Бихте ли се върнали при бившият си, ако той има вече дете от друга

  • 6 152
  • 160
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 858
Пази се от тоя психар. Друго нямам какво да ти кажа.

# 31
  • Мнения: 6 119
При така описаната ситуация, честно, какви отговори очакваш да чуеш на въпросите? Въобще какво намери в този индивид? Безотговорен, психически нестабилен, един път те зарязва бременна.... Или може би трябва втори път да те зареже бременна? По-далече от него, гледай да го държиш по-далече от детето, от там нататък не знам какво да ти се каже.

# 32
  • София
  • Мнения: 28 552
Темата трябваше да е със заглавие "Как да огранича достъпа му до мен и детето?", а не "Бихте ли се върнали?".

# 33
  • Мнения: 21 440
Явно е зависима от издръжката и затова му ходи по гайдата. Ами тогава гледай колкото може по-скоро да станеш независима от неговите пари и да се освободиш изобщо от него.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 4 065
като се счупи чашата, колкото и да я лепиш - ми не става като нова, за мен е грешка да се съживява връзка, която и преди не е била ОК, разбира се има и изключения, но по принцип не става

# 35
  • София
  • Мнения: 17 278
Да не си я пуснала тая тема, за да я чете той, другата или някой друг? Тотално нереалистично ми идва да задаваш точно този въпрос, а не "как да изкарам ограничителна заповед и да променя режима на виждане".

# 36
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Точно. Ще кажеш че ако не беше детето от другата всичко щеше да е цветя и рози. Тотално неадекватна история...

# 37
  • Мнения: 18 536
Помня те и мислех ,че си стабилна вече и няма да те разклати този, но  не е така.Всички са ти казали всичко.

# 38
  • Мнения: 922
Не желая да чете никой от тях.
Не е майтап и отдавна исках дя пусна темата, но не намирах кураж.
Имах за момент такива мисли за връщане, но не бих. Не чувствам нищо. И да не бих приела чуждо дете. Не че той го търси. Историята се повтаря.
Исках странични мнения, ако щеш отрезвителни.
Опитва се да ми вкара вина и че съм луда.
Аз съм наивна и много мека и милозлива. А това ме прави лесна плячка. Боря се с тези си качества и но ми трябва много време. Поне детето ме кара да мисля много по-трезво и да не правя нови грешки.
Тъпо ми е, вкарва ми вина. Вина мисля, че нямам. И чрез вината иска да ме пречупи.

# 39
  • София
  • Мнения: 35 088
Орхидея, след цялото човешко унижение, душевно изнасилване и болка, която ти причини, след сълзите, страданието и погубената ти младост, единственото справедливо е да му блокираш номера и да звъни на баща ти по въпроси с детето.
Защо му позволяваш да продължава тормоза над теб? Ти не си му собственост!? Издръжка не може да спре!

# 40
  • Мнения: 15 619
Що не подадеш оплакване за тормоз?

# 41
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Не,не и пак не.

# 42
  • Мнения: 4 150
Това, че си наивна, милозлива и пр. не е никакво извинение, при положение, че си майка!
Трябва да мислиш винаги и на първо място, кое е най-доброто за детето ти!

Ще ме зареже заради друга, ще й направи бебе, ще я бие и после ще иска да се върне при мен, като междувременно тормози мен и общото ни дете и аз ще се чудя дали да не се върна при него... ми трябва да съм психично болна, без извинение!

# 43
  • Мнения: 35 961
какво означава "наивна"?
знаеш, че нещата ще станат по-зле
това изобщо не те прави наивна, а точно каква - ще се сетиш сама

# 44
  • Мнения: 21 440
Какво значи милозлива, става ти мило като крещи и прави истерии ли. Няма толкова наивни хора, да вярват, че побойник и явен насилник ще се поправи, след като той дори не прави опит нещо да те омайва, а откровено те тормози. Че и детето.

Според мен просто те е страх, защото си финансово зависима от него. Той не може да и спре издръжката, но може да я бави, да не я плаща и да я използва за манипулации. Впрочем, колко е тая издръжка, той сега нали две издръжки плаща и за още едно дете.

Просто си осигури финансова независимост и ще ти светне пред очите.

Общи условия

Активация на акаунт