🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 5)

  • 119 468
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: X
Скрит текст:
Правилно ли разбрах от промото, че Нана се е влюбила от пръв поглед в мъжа си? Имаме много различен вкус... Мислех си, че са си допаднали поради някакви обстоятелства, а то било любов от пръв поглед...Може пък да не съм разбрала.
Скрит текст:
Милионер е Wink

# 1 306
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 108
Хареса ми вечерята на Венци, интересен е. Любопитно ми е Нана какво ще приготви. Залагам на някакви изгъзици по английски. 😜
Аз пък искам Милица да спечели, симпатична ми е.

# 1 307
  • Мнения: 1 089
Maлко със закъснение, но да си кажа и аз - хареса ми вечерта на Венци! Хубава храна, добър домакин, уютна обстановка!
И за мен той и Милица са фаворити!
А за песните на Тоника СВ...с тях израснах и продължават да са ми любими. Жалко за всички задкулисни игри.
За Ваня няма да пиша, но другата дама, Ралица, е много конфликтна, преди време общувах с нея по работа. То не беше дали знаем коя е и т.н. Но пък в крайна сметка, важен е продукта, който правят. Те и песните на Ритон са ми любими, но това, което видях в ББ, не ми хареса.
За Нана - засега се въздържам с много усилия да си дам мнението, просто здравословните й проблеми ме спират. Най-искрено й желая здраве, а довечера в 8 ще съм пред телевизора.

# 1 308
# 1 309
  • Мнения: 36 547
Хаха, може да е неуважително, но е смешно! Нищо против Николина, но тая лъжица беше половин порция.
Миската си я знаем, там имаше и други кадри, от които може да се уплаши човек...

От промото във Фб - Нана забърква тесто направо върху плота, текат жълтъци, хвърчи брашно.... Не знам има ли правило, но според мен тая работа се върши в тава или купа, а чак като заприлича на тесто, може да се размесва върху плоска повърхност. Confounded

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 15:36 от Petia Kageyama

# 1 310
  • Мнения: 1 673
Преди да замине темата в забвение, да им раздам и аз по един плакет на тия хора: cake:CakeCake:

За най-сладко облизана лъжица: Орлин
Най-стилно жилище: Деси Тенекеджиева
Най-мил домакин: Милица
Най-много папкал: голямкото момче Венци
За готвене в стила "като на мама": Николина Чакърдъкова
Най-невиждано от мен ястие: онова с фидето на Джино
Млада надежда: дъщерята на Глория
Най-малко подпива домакините: Владо
За "от хляба няма по-голямо": Роксана
Да ти заседне залъка заради кофти домакина: Юли физкултурника
Най-голяма простачка: Жана
Най-кофти гост: Фъню
Най-стиснат домакин: Брад Джийсън
Най-фейк откъм всичко (коса, кожа, вегански торти): Джугани
Мис с джуки, удобни за хранене: Марина
Най-голям ингел гостенин: Тошко Младши
Най-броящ калории и въглехидрати: Стоян Киората

Да си ги принтират тия номинации, да си ги закачат у дома и да се видим пак догодина-до амина.

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 15:51 от Маpи

# 1 311
  • София
  • Мнения: 7 913
...
Най-невиждано от мен ястие: онова с фидето на Джино
...
Ами не беше фиде, а си беше кадаиф, точно както си е по рецепта. Това, че Джино не знаеше как се казва, а пък шеф Манчев бля като го гледа, е друг въпрос. Иначе напиши в нета кюнефе и ще разбереш, че това е един много добър сладкиш.

# 1 312
  • Мнения: 6 930
Преди да замине темата в забвение, да им раздам и аз по един плакет на тия хора: cake:CakeCake:

За най-сладко облизана лъжица: Орлин
Най-стилно жилище: Деси Тенекеджиева
Най-мил домакин: Милица
Най-много папкал: голямкото момче Венци
За готвене в стила "като на мама": Николина Чакърдъкова
Най-невиждано от мен ястие: онова с фидето на Джино
Млада надежда: дъщерята на Глория
Най-малко подпива домакините: Владо
За "от хляба няма по-голямо": Роксана
Да ти заседне залъка заради кофти домакина: Юли физкултурника
Най-голяма простачка: Жана
Най-кофти гост: Фъню
Най-стиснат домакин: Брад Джийсън
Най-фейк откъм всичко (коса, кожа, вегански торти): Джугани
Мис с джуки, удобни за хранене: Марина
Най-голям ингел гостенин: Тошко Младши
Най-броящ калории и въглехидрати: Стоян Киората

Да си ги принтират тия номинации, да си ги закачат у дома и да се видим пак догодина-до амина.

Извинявам се, ама най-кофти гост е Жана-нищо-не-ям-Бергендорф. Фъньо е направо китка, в сравнение с нея 😀

# 1 313
  • Мнения: 6 493
Венци е като голям облак доброта, такъв ми изглежда, такава асоциация правя. Като прегърне жена си и вече порасналото си момче, предполагам, усещат велико спокойствие. Страхотно чувство за хумор, "Да се свети и пълни мазето на тъстовете" му! Smiley Нека спечели човек като него, разнасящ иконата-СтигастоваАвокадо!

пп Купих Манго. Не беше жълто вън, но поне леко меко, според моя преценка престояло узряло Smiley Всички в нас го харесахме. Ще се купува.

# 1 314
  • Мнения: 1 673
Туали, те са си дружки. Могат да си менкат плакетите по 5 пъти на ден.

От промото във Фб - Нана забърква тесто направо върху плота, текат жълтъци, хвърчи брашно.... Не знам има ли правило, но според мен тая работа се върши в тава или купа, а чак като заприлича на тесто, може да се размесва върху плоска повърхност. Confounded

Петя, те затова милионерите са милионери - пестят от нови купи и тави на жената. Ако тя ги троши или загаря, бързо ще се стопят милионите. Simple Smile))

Дядо Хаджия, хайде и на тебе всичко добро! Догодина - до амина.

# 1 315
  • София
  • Мнения: 7 888
За мен Симона Загорова е победител този сезон. След нея нареждам Юлиян, Орлин, на Акагата гениколога и Милица.

# 1 316
  • Мнения: 1 673
За мен Симона Загорова е победител този сезон. След нея нареждам Юлиян, Орлин, на Акагата гениколога и Милица.


Ууу, вярно, Жоро Гинеколога CakeCakeCake
Плакет за работа в полеви условия!

# 1 317
  • Sofia
  • Мнения: 26 424
Може би Нана е гледала Джейми Оливър или друг топ готвач,че така замесва,но тя не се справя...а и изглежда нехигиенично Confused

# 1 318
  • Мнения: 6 493
Правило за месенето едва ли има. Нали в стааарите рецепти на баба пише: Пресейте брашно, направете кладенче, чукнете две-три яйца...Месили са на дървени плотове. Аз веднъж в живота си направих грешката на Нана и също ми "преля" кладенеца. Ужас и кошмар.Smiley
А кой направи не кладенче, а фонтанче? Дали не беше Мегзито?

# 1 319
  • Мнения: 1 673
Ууу, вярно, Мегзи-Пегзи!

Плакет за нахранила най-много хора с 2 риби само. RibbonRibbonRibbon

Общи условия

Активация на акаунт