкова добре, колкото Венци и Милица. Английска кухня ще е интересно, но българската ще спечели.

https://nova.bg/accents/view/2020/02/21/278713/%D0%B0%D0%BD%D0%B … 0%B0%D1%82%D0%B0/

# 1 298
  • Мнения: 9 525
Да, особено на Нана много й личи, не само външно, че страда. Очевидно болестта я е озлобила, а би трябвало да е обратното...

oще преди да се разболее си беше същата. изключително нисковибрационно поведение.
венци много ми хареса, точно такива софри обичам - богати, вкусни, уютни и със забавни домакини.

# 1 299
  • София
  • Мнения: 619
Не ни харесва това,че въобще държи чаша с алкохол и дори го мирише..или се убиваш от алкохол или въобще не пипаш..Много му се пие,според мен.Дано да издържи на изкушенията.

Според мен прави Наздраве от уважение към домакина и това намирам за редно и достойно. Браво че се въздържа да не отпие.

# 1 300
  • Мнения: 36 484
Сега гледам Венци Мицов - прави впечатление на симпатичен човек. Харесвам групата, но не съм чела негови статии, трябва да взема да потърся...

# 1 301
  • Мнения: X
Разгледай страницата му
https://www.facebook.com/vmicoff

# 1 302
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Въобще не го знам тоз, никаква клюкарка не съм

# 1 303
  • Мнения: 36 484
Ами, добро впечатление ми остави. За гласуването не е прав да се притеснява - това не е индикатор за нищо. В България се гласува под строй и всеки, който не е от основните 2-3 партии, кажи-речи няма шанс.

Скрит текст:
Правилно ли разбрах от промото, че Нана се е влюбила от пръв поглед в мъжа си? Имаме много различен вкус... Мислех си, че са си допаднали поради някакви обстоятелства, а то било любов от пръв поглед...Може пък да не съм разбрала.
Скрит текст:

# 1 304
  • Мнения: 6 930
Абе знаех си аз, че Венци Мицов е готин. Даже съм гласувала за него на президентски избори! 😀 Супер му се получи вечерята.

Общи условия

Активация на акаунт