Нов конкурс на АДЕЛИ! Гласувайте, за да променим детските съдби към по-добро!

  • 6 995
  • 200
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35 962
имам съобщение от една прекрасна дама за българчетата, които участват в конкурса:


гласувах за всички и ще добавя линковете в първия пост

# 46
  • AMS
  • Мнения: 6 415
Привет, привет!!!
Най-сърдечно благодаря за активността!!!
Невероятен старт.
Нощеска чаках началото. Бях 2-ра гласувала от лаптопа и 3-та от телефона.
След мен веднага се появи 4-ти. Снимала съм си го.
Да, трябваше да мина през целия списък за да намеря Георги.
Но днес около обед директният линк беше оправен.
Пробвах го от телефона на мм. Работи. Гласовете бяха около 429.
Привечер се обади синчето и от него
1 комп. с директния линк, 1 тел. /с кода каза, че работи след втори опит/ и 1 приятелката от тел.
Гласовете бяха вече над 1064. Обещаха да разпращат линка и на приятели.
От мен се иска да подсещам всеки ден.  

И разбира се един въпрос, който ми задават всички - Ами другите дечица?
Гласувайте и за други дечица!!!
Гласувайте за които си изберете!!! Регламента го позволява.
Благодаря за снимките на български деца, които сте издирили.
Трудно е да намериш българчетата след около 450 участника в конкурса.
По новия регламент не са счели за необходимо да се спомене националност.
Опитах се да ги намеря още при пускането на темата.
Бях видяла момиченцето пред Президентството, бях чувала, че ще има Любчо и баба му,
както и че Стоянка от предишния конкурс също участва. Но кои са те, не знам.
Не исках да ви подвеждам. Оставих в заглавието вратичка и за тях с
"Да променим детските съдби към по-добро!", както са написали и от АДЕЛИ.
Надявах се да се обадят близки, потребители и познаващи случаите и да гласуваме и за тях.
Не познавам лично Гого!!! Харесах си го първия път.
И ако майката stivi-star не се беше включила във форума ни,
едва ли щях да бъда толкова активна.
Опитах се и при другите конкурси, но макар децата да спечелиха,
никой не се обади след това тук във форума, да каже какво е станало.
А и за тези случаи научих не от друг, а от майката на Георги. Познавам я от този форум.
Много е крехка на вид, но е много силна майка!!!
Не се създава такава организация лесно. Трябва активност. Голяма активност!!!
А може би близките на другите българчета имат друга тактика и стратегия за лечението на децата.
Чакам подробности, чакам вашите предложения, за да може
ако се нуждаят от помощта ни, да им я окажем в този конкурс.
С Георги, както тръгнахме, смея да прогнозирам, че целта ни е най-високото място.
Но има още 14 награди.
Гласовете към момента са - 1623
https://15.adelicenter.eu/contest-photo/359/

Bubanka, благодаря за поста и за редакцията!!!
Да гласуваме!!! Да променим детските съдби към по-добро!

# 47
  • Мнения: 35 962
Молбата ми е, ако намерите още български деца в списъка, да изпратите на модератор имената и линковете към кандидатурите, за да ги добави в първия пост.
Успех на всички деца!

# 48
  • Мнения: 3 229
Здравейте, да споделя и аз опита си от днес. Сутринта беше по-трудно, сега с директните линкове става по-лесно.
И все пак, иска време и търпение. Напр. някои от снимките в  поста на бубанка не ми се отвориха. Опитах втори, трети път, докато успея.
Когато гласувам за второ, трето дете, и ми дава грешка. Налага се да опитам пак, за да ми се отчете гласът.
От Адели имат основания да усложняват гласуването, за да няма злоупотреби, разбирам. Но пък и за гласуващите не е лесно като преди. Надявам се все повече хора да имат търпението да минават всеки ден по този път, а и навярно и ние ще станем по-сръчни след първия ден. И да смятаме по-бързо Simple Smile

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 12:11 от Tatti

# 49
  • Мнения: 54
ОБРЪЩАМ СЕ КЪМ ВСИЧКИ С БЛАГОРОДНИ И ЧЕСТНИ СЪРЦА!   
          Рехабилитацията е жизнено важна за Георги точно сега! През Септември му предстои последната операция, резултатът от нея и предишните операции трябва да се подкрепят!   ГЕОРГИ ТРЯБВА ДА СПЕЧЕЛИ ПЪРВАТА НАГРАДА ЗА ДА ДОВЪРШИ ЗАПОЧНАТОТО, ДА ЗАПАЗИ ПОСТИГНАТОТО И ДА БЪДЕ СИЛЕН ДА ПРОДЪЛЖИ НАПРЕД! МНОГО ОТ ВАС СА СВИДЕТЕЛИ НА ЧАСТ ОТ НЕГОВАТА ИСТОРИЯ!  Парите по сметките му вече са изчерпани и не достигат за две седмици в "Адели"! Моля, подкрепете моето момче като кликнете  върху линка по - долу. Гласувайте за George, решете елементарна математическа задача и гласът Ви се отчита!  Хайде с нас! Така помагате без финансов ангажимент напълно безплатно!
    Хубаво е, когато се захванем с нещо, да го довършим до край, въпреки трудностите! 
 Как да подмина редакцията на темата? Звучи ли Ви познато" Гошко до конкурса и след това"
Това е израз на внимание, спомен от една прекрасна емоция, чувство на принадлежност към нещо голямо, национална гордост........! Продължете Вие на там, приятели на Гошко!
       Мина време, но аз не забравям какво писахте по темата, как следяхте брояча и финалните събития! Беше трудно, много трудно, но накрая радостта ни беше обща! Призовавам всички, които се смятат за част от това събитие да се включат с гласовете за моето дете, което приехте като свое. Той порасна, но нали това искаме всички от него! Аз наистина много Ви обичам и нищо няма да промени това!
       Бъдете лидери, привлечете съмишленици, каузата ни си струва!
https://15.adelicenter.eu/contest-photo/359/?fbclid=IwAR3ST1ivC2 … jZl5d86CI0NQ7szLE

