Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 фев. 2020, 12:49 ч.

Подаръци за предстоящите празници

• 1 284
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
Аз също съм готова с подаръка. Този път заложих на практичния подарък. Първата година заедно заложих на преносима батерия за телефон. Миналата година реших да рискувам с риболовни работи / опита беше неуспешен, може да се досетите/. Тази година му купих едни хубави червени боксерки /няма такъв цвят, залага на черните/ и съм решила да му платя таксата към МВР за паспорт. От две години мечтаем да отидем до Турция и все не се решаваме да отидем за 30 минути до близкото ОД на МВР да си подадем документите за червен паспорт. Та като е платена таксата се надявам вече да се реши по-лесно и бързо, че да не изгори таксата напразно.  Simple Smile  Вечерта ще отбележим с наши приятели на ресторант.

# 16
Момичета и аз днес купих подарък на моят мъж всяка година се чудя какво да купя.. купих му часовник, който наскоро спомена, че мисли да си го купи та аз го изпреварих Smile поръчах от тези ключодържателчетата ,,Карай внимателно!Обичам те!" и регистрационния номер и мисля бутилка вино да взема за двама ни.

Общи условия

Активация на акаунт