Ще имам близнаци, още съм в шок

  • 7 749
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
Благодаря Ви момичета за успокоението .Много сте готини дано и аз се справя като вас . Да ги кърмя къпя и т. н без проблеми  Embarassed  Embarassed но асо има въпроси знам ,че вие ще сте насреща  Grinning  Grinning

# 16
  • Мнения: 440
Здравейте и от мен и успешна седмица!
вече започвам да се съвземам от първоначалния стрес и започвам да гледам по-трезво на нещата, замислям се за чисто практическия аспект на отглеждането след като се родят #Crazy
Вчера видях моя приятелка, с която не се бях виждала около половин година - вече е в пети месец с близнаци, отново разнояйчни. Каза ми, че до сега си е мислела че е единствена, но и казах че сме много. Скачахме и се прегръщахме насред паркинга, а нашите мъже ни гледаха и ни се смееха, голям цирк. Laughing

# 17
Лилу тя е точно колкото мен усетила ли ги е вече.?Къде ходи на лекар няма ли я при нас ?.не може ли да комуникираме и с нея. ? Радвам се ,че и ти свикваш с мисълта

# 18
  • Мнения: 2 051
Цитат на: Lilu 76
Вчера видях моя приятелка, с която не се бях виждала около половин година - вече е в пети месец с близнаци, отново разнояйчни. Каза ми, че до сега си е мислела че е единствена, но и казах че сме много. Скачахме и се прегръщахме насред паркинга, а нашите мъже ни гледаха и ни се смееха, голям цирк. Laughing

Стискам ви палци и на двете всичко да върви добре!

# 19
  • Мнения: 440
Цитат на: rumi_grigorova
Лилу тя е точно колкото мен усетила ли ги е вече.?Къде ходи на лекар няма ли я при нас ?.не може ли да комуникираме и с нея. ? Радвам се ,че и ти свикваш с мисълта

Ако съм в София ще се видим в края на седмицата, не зная почти никакви потробности за нея, тъй като се видяхме за десетина минути. Ще и кажа за форума и ще я поканя при нас. както е тръгнало ще се виждаме често с нея Laughing

# 20
О ново попълнение ,това е супер да заповяда.Аз влизам и тук и в други теми така ,че където и е  по-интересно Grinning  Grinning

# 21
  • Мнения: 216
Браво, още един комплект бебенца за май месец:)) Това е чудесно!
Къде ходите на консултации?

# 22
Privet na vsichki budeshti i nastoiashti maiki.Reshih i az da se vklucha kum vashia forum.Az sum bremenna v 23 sedmica s raznoiaichni bliznaci.Kazaha 4e 6te sa mom4e i momi4e.S muja mi sme mnogo radostni i niakak si priehme novinata za bliznacite mnogo spokoino(imahme problemi sus zabremeniavaneto i pravihme in-vitro.Predpolagam 4e be6e edva li ne logi4no sled kato slojiha 2 oplodeni iacekletki t.e.2 embriona da se hvanat i 2ta).I taka...mai i az po-natatuk 6te imam mnogo vuprosi,a i se radvam 4e ima s koi da si spodeliam.Veseli praznici!!

# 23
Честито  на Nevena 1313 лесно пълнеене и дебелеене .Аз съм също с близнаци и съм 22 седмица ,при мен ще са две момчета/живи и здрави / термина ми е за 13.05.2005 и ще бъде секцио ,а ти как си имаш ли някакви проблеми .Къде ходиш на лекар и как ще раждаш . Е добре за сега толкова .Добре дошла  Grinning  Grinning

# 24
EEE, Nevena, dobre do6la pri nas. Ti si dosta po-napred, taka 4e saveti 4akame i ot teb. Imam edin vapros - kolko kolograma ka4i do sega? Embarassed

# 25
Моите са вече на 4,5 години, но когато разбрахме /а това беше чак към края на 5-ия месец, въпреки че в 3-ия ме гледаха на ехограф и отчетоха ЕДИН сърдечен ритъм/, шокът беше толкова голям, че седмица след това осъзнавахме новината. Хубавото е, че се родиха живи и здрави. Радослав - нормално, Цвета - с форцепс /за нея вече нямах сили/, лежа 4 дни в кувьоз и я водеха рискова, защото при близнаците винаги единия расте за сметка на другия. Родиха се точно на термина /много рядко при двуплодна бременност/, по 2,600кг. всеки. Отглеждаме ги сами с баща им, без помощта на баби и дядовци. На всички Вас, които очаквате близнаци - успех, да е по вода и се пригответе за големи преживявания Simple Smile И радостите, и мъките, и нервите, и разходите са двойни. Но за сметка на това, като поотраснат, два пъти да преживяваш първото "мамо", първите стъпки, първото изречение, първата рисунка.. Божествено е, можете да се гордеете с това, че сте "двойно мама"

# 26
Ех,като ви чета ми става едно мило.
Припомням си за времето ,когато аз разбрах ,че ще са 2.
Голям ще ви е зор .но ще се оправите.Ние сега сме 1-клас и ми се иска да са пак бебета.Ако си ксилите ,4е сега е зорно се лъжете тепърва предстой.
Е бъдете живи и здрави.

# 27
# 28
  • Мнения: 440
Здравейте и от мен,
Само като ви слушам и ми става много леко и приятно. Оказва се, след моите проучвания, че доста хора тайничко си мечтаят за такова двойно щастие. Замислих се за това колко сме щастливи ние, при положение, че толкова двойки си нямат дори по едничко.

# 29
Приятно е чуството права си ,независимо,че вече ме стяга от всякъде ,но в името за тях бих направила всичко. Ти насочи ли се къде ще раждаш  има ли развитие по въпроса за пола на бебетата.Аз чакам юнаци  Grinning  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт