ЮЛИ месец наближава, коремчето голямо става - Тема № 4

  • 26 763
  • 691
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 382
Ами хапвам си нормално, а пък сладки неща консумирам по-малко отколкото преди да забременея. Аз и в началото на бременността качих, когато нормално повечето не качват. Започнах 56кг сега съм 65кг Flushed утре влизам в 22г.с. Бебчо върви със седмица напред от последният преглед при АГ началото на месеца. На първата ФМ си отговаряше точно.

# 241
  • Мнения: 205
Здравейте момичета , имам записан 1час за Др Стратиева в Света ПЕтка на 28,02 за ФМ, но си я преместих в Пловдив, ако някоя от вас иска мога да го преотстъпя, нека да ми пише на лични, ако не ще го освободя .

# 242
  • Мнения: 164
Azidaa ще цитирам моята АГ "Не да намалиш сладкото и хляба, а направо ги спираш" 😊 И аз съм 14кг отгоре, като още първия месец качих 5-6кг. Спрях цигарите и не спрях да се тъпча. Откакто спрях сладкото, хляба, ориза и картофите съм качила 1кг за 1 месец. Следи си кръвното, важно е да не е високо.

# 243
  • Мнения: 4 943
Гледам, че сме на вълна оплакване и няма да пропусна. Току-що свърши моят работен ден, родителската среща мина и вече съм смазана психически и физически. Tired Face Болките в кръста продължават, понякога много се засилват, по-често вечер. Четох някъде, че имало някакви упражнения за кръста,но сега нямам време да ги правя, нито пък сили. Утре ще ми влизат на проверка,така че се очертава отново тежък ден.
Еми, помрънках и аз. Wink

# 244
  • Мнения: 439
Аз пък съм качила само 2.5кг.. а се чувствам огромна и тежка.. корема ми е като за седми месец, а едва влязох в 5ти.. АГ ме успокои, че като съм родила скоро повече се разтягала коремната стена, каза че накрая ще съм като с близнаци.. и че накрая се качвали най много килограми, да внимавам, че имам 10 отгоре ( несвалени от предишната бременност) болки имам всеки ден, въпреки че пия магнезий, каза че не са притеснителни, и все още изглежда, като да е момиченце 😂 не ми провървя и този път..

# 245
  • Мнения: 1 131
Има добри намаления в емаг на детски стоки, ако някой е набелязал нещо. Simple Smile
Количката, която съм харесала е много намалена, но не съм я виждала на живо и не ми се рискува. Някой да има отзиви за Киндер крафт?

Много искам да вземем отделно кошче за колата, но повечето са 2в1 и 3в1, та ще видим как ще действаме.
Днес бях в един магазин и харесах Лорели обаче четох не добри отзиви за тази марка. Направо се объркваам вече! 😐

Аз обаче залитам много по въглехидрати, месо почти не ям. Много е трудно.

# 246
  • Мнения: 4 943
Говори ми,на мен доктора ми каза да не ям въглехидрати, а аз само на това наблягам. Rolling Eyes Ами, ядат ми се, какво да направя. Поне засега съм само 2 кг отгоре. Пу-пу, да не се урочасам! Joy

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 20:52 от тинити

# 247
  • Мнения: X
Аз съм +4 ама.благодарение на повръщането в началото бях свалила 5 кг. Ако непбяха те сиг щяха да са 10 Grinning
Утре ще ходя да си пусна ПКК,CRP и урина,че ми защипа днеска там.

# 248
  • Мнения: 271
Peoney, ние когато купувахме нашата количка ни казаха, че Лорели са стоки с най-нисък клас и от тях имат много рекламации. Разгледай и други марки, сигурна съм, че ще харесаш нещо Simple Smile

# 249
  • Мнения: 1 131
Janetm, и аз бях 5кг надолу от повръщането. Представяте ли си как изглежда това на човек 50кг? 😐 онзи ден се теглих и установих че съм качила 2кг, което е някакъв прогрес.

weronkaa, благодаря за съвета! И аз знам че не са качествени и затова се отказах. Вие каква количка купихте?
Ще се радвам ако  споделяте и опит с колички, кошари и т.н. Simple Smile дори за дрешки. За първо бебе е трудно човек да се ориентира в това разнообразие.

# 250
  • Мнения: X
Моята количка е на Cosatto woop много си я обичам.ще я използвам и със второто дете.
Кошарата е от Айко бяла дървена матраче на Магнифлекс . Помпата ми е на Медела двойна pump in style.
Дрешки всичко е от Next,Zara, George,Carters,M&S,h&M.
Тия нещица ще си ги ползвам пак с удоволствие.

# 251
  • Мнения: 4 943
Момичета, бях до LCW,  има доста намаления. Купих си дънки за 13 лева, клин за 8 лева и една блузка за 13 лева. Simple Smile Доволна съм, вече ще купувам като се постопли.
Утре влизам в 17 г. с. Днес докато обядвах усетих нещо много леко, като потрепване ниско долу в корема. Възможно ли е да съм усетила бебчо? Innocent

# 252
  • Мнения: 271
Ние се спряхме на количка Cangaroo Luxor Air и същото кошче за кола взехме. Ходихме заедно с ММ и на него тази най-много му допадна като шаси, маневриране и т.н. 😂 А и е по - висока от останалите и ще ни бъде по-удобно. Действително като я сглобихме вкъщи я пробвах отново и много лесно се управлява. Малък недостатък е, че е малко по-тежка. За креватче все пак се спряхме на трансформиращо легло, взехме го от Хиполенд. За други неща все още нямам наблюдения. За леглото хубавото е, че има повивалник, а също има люлеещ се механизъм Simple Smile Някоя от Вас има ли мнения за някакви бебефони?

Снощи докато си лежах усетих нещо като побутване в корема, мисля че беше бебето. Много странно усещане ☺️☺️ Почти съм в 17 седмица.

# 253
  • Мнения: 367
Ние имаме бебефон с камера от Aliexpress. За мен всички вършат една и съща работа и е безмислено да се дадат 200лв за един бебефон. Нашият излезе около 70лв. Ето такъв е.

# 254
  • Мнения: 145
Има добри намаления в емаг на детски стоки, ако някой е набелязал нещо. Simple Smile
Количката, която съм харесала е много намалена, но не съм я виждала на живо и не ми се рискува. Някой да има отзиви за Киндер крафт?

Много искам да вземем отделно кошче за колата, но повечето са 2в1 и 3в1, та ще видим как ще действаме.
Днес бях в един магазин и харесах Лорели обаче четох не добри отзиви за тази марка. Направо се объркваам вече! 😐

Аз обаче залитам много по въглехидрати, месо почти не ям. Много е трудно.

Същото е и при мен...Само въглехидрати са ми в главата, в 19 г.с. съм +10 кг, а дори почти спрях хляба и сладкото от 1 седмица, в краен случай ще си се консултирам пак с ендокринолога, защото имам ИР и преди бременността пиех метфогамма 3х1000, която спряхме. Тя каза, следи кръвната захар (засега е в норма), ако видим много зор с килограмите ще изпиша по-малка доза от мефогамата..Другата седмица съм пак на обременяване с глюкоза (2ри триметър) - бляк и ще се консултирам с нея какво ще ги правим тези кг. Преди бременността за 6 месеца свалих 25 кг с хапчета и режим и не ми се иска да си ги връщам всичките Grinning

Общи условия

Активация на акаунт