МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 49 тема

  • 44 112
  • 757
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 573
И на мен едната ми пратка е вече готова за изпращане, остава да видим какво ще пристигне. Иначе във ФБ им пиша и ми отговарят.

# 451
  • Мнения: 70
Момичета, много благодаря за идеите за руж Hug спрях се на Ланком и утре ще го поръчам Blush

# 452
  • Мнения: 88
Нова порция излагация от Дъглас. След като вчера ми отговориха и ми изпратиха номер на товарителница на Спиди, преди малко получих още един имейл с ъпдейт за поръчката ми - пратили ми линк за проследяване на пратка с Еконт. Че и номера на еконтската товарителница ми изпратили. Сега не мога да разбера кой от двата номера е за моята пратка. Еми, мерси.

Направо ме е яд, че въобще съм поръчала от там.

# 453
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
И при мен е така. В мейла товарителницата дори е на пратка, която е за друг град и е била доставена днес. Обадих се и ми продиктуваха номера на моята пратка по Спиди. Казаха че е с опция преглед и ако има проблем, да я върна. Имали голям обем от поръчки и с имейлите явно не смагат...

# 454
  • Мнения: 146
Присъединявам се към клуба на чакащите поръчка от Douglas в извънредно положение, но чакането честно казано не ме ядосва.
Радвам се, че са един от малкото магазини за козметика на нашия пазар, които изобщо имат онлайн платформа за поръчки. И ми допада това, че внасят много нови марки напоследък като Jeffree Star, Nudestix, E.L.F., Pretty Vulgar и други. Даже и част от брандовете да не са ми интересни като потребител, адмирирам това, че имаме все по-голямо козметично разнообразие. Blue Heart

# 455
  • Мнения: 7 632
Pretty vulgar май ще ги махат, защото още от черния петък стоят на 40% намаление, а и доста от нещата им липсваха.

# 456
  • София
  • Мнения: 573
Дойде ми едната пратка от Дъглас, утре чакам и другата. В днешната няма мостри, няма нищо. В утрешната би трябвало да има, ще ви докладвам. И двете са направени на 23ти, едната преди, а другата след 11, явно тогава сменят промоциите.

# 457
  • Мнения: 7 826
На Pretty Vulgar какво сте ползвали?

# 458
  • Мнения: 975
Привет, аз съм си купувала само една тяхна спирала https://douglas.bg/pretty-vulgar-faux-real-mascara-050319
Нямам проблем как ми прави миглите, но на вторият час под очите ми става яко черно /не си слагам на долните мигли/, падат си частици, не е готино. Иначе сигурно имат и хубави неща и на мен ми е любопитно някой да сподели Simple Smile

# 459
  • София
  • Мнения: 29 084
Най-накрая си взех пратката от 18-ти. Всъщност, беше готова още вчера, но я пренасочих към офис. Всичко е точно.

# 460
  • Мнения: 13 627
И при мен е така. В мейла товарителницата дори е на пратка, която е за друг град и е била доставена днес. Обадих се и ми продиктуваха номера на моята пратка по Спиди. Казаха че е с опция преглед и ако има проблем, да я върна. Имали голям обем от поръчки и с имейлите явно не смагат...

Ивче, мислиш ли, че има смисъл да я отворя при доставка? По принцип не го правя, но знае ли човек, дали няма да открия вътре неща, които друг е поръчал. Smiley

Някоя от вас да е имала проблеми с артикулите в пратката?

# 461
  • Мнения: 31 415
На Pretty Vulgar какво сте ползвали?
Аз съм имала спирала, имам две палитри сенки, хайлайтър и очната линия мастилница. Писала съм ревю в блога на някои от продуктите.

# 462
  • Мнения: 641
На Pretty Vulgar какво сте ползвали?

Аз имам 1 палитра - Pretty Birdie. Доволна съм, но признавам, че я купих заради опаковката. И също така - факт е, че е една от най-малко ползваните ми палитри.

# 463
  • София
  • Мнения: 573
И при мен е така. В мейла товарителницата дори е на пратка, която е за друг град и е била доставена днес. Обадих се и ми продиктуваха номера на моята пратка по Спиди. Казаха че е с опция преглед и ако има проблем, да я върна. Имали голям обем от поръчки и с имейлите явно не смагат...

Ивче, мислиш ли, че има смисъл да я отворя при доставка? По принцип не го правя, но знае ли човек, дали няма да открия вътре неща, които друг е поръчал. Smiley

Някоя от вас да е имала проблеми с артикулите в пратката?

В страницата на Дъглас във ФБ няколко дами бяха писали с подобни оплаквания. Едната дама беше платила 108 лева за няколко артикули, а беше получила някакъв крем, ако не се лъжа, който изобщо не беше поръчвала, на стойност около 20 лева. Няколко дни по-късно друга дама се оплака, че е получила един вместо два от същия вид кремове Grinning Настрани забавното съвпадение, има риск да получите съвсем друг артикул или някой да липсва и дори предупреждават за това в мейлите.

# 464
  • Мнения: 1 538
Няма ли опция преглед преди плащане ?

Общи условия

Активация на акаунт