Fatih Harbiye~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу~Vuslat~Sefirin Kizi ~ тема 124

  • 41 947
  • 740
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 10 486
Васе, забравяш, че първо трябва да му е минал ината. Едва ли на сутринта ще е бил ок Joy
Еве, аз ината не му го забравям...ама вярвам на Каврук като приятел и няма с дни да чака да му каже....и колкото и да е инатлив Санджар... като чуе отлетя от скалата... не инат, не шок...нищо няма да го спре веднага с 200-та да запали натам.

Хммм, даже Каврук на него направо му е казал, че е скочила в пропастта...





Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 22:09 от savovas

# 466
  • Мнения: 1 973
savovas, благодаря за уточненията. Не знам защо имам някакви съмнения и загадъчност към самия Каврук за случая.
Нагледният материал ме кара отново да мисля, че все пак има нещо неясно от онази нощ и си ги навръзвам едни
мисли, които споделих, но тъй като имам пропуски в спомена си за първата серия си умувах на клавиатурата.
Не твърдя да съм права, а само подхвърлих, че е  възможна и такава версия.

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 23:13 от Dimana-nova1

# 467
  • Мнения: 10 486
Димана, виж му изражението на Каврук, когато я вижда на сватбата и казва Пъстра птичке...субтитрите са думи, казани от присъстващите. Това не е изражение на човек, който предварително и със сигурност знае, че е жива.



И тук, когато разбира за Мелек. Субтитрите пак не са негови думи.

# 468
  • Мнения: 1 973
Димана, виж му изражението на Каврук, когато я вижда на сватбата и казва Пъстра птичке...субтитрите са думи, казани от присъстващите. Това не е изражение на човек, който предварително и със сигурност знае, че е жива.



И тук, когато разбира за Мелек. Субтитрите пак не са негови думи.



Благодаря ти за нагледното доказателство. Явно съм за поправителен Joy Joy, щом не си спомням
детайлно тези моменти.

# 469
  • Мнения: 10 486
Скрит текст:
Димана, виж му изражението на Каврук, когато я вижда на сватбата и казва Пъстра птичке...субтитрите са думи, казани от присъстващите. Това не е изражение на човек, който предварително и със сигурност знае, че е жива.



И тук, когато разбира за Мелек. Субтитрите пак не са негови думи.



Благодаря ти за нагледното доказателство. Явно съм за поправителен Joy Joy, щом не си спомням
детайлно тези моменти.
За нищо...случва се на човек, след толкова серии, някои неща да му се губят. Обаче аз още тогава забелязах и помня неговото изражение и това на Гедиз, когато разбра, че това е Наре на Санджар.

# 470
  • Мнения: 2 266
Добро утро момичета!
Извинете, че така нахлувам в темата, но си признавам, че хвърлям по едно око и на вашите коментари Smirk
Провокирана съм от разговора ви за Каврук и реших да вметна и моето мнение, ако позволите.

Доколкото си спомням Каврук вижда, че Наре полита надолу в пропастта и хуква да търси Санджар. Не помня, дали двамата заедно или само Санджар отиват на мястото, но не намират и следа от Наре.
Така се ражда легендата за пъстрата птичка Simple Smile

Според мен, няма как Каврук да не знае за ходенето на Санджар до Черна Гора и резултата от него.
С други думи той знаеше, че Наре е жива, но едва ли е повярвал на историята за новият и любим и щастлив живот, както Санджар.
Вероятно, за това го увещаваше до последно да не се жени.
Шока му по- скоро дойде от неочакваната и поява след 9 години и то, в такъв момент.

Но няма да се изненадам, ако се окаже, че Каврук крие дълбоки тайни Smirk

Накрая да ви поздравя за избора за любима актриса Simple Smile
Впечатлена съм от Неслихан и превъплащението и в Наре!

# 471
  • София
  • Мнения: 13 612
Добро утро къзларки   
Днес е 29 февруари (шестдесетият ден в годината). Един ден в повече, но съм чувала, че този ден носи късмет.  Ха дано 

Juliya07  привет 
Много се радвам да те срещна тук. Чудесен коментар, пиши когато можеш, прекрасно е да си разменяме мисли и мнения.

Докато си пия съботното кафе и сърфирам из нета, попаднах на евентуалната партньорка на Кадир за новият му сериал "Слънце и Луна".




Рускините пишат, че се водят преговори с няколко момичета. До този момент не са се спорязумели с актрисата Нилай Дениз



И затова сега ще водят преговори с две нови актриси - Айве Гюнеш и с Елиф Доган. Една от двете ще бъде избрана за партньорка на нашето момче.


