Бихте ли се върнали при бившият си, ако той има вече дете от друга

  • 6 162
  • 160
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 840
Като гледам, няма нито един коментар "Съберете се и бъдете щастливи до края на света". Няма как някой да ти каже да го приемеш, този човек изобщо не е наред. Да започнем с това, че е насилник, и можем и да свършим с това. НИКОГА, никога не толерирай насилие.

# 46
  • Мнения: X
На мен ми се струва, че авторката още си го обича. Най-голямата ѝ пречка да се събере с него в очите ѝ е, че направил дете на друга и вече не бил ерген? Тормозът е някак второстепенен като причина, дори отсъства.

# 47
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Не желая да чете никой от тях.
Не е майтап и отдавна исках дя пусна темата, но не намирах кураж.
Имах за момент такива мисли за връщане, но не бих. Не чувствам нищо. И да не бих приела чуждо дете. Не че той го търси. Историята се повтаря.
Исках странични мнения, ако щеш отрезвителни.
Опитва се да ми вкара вина и че съм луда.
Аз съм наивна и много мека и милозлива. А това ме прави лесна плячка. Боря се с тези си качества и но ми трябва много време. Поне детето ме кара да мисля много по-трезво и да не правя нови грешки.
Тъпо ми е, вкарва ми вина. Вина мисля, че нямам. И чрез вината иска да ме пречупи.

Никаква вина за неговите грешки нямаш, комплексарски истории. Това мъж, дето не може да прецени и да си признае грешките, изобщо не е мъж. Все някой друг ще му е крив, пък теб те намерил мека Мария и добре го използва. Гледай си детето и тоя да върви накъдето е тръгнал. Като го гледам как го кара на "иди ми, дойди ми", май и той не е наясно какво иска, просто ще има кой да му готви и да го пере. Ще крещи на тригодишно дете, тоя мозък няма в главата си. Отървавай се и хич не го мисли, не ти трябва такова чудо. Издръжката на детето няма как да му се размине, ще си я плаща. Най-добре мисли как да постигнеш твоята финансова независимост, има различни начини, детето и без мижавата му издръжка ще можеш да си го гледаш. Не му давай никакви шансове и възможности да си мисли, че си му в ръцете. Просто мисли и търси начини да си стъпиш на краката и да се вземеш в ръце. Мъже много на тоя свят /както и жени, де/, но, като имаш вече лошия опит, дано по-нататък си по-внимателна в избора си на такъв.

# 48
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 298
Как ще се върнеш при този психопат?
Да не си мазохистка?

# 49
  • Мнения: 7 971
Пълна неадекватност и липса на инстинкт за оцеляване. Дори майчин инстинкт за предпазване на рожбата липсва.

# 50
  • Мнения: 7 632
Това, че има друго дете в най-малкият проблвм. По темата , ако е минало време след раздялата, имам чувстава към него сигурно бих се събрала , но при условие, че е грижовен, отговорен и ме носи на ръце.
В твоя случай освен издръжката друго не би ми минало през ум да искам от този човек.
Наистина ограничи всякакъв контакт с него , нямате ли представа , че нито може да ти вземе детето, нито и ще го иска освен , за да те манипулира, нито издръжката може да спре. Този си е изрод, без извинение!

# 51
  • Мнения: 2 851
Орхидея, бившият теб бил ли те е (шамари, юмруци, блъскане, скубане, дърпане, ритане, замеряне с предмети, чупене на предмети)?

# 52
  • Мнения: 7 632
И да не я е удрял, щом е посегнал на другата какво значение има?

# 53
  • София
  • Мнения: 35 167
Орхидея, бившият теб бил ли те е (шамари, юмруци, блъскане, скубане, дърпане, ритане, замеряне с предмети, чупене на предмети)?
Има значение ли?

# 54
  • Мнения: 2 851
И да не я е удрял, щом е посегнал на другата какво значение има?
И да не е удрял никога Орхидея, при първа възможност ще го направи.

# 55
  • Мнения: 926
Да блъскал ме е. Удрял ми е и шамар . Да той е насилник и нарцисист, наясно съм с това. Потвърди ми се и от следващата му връзка.

# 56
  • Мнения: X
Нали знаеш, лесно е да се казват някакви неща, а понякога само сърцето си знае какво му е.

Но като цяло, в повечето случаи, хората казват, да не се връща човек назад, да гледа само напред. Не знам доколко е вярно това, но го казват много хора. Един вид, никакво връщане назад, защото каквото е било счупено, надали ще се поправи, и новият опит все някога ще доведе до провал. А и нали, "Не можеш да влезеш в една река два пъти и да е едно и също". Това гласи народната мъдрост.


Иначе темите ти не съм ги чела, но от някои мнения твои съм оставала с впечатление, че си имала връзка с насилник. Тия никога не се променят. Слагат една временна маска на доброта и на оКолКомНогОсЪжалЯвам!, но после рано или късно вълчият характер пак се проявява.. Ако си претърпявала някакво насилие от този човек, категорично недей да се връщаш.

# 57
  • Мнения: X
Какъв е финансовия му статус?

# 58
  • Мнения: 2 851
Да блъскал ме е. Удрял ми е и шамар . Да той е насилник и нарцисист, наясно съм с това. Потвърди ми се и от следващата му връзка.
Трябва да не се срещаш и общуваш с него. Освен психическия тормоз, който ти оказва, е много вероятно и да те атакува физически. Още повече сега, когато е без жена и ти също го отхвърляш.

Помоли родителите си да му дават детето и той да го връща у тях.

Издръжка няма как да не плаща. Ако не плаща, пускаш молба по съответния член от НК до Прокуратурата и ще започне отново да плаща.

# 59
  • Мнения: X
Да блъскал ме е. Удрял ми е и шамар . Да той е насилник и нарцисист, наясно съм с това. Потвърди ми се и от следващата му връзка.

Просто недей.

Теб те влече страхът. Че ще останеш сама. Че изпускаш едва ли не любовта, и т.н.
Това е илюзия. Ти си много по-силна, отколкото мислиш. Този човек не ти трябва.

Истинската любов те чака от друг ъгъл. Relaxed Cupid

Общи условия

Активация на акаунт