МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 49 тема

  • 44 038
  • 757
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 28 712
От 17-ти? Ти съвсем ме "зарадва". Оф...

# 421
  • Мнения: 284
Незнам...аз направих поръчка на 20.03..и на 26 .03 вече беше при мен)..всичко е точно)

# 422
  • Мнения: 1 157
Аз направих поръчка вчера, това пише в имейла: "Срокът за доставка е 6 работни дни. Молим да проявите разбиране, ако поръчката Ви се забави, тъй като в момента онлайн магазинът ни е претоварен."
Може и персоналът, които обработва поръчките да е в по-малък състав.

# 423
  • Мнения: 88
От 17-ти? Ти съвсем ме "зарадва". Оф...

Да стискаме палци, че ще следващата седмица ще са при нас.

Дъглас нещо се изложиха. От Нотино поръчката ми от същия ден, пристигна за седмица, въпреки че ми я пращат от Чехия. Дъглас една пратка от София до Варна не могат да изпълнят...

# 424
  • София
  • Мнения: 202
Аз бях писала нагоре, че по същия начин се изложиха и на Black Friday. Моята поръчка е от 20ти и все още "се разглежда". Трети път няма да поръчам.

# 425
  • Мнения: 1 467
Аз поръчах вчера, и ще ми доставят в понеделник.

# 426
  • София
  • Мнения: 9 523
Имам тази сутрин следният мейл от Дъглас за предстоящият ми другата седмица рожден ден Simple Smile :

*Отстъпката е валидна за пазаруване във физическите магазини, не важи за закупуване на Gift Card и не се комбинира с други намаления, промоции, талони за отстъпка и ваучери.

Thinking

# 427
  • Мнения: 31 264
Автоматичен е, защо се чудиш. Винаги се получава за рд, но този път няма да има как да се използва.

# 428
  • София
  • Мнения: 9 523
Автоматичен е, защо се чудиш. Винаги се получава за рд, но този път няма да има как да се използва.
Учудена съм, че получавам през ден мейли да пазраувам онлайн, с адекватни за ситуацията подготвени текстове, а не са преформулирали текста на стандартните си нотификации. Писах им вече.

# 429
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Карат я на автопилот....
Доста парфюмерии в момента имат поне 20% намаление.
А след като вичко свърши  намаленията ще бъдат още по атрактивни.

Последна редакция: сб, 28 мар 2020, 16:08 от sl

# 430
  • Мнения: 88
Е, вече 13-ти ден тече и няма и помен от моята поръчка от Дъглас. Не ми и отговарят на запитванията.

Повече от там няма и да помисля да поръчвам...

# 431
  • София
  • Мнения: 572
Да споделя и аз - от 23ти насам ми е поръчката, още е чакаща. Добре, че нищо спешно не е.

# 432
  • София
  • Мнения: 28 712
Вчера получих имейл, че са изпратили моята (от 18-ти).

# 433
  • Мнения: 7 577
Леле ... Поръчките ми от Англия с превозвач от миналите седмици пристигнаха по-бързо. От Дъглас яко се излагат.

# 434
  • София
  • Мнения: 572
Моята вече се разглежда, току-виж може и да я обработят до края на деня и утре да ми я пратят, като си спазят срока...

Общи условия

Активация на акаунт