# 472
  • Мнения: 22 016
Привет, другарки Hug



Линде, Ай ве Гюнеш е името на сериала - Луна и слънце.
Първата коя е? Озгю Кая галиба Thinking Не, май Ямур Танръсевсин BlushЕлиф Доган съм а одобрила аз отдавна Grinning
Скоро бяха питали сценаристката Еда Тезджан, дали са избрали актрисата за главната роля, тя каза - все още не.

Джули,  добре дошла и сред нас Hug Понеже и аз надничам в другата тема, позволявам си да те поздравя за постовете ти! Чета ги винаги с удоволствие Flowers Rose

Да, Неслихан за нас е единствена и неповторима, но не сме чак толкова зациклили по въпроса. Когато се налага, критикуваме и нея и Кадир, и най важното - не смесваме реала със сериала Wink

Аз също мисля, че Каврук знае повече, отколкото казва. Освен това, той никога не се намесва с конкретни факти. Просто подхвърля, пък който го разбрал - разбрал. Един път само си позволи да се намеси конкретно - когато защити Наре от Халисе в дом Ъшъклъ и разкри, че садъчите са злоупотребили наистина.

Хубаво колажче от туитър

# 473
  • Мнения: 3 430

И на мен ми хареса колажчето. Simple Smile
Санджар слиза полека лека от легендарното пространство и ... навлизе в облаците на тукашното. И лутането, противоречивите посоки в него. Харесва ми и снимката му долу вдясно, този поглед няколко пъти вече ме впечатлява - реакция на нещо неочаквано, неизвестно му в Наре. Сякаш сега започва да опознава истинската Наре.
Цитат
Но при връщането си в Турция Санджар не се държи, както Наре очаква и това прави задачата й още по-трудна.
Той тръгна с дилема в главата: "Ти ли ме огорчи, или аз те огорчих". От легендата за Отело трябва да е получил, макар и в най-общ вид, отговор. Току виж взел да се държи по-отстъпчиво в преговорите с Наре. Wink

# 474
  • Мнения: 9 524
Здравейте дружки на 29.02 Hug
Дано тази дата ни донесе късмет на всички Flowers Four Leaf Clover
Каврук може да не знае кой и как е спасил Наре .И аз мисля ,че може и Акън да го е направил .Каквато е хрътка , нищо не му е попречило да тръгне след нея .
Аз също се надявам Каврук да ни изненада с много неща .Той и Елван са ми любимци след Наре , Садъчите и Мелек .
Надявам се СЦ да "разведат " Елван с онзи грозен и глупав Яхя , и да и намерят добър и мил партньор като нея .
Приятна събота Flowers Bouquet

# 475
  • Мнения: 2 266
Аз също се надявам Каврук да ни изненада с много неща .Той и Елван са ми любимци след Наре , Садъчите и Мелек .

Аз очаквам развитие във взаимоотношенията между Каврук и Зехра. И без това смятам, че образа на Зехра има нужда от малко "power", за да го запомним с нещо.
Каврук дава, мъдри съвети на Санджар, но когато става въпрос за неговите чувства е доста нерешителен и плах, а мъдростите тотално се изпаряват Smirk
 Както се казва- "Лесно е да бъде мъдър този, който се учи от чуждата беда." Smirk
Как би реагирал, ако той трябва да се бори за любовта си?
Иска ми се да видя и това Simple Smile

# 476
  • Мнения: 22 016
Тази връзка, Каврук - Зехра, определено ще е трудна. И двамата са прекалено благи и "отнесени", не ги виждам борещи се за нещо. Още повече, мама Ефе категорично ще е против.

От Петя едно страхотно гифче Heart Eyes Следвам я в туитър, и тя е луда фенка на Неслихан Kissing Heart

https://twitter.com/chippedhcup/status/1233784991047438336

Еххх, не се научих значи с тези гифчета... Васе, моЖ ли го изкара, душо? Flowers Rose

# 477
  • София
  • Мнения: 13 612
Тази вечер, в 20:00 часа турско време, ще започне в Туитър за първи път гласуване за Неслихан и Енгин едновремено

# 478
  • Мнения: 10 486
Еве, можеМ... душко Heart...ето го...



След Нилай е Ямур Танръсевсин то и отгоре над снимките в текста на мамашите й пише името

Привет, момичета

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 19:36 от savovas

# 479
  • Мнения: 22 016
Васе, мерсаж с китка Flowers Bouquet

Ми за тез булки, сори, ама като се тунинговат, стават като вадени от калъп и не може да ги разпознае човек бе Head Band

От нашата приятелка Лелик Болик Heart Eyes



И едно страхотно видео Heart Навремето бях го правила с превод, но замина с един от профилите ми в ютуб Grinning

Общи условия

Активация на акаунт