Бихте ли се върнали при бившият си, ако той има вече дете от друга

  • 6 158
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 922
Заради нея се разделихме, тя е повода. А  не причината. Пускала съм и други теми. Много бързо я забремени, и като новородено я изгони посреднощ от дома им. Преди това яде 1-2 пъти бой. Започна да се усуква и омилква около нас.  Започна да се вайка и съжалява за всичко. Само, че аз съм била виновна. Трябвало да си седя кротко при него, да слушам. Аз съм виновна, че направил друго дете. Тя го манипулирала. Всички са му виновни. Той отговорност за тия деца не поема, освен да си плати издръжката и да им купи някоя дрешка.
Та даже ми предлага тайно да се виждаме. Не искал сензации, не искал да разлайва кучетата. Искал време да бил сигурен. А аз къде съм в тази картинка.
Много бях разколебана, исках семейство. Знам, че с него не става. Казах му всичко право в очите какво искам, какво очаквам, че не бих си взела мъж с дете. Ерген съм го взела.
И че не искам никой да ме крие. Аз ще му раждам, дете ще му отгледам, накрая с подвита опашка и ще ме крие. Не съм съгласна. Като му казах право какво си мисля, полудя. Започна да ме обижда, че съм психично болна и луда. Че заради мен бил на това положение. Че аз съм ги направила всички неща, той да стигне до тук. На следващия ден пак звънни по мил от бебе. Пак му казвам, пак заплахи. После започва да ми досажда постоянно за детето. На мен ми е ясно, търси мен чрез детето.
Как да простя предателството, сама родих, сама гледах дете. Сега съм се закрепила, подредила съм си живота малко от малко. Нямам друг, страх ме е. Но и това ще стане един ден.
Преди 2 дена ходихме у тях с детето. Той на това чака, да ида да му сготвя. Готвя иначе детето няма какво да яде, а на него не му пука. Тръгнахме си тъкмо наготвих. Както си играеха, детето нещо се разсърди в играта и му каза, че няма да го иска. Дете на 3г. Той избухна жестоко, такива крясъци върху него. Заплахи и думи, който дете на 3 дори няма да разбере. Детето се сви и започна да реве. А той още повече откачи. Тръгнахме си и даже без да яде. Казах му , че повече няма да ходиме. Ще питате защо ходя ? Защото ще вземе малкия сам и тогава става страшно!

# 16
  • София
  • Мнения: 35 098
При този човек и това, което ти причини -никога!

# 17
  • Мнения: 7 265
По принцип много мисля преди да се разделя с някого, никога не е при мен спонтанно решение. Щом така съм решила, значи е било правилно. Не бих го приела, просто знам, че така е правилно, без емоции.

# 18
  • Мнения: 1 859
Ти наистина ли питаш дали да се върнеш при този човек?!

# 19
  • София
  • Мнения: 28 565
Скрит текст:
Заради нея се разделихме, тя е повода. А  не причината. Пускала съм и други теми. Много бързо я забремени, и
като новородено я изгони посреднощ от дома им. Преди това яде 1-2 пъти бой.
Скрит текст:
Започна да се усуква и омилква около нас.  Започна да се вайка и съжалява за всичко
. Само, че аз съм била виновна. Трябвало да си седя кротко при него, да слушам. Аз съм виновна, че направил друго дете. Тя го манипулирала. Всички са му виновни. Той отговорност за тия деца не поема,
Скрит текст:
освен да си плати издръжката и да им купи някоя дрешка.
Скрит текст:
Та даже ми предлага тайно да се виждаме. Не искал сензации, не искал да разлайва кучетата. Искал време да бил сигурен. А аз къде съм в тази картинка.
Много бях разколебана, исках семейство. Знам, че с него не става. Казах му всичко право в очите какво искам, какво очаквам, че не бих си взела мъж с дете. Ерген съм го взела.
И че не искам никой да ме крие. Аз ще му раждам, дете ще му отгледам, накрая с подвита опашка и ще ме крие. Не съм съгласна.
Като му казах право какво си мисля, полудя. Започна да ме обижда, че съм психично болна и луда. Че заради мен бил на това положение. Че аз съм ги направила всички неща, той да стигне до тук. На следващия ден пак звънни по мил от бебе. Пак му казвам, пак заплахи.
Скрит текст:
После започва да ми досажда постоянно за детето. На мен ми е ясно, търси мен чрез детето.
Как да простя предателството, сама родих, сама гледах дете. Сега съм се закрепила, подредила съм си живота малко от малко. Нямам друг, страх ме е. Но и това ще стане един ден.
Преди 2 дена ходихме у тях с детето. Той на това чака, да ида да му сготвя. Готвя иначе детето няма какво да яде, а на него не му пука. Тръгнахме си тъкмо наготвих.
Както си играеха, детето нещо се разсърди в играта и му каза, че няма да го иска. Дете на 3г. Той избухна жестоко, такива крясъци върху него. Заплахи и думи, който дете на 3 дори няма да разбере. Детето се сви и започна да реве. А той още повече откачи.
Скрит текст:
Тръгнахме си и даже без да яде. Казах му , че повече няма да ходиме. Ще питате защо ходя ? Защото ще вземе малкия сам и тогава става страшно!
И се чудиш?!?

# 20
  • Мнения: 21 450
Според мен трябва да вземеш някакви мерки за защита срещу тоя, а не да обмисляш дали да се събирате.

# 21
  • Мнения: 18 530
Чета и не вярвам на очите си...

# 22
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Ти наистина ли питаш дали да се върнеш при този човек?!
+100. Имам чувството, че темата ти е някакъв майтап. Не мога и за секунда да допусна, че жена с всичкия си изобщо ще си позволи да обмисля въпроса.

# 23
  • Мнения: X
След това което ти е причинил - на теб и детето, дори има наглостта и безочието да те обвинява!? Поведението му е агресивно и изобщо неадекватно. Не е осъзнал грешките и собствената си отговорност. Не е добра идея за го приемеш отново, според мен.
Не мисля, че ще прочетеш  много различни мнения.

# 24
  • Мнения: 6 930
Лелеле, това е по-отвратително отколкото можех да си представя. Издействай си ограничителна заповед, преди да е станало прекалено късно. Аман от психари!

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 16:13 от tuali

# 25
  • София
  • Мнения: 28 565
Чета и не вярвам на очите си...
И аз.

# 26
  • Мнения: 3 122
Че коя нормална  жена ще вземе обратно бияч на жени?

# 27
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Чак манджи му готвиш. Приготви кутии с храна само за детето, не се унижавай. Утре може да поиска и да му изчистиш и изпереш. Очевидно си Мека Мария, съжалявам за определението, този човек те използва по най- гнусния начин.

# 28
  • Мнения: 922
Не е майтап !
Майтапа е че дори ме обвинява, че съм му направила магия да се разделят с новата и да иска мен. Той можел да има всяка, но искал мен. Мислите ли че му вярвам. За момента съм без работа, но усилено търся. Тоест разчитам на издръжката му и на помощта на нашите. Това е също защо му търпя тъпотиите. Ще ми спре издръжката.
Това е лудост хора. Само днес ми е звънял над 5 пъти и ми е писъл 100 пъти.
Аз вече не го искам Сигурна съм в това ! Сега той е останал сам, за това ме търси.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 580
Не може да ти спре издръжката, не се поддавай на манипулации! Ти вместо да благодариш, че си се отървала се чудиш как да си го натресеш дваж пъти по здраво?!   Този човек е насилник, който явно и досега успява да ти дърпа каиша, осъзнай се!

Общи условия

Активация на акаунт