# 50
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Днес споделих линка в Фейсбук,освен това аз давам по 2 гласа всеки ден.Желая успех на Георги,пораснал е и е много сладък.

# 51
  • Мнения: 4 204
Актуално- Ралица 6243, първо място, Гошко 4595, второ място.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Актуално- Ралица 6243, първо място, Гошко 4595, второ място.

За Раличка организацията е по-сериозна, те започнаха дни преди нас да рекламират конкурса и да призовават за гласуване. Имат и група специално създадена за това. Ноо всеки би направил всичко за детето си.

Ще ме извинява stivi-star, Георги има специално място в сърцето ми, но ми се свива душичката и за другите деца.

# 53
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Вчера някъде следобед гласувах. Днес опитах сутринта, но не ми позволи. Изписа, че вече съм дала своя глас. Едва следобед беше възможно. Явно системата отчита гласуването от едно устройство и след 24 часа разрешава ново.
Като че ли миналата година не беше така, или бъркам?

# 54
  • Мнения: 22 867
6022 за момента, сега гласувах.

# 55
  • Мнения: 3 229
И миналата година можеше да се гласува веднъж на 24 часа от един IP адрес. Промените са в посока защита от автоматично генериране на гласове. Трябва да решиш задачка. Другото е, че се скрива националността на детето, докато на миналия конкурс дори беше изискване да се вижда на снимката някаква забележителност, която да подсказва кой е градът на участника.
Явно сега организаторите не желаят в конкурса да се гласува на база национална принадлежност. Но ние така или иначе, вече знаем кои са българските деца. А и за всички останали всеки може да гласува.
Тази година наградите не са три, а петнайсет. Навярно всички деца заслужават подкрепа, но не всички ще получат безплатна рехабилитация.
Все пак добре е, че център Адели работи резултатно, а и конкурсите му стават все по-достъпни.

# 56
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Обаче участниците в конкурса не са само деца.

# 57
  • Мнения: 13 544
6097 след гласуването ми за Гошко. Ралица върви напред, гласувах за всички български участници, направете го и вие. Щастлива съм, защото само от публикацията ми в група от ФБ имам 146 харесвания, надявам се и гласувания и 19 споделяния.

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 07:54 от Пролетно цвете

# 58
  • AMS
  • Мнения: 6 415
Привет, мили, мами, дами и татковци!!!
Пиша бавно и явно предишният ми пост е бил сметнат за отговор на предходния.
Не е съвсем така, защото видях в последния момент написаното
и благодарих, за това, че се появиха имената и на другите деца.
В поста си бях честна и откровена в изразяване на мотивите си.
Пуснах темата с такова заглавие и бях в готовност всеки момент
да обсъдим и да се промени и заглавието и нулевият пост.
За голямо съжаление не се получи.
Даже се получи много грозно разделение на децата, според мен.
Пак припомням, че тук не бъркам BG mamma с фб. групи и други форуми.
Спазвам правилата на BG mamma. Вземам повод от други теми,  които съществуват в този форум.
Много щях да се зарадвам, ако другите мили дами бяха писали тук, за да имам на какво да се опра.
И не само да се радвам, а да се включа активно да  помагам.
В този конкурс няма национална принадлежност и въпреки това призовах да се обадят.
Тогава за всички всички български деца щеше да бъде гарантиран равен старт.
От опит с предишните конкурси, мога да направя заключение,
че никак не е случайно премахването на националния признак.
Именно липсата му осигурява равния старт по регламент.
Злоупотреби и нечестна игра наложи отнемане на гласове по националност
и приключване на конкурс преждевременно.
Така, че тук се налага спазването на регламента и на АДЕЛИ.
Щом те са сметнали да е без национална принадлежност,  значи трябва да се има предвид  това.
Ако продължа в този ред на мисли, то трябва да издирим и да гласуваме само за деца от ЕС.
Та именно заради това, че майката на Георги пише в този форум,
че споменах и другите деца, за които имаше теми, пуснах темата.
В BG mamma до сега имаме само един такъв активен случай и той е Георги!!!
За него е писано в този форум. За него майката, в предаване на БНТ,
отбеляза голямата си благодарност към потребителите на BG mamma.
Разбира се, че акцентът ще бъде на него.
Гласувайте за Георги!!!
Гласувайте, за да променим детските съдби към по-добро!!!
Бъдете честни!!! Играйте честно!!!

# 59
  • Мнения: 5 127
Гласувам! Успех Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт