МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 49 тема

  • 44 051
  • 757
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 956
Моята поръчка от 17.03 я получих на 27.03. Нито имаше мостри, нито я бяха опаковали, както бях заявила. Писах им и ми се извиняват за неудобството. Аз също ще се замисля дали да поръчам отново.

# 436
  • Мнения: 31 341
Чакам поръчка от 25, така си виси и не се надявам скоро да я получа.

# 437
  • Мнения: 13 627
Чакам поръчка от 25, така си виси и не се надявам скоро да я получа.

densi, би трябвало да я получиш на 1-ви април. Аз като я пуснах моята пишеше, че ще дойде за 6 работни дни, което при мен трябва да е този петък - 03.04.

Иначе още при пускането нямаше никакви тестери за избор, явно всичко им е свършило. Но за мен не е драма.

# 438
  • Мнения: 68
Момичета, моля за препоръки за руж. Трябва ми продукт, който да е подходящ за ежедневието, да не е много силно пигментиран и да придава свеж вид на лицето, в розово-кораловата гама. Досега ползвах кремообразния стик на Клиник, който вече привършва. Не ми трябва спешно, но бих искала да се възползвам сега от намаленията.

# 439
  • Мнения: 7 706
Mac desert rose -много дискретен и приятен ; Mac melba е страшно свеж , Mac springsheen е страхотен , но има леки блестящи частици.

# 440
  • Мнения: 13 627
Момичета, моля за препоръки за руж. Трябва ми продукт, който да е подходящ за ежедневието, да не е много силно пигментиран и да придава свеж вид на лицето, в розово-кораловата гама. Досега ползвах кремообразния стик на Клиник, който вече привършва. Не ми трябва спешно, но бих искала да се възползвам сега от намаленията.

Ето този ти препоръчвам на The Balm. А и в момента са намалени.
Много нежен прасковен цвят, не е силно пигментиран и има деликатен шимър.

# 441
  • Мнения: X
Аз много, ама много харесвам Ланком make it pop. За мен е най-красивият руж, който прави лицето ми свежо без да е силно пигментиран.

# 442
  • Мнения: 7 706
Nia, мноого си красива 🤗🥰
Аз търся мините на nars orgasum и dolce vita, имаха много сладки минита-руж и гланц, някой да ги е засичал из сайтовете?

# 443
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 525
Скрит текст:



Аз мога да предложа тези, като в ружа на Nars има частички.

# 444
  • Мнения: 2 233
Аз последно купих на Кларинс, има и лъскавко, има и цвят. Miami pink се казва, мисля, че е таман за ежедневен грим.

# 445
  • Мнения: 13 627
На МАС са разкошни като цветове и текстура, обаче такъв силен пигмент имат.... Моите са вече сигурно на по 10 години и изглеждат като на горната снимка - чисто нови, все едно никога не съм ги ползвала. Едно по-силно докосване и става експлозия от цвят. Smiley

# 446
  • Мнения: 747
Аз много, ама много харесвам Ланком make it pop. За мен е най-красивият руж, който прави лицето ми свежо без да е силно пигментиран.

NiaV, страхотно излъчване! Ружът наистина е разкошен и стои толкова нежно и деликатно на светъл тен! Едвам ме нави, сега и цената му в Дъглас е идеална. Ще чакам Simple Smile))

# 447
  • Мнения: X
Благодаря Данита. Това е любимият ми руж, не съм сигурна защо изобщо имам други в тази гама. Не вярвам да съжаляваш, после да се покажеш Simple Smile.

# 448
  • Пловдив
  • Мнения: 5 954
Момичета, как се свързвате с Дъглас? На е-мейл, по телефон?

# 449
  • Мнения: 88
Така, на мен днес ми беше кипнало и вдигнах абсолютен скандал на Дъглас - и по имейл, и във Фейсбук страницата им.

Ами познайте дали не ми пратиха номер на товарителница преди малко.

Общи условия

Активация на акаунт