Бихте ли се върнали при бившият си, ако той има вече дете от друга

  • 6 206
  • 160
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 967
Чела съм и предните ти теми. Той беше демонстрирал любов с другата, докато тя бременееше. Помня колко унизена и безпомощна беше.
Как може изобщо да си помислиш да се връщаш там.
Тъкмо си се стабилизирала емоционално . Или греша ?
Работа се намира, дете расте, само погубено достойнство и самоуважение с този няма да си върнеш.
Да не би да те гони реваншизъм ?
Много симпатичен потребител си ми, НЕ СЕ ВРЪЩАЙ !

# 61
  • Мнения: 2 214
Знам ти историята, това жените верно сме много прости. Съжалявам , но това мисля.

# 62
  • Мнения: 17 410
Темата ми е въпроса...
Някой от потребителите знаят мои минали неща, за това няма да разказвам.
За останалите ми е интересно дали биха простили на бившия си след като той има вече друго дете. А и там е претърпял фиаско и сега иска да се съберете отново.

Не, дори и да няма дете от друга. Каквото и да има или да няма. Ти може да се върнеш, за да си в унисон с начина си на мислене и чрез действия.

# 63
  • Мнения: X
Аз не бих се върнала. То не се получило когато трябвало да сте влюбени, мислиш ли че ще се получи сега когато си натоварена с обида, недоверие, дете от друга... И дете от друга са едни безкрайни разходи и разправии, ако харесваш човека това обикновено се приема, но в твоя случай ти всеки път ще си мислиш, че тези пари можеха да са за твоето дете и ще се ядосваш.

# 64
  • софия
  • Мнения: 4 180
По разказаното от теб личи, че не се е държал и продължава да не се държи добре с теб, така че според мен не трябва да се връщаш. Аз поне не бих направила такъв компромис със себе си.

# 65
  • Мнения: 20 113
Не, това е все едно да се върнеш в миналото или да зациклиш на някаква травма.
Нещо, което съм взела решение да стане бивше, бившо, да остане зад мен, не поглеждам обратно. Даже наскоро се хванах, че умът ми се чисти и от спомени, не помня доста неща, свързани с бивши мъже.

# 66
  • Мнения: 667
Този човек агресира. Това е основна причина, поради която не бих се върнала. Не дете от друга.
Заради минали унижения и агресия не бих. Та то тази агресия и днес я демонстрира. Абсурд.

# 67
  • Мнения: 159
Че твоят проблем май е, че има дете, а не че е ненормален. Може и да сте един за друг.

# 68
  • София
  • Мнения: 35 278
Нейният проблем е, че изпитва страх, който бърка със страст. И, че въпреки всичко продължава да мисли “ ако, ако...”, което е пагубно. Разбирам я Орхидея, вече не знае и тя какво да мисли, различни сигнали, палитра от чувства. Това са последни вопли на съпротивление.
Мило момиче, потърси помощ от вашите, обясни и поискай закрила. Какъвто и да е, колкото и да беснее, накрая ще те остави. Но сложи началото на края. Не му вдигай!

# 69
  • Мнения: 8 009
Няма ли вариант да се преместиш в друг град, Орхидея?

# 70
  • София
  • Мнения: 35 278
Няма ли вариант да се преместиш в друг град, Орхидея?

Обмисляше го, ама как на този етап?
Отделно домакинство със съпътстващи разходи и све...

# 71
  • Мнения: 667
То щеше да е ненормално да не изпитва страх, щом си има работа с агресор. Ясно е.

# 72
  • Мнения: 2 860
Орхидея, сега те прочетох в друга тема с пост от днес, че бившият ти биел детето, когато е при него и си разбрала за това, когато малкият е проговорил.

Консултирай се с адвокат, детски психолог какво можеш да предприемеш за да опазиш детето си.

# 73
  • Мнения: 667
Тя писа, че няма работа. Адвокат и психолог имат доста прилични хонорари, личен опит.
Това, което може да направи сега е-никакво ходене в дома му, готвене, даване на дете. Ето случай, където и без баща детето ще е по-добре. Не му вдига, не дава поводи да има контакт, за да агресира срещу тях. И се моли да си намери нова жена, т.е. жертва. Уви. Може да действа с жалби. Яко жалби в полицията, да има история, следи. Да не остава скрита агресията му.

# 74
  • Мнения: 2 860
Тя писа, че няма работа. Адвокат и психолог имат доста прилични хонорари, личен опит.
Това, което може да направи сега е-никакво ходене в дома му, готвене, даване на дете. Ето случай, където и без баща детето ще е по-добре. Не му вдига, не дава поводи да има контакт, за да агресира срещу тях. И се моли да си намери нова жена, т.е. жертва. Уви. Може да действа с жалби. Яко жалби в полицията, да има история, следи. Да не остава скрита агресията му.

Да се консултира тук във форума. Има специалисти, дават консултации про боно. Има и организации за защита от домашно насилие също.

Общи условия

Активация на акаунт