Бихте ли се върнали при бившият си, ако той има вече дете от друга

  • 6 245
  • 160
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 667
Изначално трябва да има подадени жалби. С писане по форуми агресор не се спира.

# 76
  • София
  • Мнения: 3 221
Психарят си търси кой да го отглежда, ясен е. Дано не се вържеш, нищо хубаво няма да излезе. Освен може би още някое дете, което той едва ли ще търси.

# 77
  • Мнения: 5 281
Заради нея се разделихме, тя е повода. А  не причината. Пускала съм и други теми. Много бързо я забремени, и като новородено я изгони посреднощ от дома им. Преди това яде 1-2 пъти бой. Започна да се усуква и омилква около нас.  Започна да се вайка и съжалява за всичко. Само, че аз съм била виновна. Трябвало да си седя кротко при него, да слушам. Аз съм виновна, че направил друго дете. Тя го манипулирала. Всички са му виновни. Той отговорност за тия деца не поема, освен да си плати издръжката и да им купи някоя дрешка.
Та даже ми предлага тайно да се виждаме. Не искал сензации, не искал да разлайва кучетата. Искал време да бил сигурен. А аз къде съм в тази картинка.
Много бях разколебана, исках семейство. Знам, че с него не става. Казах му всичко право в очите какво искам, какво очаквам, че не бих си взела мъж с дете. Ерген съм го взела.
И че не искам никой да ме крие. Аз ще му раждам, дете ще му отгледам, накрая с подвита опашка и ще ме крие. Не съм съгласна. Като му казах право какво си мисля, полудя. Започна да ме обижда, че съм психично болна и луда. Че заради мен бил на това положение. Че аз съм ги направила всички неща, той да стигне до тук. На следващия ден пак звънни по мил от бебе. Пак му казвам, пак заплахи. После започва да ми досажда постоянно за детето. На мен ми е ясно, търси мен чрез детето.
Как да простя предателството, сама родих, сама гледах дете. Сега съм се закрепила, подредила съм си живота малко от малко. Нямам друг, страх ме е. Но и това ще стане един ден.
Преди 2 дена ходихме у тях с детето. Той на това чака, да ида да му сготвя. Готвя иначе детето няма какво да яде, а на него не му пука. Тръгнахме си тъкмо наготвих. Както си играеха, детето нещо се разсърди в играта и му каза, че няма да го иска. Дете на 3г. Той избухна жестоко, такива крясъци върху него. Заплахи и думи, който дете на 3 дори няма да разбере. Детето се сви и започна да реве. А той още повече откачи. Тръгнахме си и даже без да яде. Казах му , че повече няма да ходиме. Ще питате защо ходя ? Защото ще вземе малкия сам и тогава става страшно!

И при това положение, темата сериозна ли е? Ти наистина ли де чудиш? Защо занимаваш цял форум след като сама си описала човека какъв е?

# 78
  • Мнения: 823
Черна орхидея ,много си ми симпатична.Изглеждаш ми обсебена от бившия ти.Не позволявай да бъдеш тормозена психически отново,защото всичко ще се повтори от предишния път.Намери си работа ,така няма да може да те манипулира финансово.Ограничи контактите ,помоли вашите да присъстват ,когато взима детето.Излизай с приятели.Не се страхувай,няма да останеш сама.Flowers Hibiscus

# 79
  • Мнения: 215
Орхидея, чела съм в предишни теми историята ти. Не знам как още толкова силно обичаш бившия си, въпреки че те е наранявал, унижавал и смазал психически. Сега разбирам, че и физически ти е посягал , та той си е с психопотски наклонности.
И след всичките му мизерии, простотии , нова съсипана жена и дете, ти питаш да се върнеш ли при него тъкмо, когато си подредила живота си без него?!!!
Вярваш ли си, че този път ще е различен и променен? Съмнявам се.
Явно не можеш да го преодолееш и да приемеш факта, че с него няма да имаш семейството, за което си мечтала. Приеми го и продължи напред, за да сте щастливи ти и детето.

# 80
  • Мнения: 3 260
Водиш му детето на крака, защото те е страх, че ще го вземе насила? Това не е арабски сериал, има закони.
И като ходиш да готвиш не ти ли хрумна, че като нищо ще ти тегли ножа или новини не гледаш?

# 81
  • Мнения: 1 472
Авторке.....къде ти е ума?????? С какво толкова те държи този мъж? Знам историята ти, и пак ти казвам, бягай, бягай далеч от този човек! Заради детенцето го направи, ще го побъркаш бе жена....

# 82
  • Мнения: X
И аз. След като описа що за изрод е тоя идиот, авторката се тръшка, че бил имал дете от друга. Детето да му беше кусура, с мед да го намажеш, както казваше баба му.
Авторке, защо изобщо занимаваш с такъв олигофрен?! Не схващаш, че е изрод и затова ни питаш за глупости?

# 83
  • София
  • Мнения: 35 332
Мразя да коментирам на териториален принцип, но по малките населени места е така. Различни ситуации, героите едни и същи.

# 84
  • София
  • Мнения: 225
Черна орхидея,
Защо изпитваш вина? Виновна за какво точно си? Според теб? И според прекрасника?

Според моя психиатър (казвам това, за да не решиш, че са мои мисли или че съм го чела някъде) човек изпитва вина, когато наруши някое свое вътрешно правило (за поведение, мисли и т.н.), или своята "вътрешна програма".

В този ред на мисли, кое твое вътрешно правило нарушаваш по отношение на прекрасника, за да се чувстваш виновна? Това правило ти ли си го създала, или някой друг ти го е вменил?

Ако си отговориш честно на тези въпроси, ще ти е доста по-лесно с чувствата.

И още нещо от моя психиатър: при определени обстоятелства трябва да си разрешаваме да нарушаваме собствените си правила, за да оцелеем Simple Smile

Иначе, споделям предходните мнения: далеч от прекрасника с минимум или никаква комуникация, защото е манипулатор и насилник.

# 85
# 86
  • Мнения: 1 072
Ама разбира се, че трябва да се върнеш! Той е прекрасен човек! От една вибрация на Вселената сте създадени.
Ако някога нещо е сбъркал, то е било неволно и вината за това е твоя, на другата му жена, на вашето дете, на тяхното дете и на коронавирусът.
Е, безпомощен съм. Винаги се чувствам така пред женския мазохизъм. Непобедим е.
Авторке, зарязвай темата и всякакви мисли относно серийния оплодител-бабаит и се затичай към Живота. Той те очаква да те прегърне - на моменти по-грубичко, но все пак е прегръдка.

# 87
  • Мнения: 2 352
Охххх, не се стърпях. Заведи детето с камера следващия път и го запиши. След това ограничителна заповед и отнемане на родителските права. Не стига че е нещастник, и насилник, ами и манипулатор на всичкото отгоре.

# 88
  • Мнения: 6 955
Спасявай се от този психопат....

# 89
  • Мнения: 3 260
Има потенциал да влезе в новините. Въпросът е ти къде искаш да ти пише името ненавреме?

Общи условия

Активация на акаунт