Азиатска козметика и грим 16

  • 47 717
  • 770
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Точно от ДМ взимам тия вулканичните маски на Purederm и доста ги харесвам ☺️

# 406
  • Мнения: 337
Момичета, моля, който е ползвал следните серуми с витамин С, да сподели впечатления. Моят серум привършва и се колебая какво да си взема:
1. Some by mi galactomyces pure vitamin C glow serum;
2. Wishtrend pure vitamin C 21.5 % advanced serum;
3. Klairs freshly juced vitamin drop 5 % C.

# 407
  • Мнения: 383
Момичета, моля, който е ползвал следните серуми с витамин С, да сподели впечатления. Моят серум привършва и се колебая какво да си взема:
1. Some by mi galactomyces pure vitamin C glow serum;
2. Wishtrend pure vitamin C 21.5 % advanced serum;
3. Klairs freshly juced vitamin drop 5 % C.

Аз мога да дам мнение само за серума на Klairs. Използвала съм 1 цяла опаковка, хидратираше добре на смесената ми към мазна кожа, и беше като добра основа за нанасяне на хидратиращ крем след това. Не мисля, че се справи с белезите, които имах, но определено с него усещах кожата си една идея по-мека и по-успокоена, ако имах някакви зачервявания. За тези пари, на които се предлага обаче, не бих го препоръчала, мисля че може да намериш по-добри варианти от него Simple Smile

# 408
  • Мнения: 1 370
С риск да прозвучи малко грубо, това са резултати от търсачката след въвеждане на името на продукта:



Използвайте я бе, хора, тя затова е направена. Grinning

# 409
  • Мнения: 383
Може някой да се включи, който има по-скорошни мнения и опит с дадените продукти, или такива които не са се включвали досега Simple Smile

# 410
  • Мнения: 337
Аз изчетох много внимателно написаното за тези серуми в старите теми, надявах се обаче към настоящия момент да се включи някой, който е използвал няколко от серумите и може да направи сравнение или пък да предостави по-актуална информация.
Shay, моята кожа също е смесена към мазна, благодаря ти за включването.

# 411
  • Мнения: 2
LennyGF ползвала съм и трите серума. На 28г със суха кожа съм. Some by me го имам в момента изобщо не ми харесва, така ми дразни кожата, че след като се намажа два дни си ходя зачервена. На Wishtrend го купих миналата година и много ми хареса. Доста воднист и бързо попиваше доколкото си спомням 🤔 Аз петна от акне нямам, но това което забелязах е избистряне на тена и изсветляване на луничките. Не ми дразнеше кожата, въпреки че е доста висок процент вит. Ц. пак бих си го купила. За Klairs много спомени нямам, купих си го преди две години, съвсем обикновен серум, резултат не видях. За всекидневно ползване става, добре хидратираше . Ако е заради антиоксидантите свойства на вит. Ц си е супер, но ако за избелване на мен не ми беше достатъчен. Не бих повторила покупката, особено като се има в предвид цената.

# 412
  • Мнения: 2 323
Благодаря много за мненията, сериозно обмислях серума на Klairs. Може би все пак ще го поръчам заради чудесния състав, но няма да разчитам на него за витамин Ц.

# 413
  • Мнения: 13 254
Постоянно се пита за нещо за кожа със зачервявания.
На това попаднах и вероятно ще го поръчам, хареса ми рекламата му.
http://jolse.com/product/skin1004-witch-pack-8ea/28752/?cate_no=1738

# 414
  • Мнения: 2 239
Аз мисля, че съм казвала за серума на Klairs. На мен ми действа много успокояващо на кожата и зачервяванията ми понамаляха. И става мекичка след него и не е мазна. Но аз го ползвам рядко, максимум 1 път в седмицата. Та за мен е икономичен в такъв случай Grinning

# 415
  • Мнения: 1 370
Забележката за търсачката, моля, да не се приема като заяждане, беше просто напомняне, че я има и че е удобен начин за намиране на информация.

Ползвала съм само двата посочени продукта, нз какво сравнение точно ви трябва. Klairs е мазен, едва ли не олио и според мен не става за лятото освен ако не си със суха кожа. За сметка на това е със слаба концентрация, подходящ за чувствителна, но НЕпигментирана кожа.

Some by me е обратното - течен, с доста по-висока концентрация и съдържащ дрожди, с които чувствителната кожа трябва да има едно наум.

# 416
  • Мнения: 337
Благодаря ви, момичета! Ще помисля още мъничко. Важно ми е да не е мазен, предпочитам воднисти текстури, може би ще пробвам Some by me.

# 417
  • Мнения: 1 370
Благодаря ви, момичета! Ще помисля още мъничко. Важно ми е да не е мазен, предпочитам воднисти текстури, може би ще пробвам Some by me.
Лени, основният въпрос, който трябва да си зададеш, е дали ти трябва срещу пигментации или като антиоксидант. Виола, мисля, беше споменала, че при пигментации, концентрации под 15% не работят ефективно, защото не проникват достатъчно дълбоко.  Така че ако ще е заради тях, wishtrend e най-удачният избор. Ако не (понеже споменаваш, че не обичаш мазни серуми) -  взимай направо Some by me.

# 418
  • Мнения: 337
Идеята ми е да го ползвам като антиоксидант, а не толкова срещу пигментации, така че наистина ще взема него.

# 419
  • Мнения: 48
Моля за помощ! Спешно ми трябва крем за лице и ще се жертвам да го поръчам от Аncorean. Поръчвала съм основно от ebay и знам,колко са завишени цените тук, но се оказах без никакъв крем и нямам време да чакам доставка.Та какво мислите за този -https://ankoreanstore.com/bg/product/mizon-peptide-ampoule-cream-visokokoncentriran-peptiden-krem-za-ukrepvane-na-kozhata
На 44 г. съм, смесена кожа, склона към акне. Много ще съм благодарна, ако споделите мнение за този или някой друг от този сайт до 40 лв.

Общи условия

Активация на акаунт